Reklama

Výprask vařečkou

Nella (Po, 14. 3. 2011 - 18:03)

nesnáším větu škoda...přesně tak, každé dítě musí vedet, že at provede cokoliv , tak vždycky musí přijít domu a řešit věc s rodiči, musí vedět, že mu pomužou, trestat dítě tak že se počurá muže jedině magor a rozhodně to nemá nic společného s výchovou, akorát si dotyčný sám řeší vlastní koplex. Já sama mám 2 děti, když provedou něco hodně špatného dosatnou výprask ale přiměřený jejich věku, v žádném případě ne do krve . Výprasku předchází kázaní, on takový půlhodinový výslech s vědomím, že po něm hrozí výprask je mnohokrát učinější. Takže se proberte a nepište tady nesmysly.

Jakub (Ne, 13. 3. 2011 - 20:03)

Vařečka? To nic není. Já dostával řemenem a od 12-ti let rákoskou. Bylo to vždy na holou a musím říci, že vždy zaslouženě. Poslední výprask jsem dostal zhruba před rokem ve svých 18-ti letech a i tentokrát na holou a oprávněně. Nepochybuji o kladných účincích.

jitka (Ne, 13. 3. 2011 - 19:03)

Prutem jsem dostala...Já naštěstí nikomu zadek po výprasku neukazuju.Dostanu tak jednou za měsíc.V pokoji sundám z poličky rákosku a čekám na mamku.Nejdřív je domluva a pak mi řekne kolik dostanu.Většinou musí kalhotky dolu a dostanu na holou,po rákosce jsou jelita vždycky.Ale jak vidím tak nejsem sama.

Terka (Ne, 13. 3. 2011 - 11:03)

Pro mně je nejhorší když...Prutem jsem dostala naštěstí jen jednou bylo to od babičky u ní na prázdninách. To teda byl ale mazec! Prut je fakt nejhorší co může být. Přišla jsem domů ze zábavy skoro až ráno bylo mi skoro už 16 a cítila jsem se už hrozně dospělá a navíc jsem byla na babičku ještě trochu drzá. Babička volala mámě a ta jí řekla ať mně za to pořádně seřeže zadek. Prutem to bylo o moc horší než vařechou doma od mamky. Přehla si mně přes stůl v kuchyni a našvihala mi tenkrát holej zadek že jsem skončila uřvaná a počuraná navíc jsem ještě chvíly takhle musela klečet před ostatnímy sestřenicemi a bratranci v koutě na hanbě samozřejme dole nahatá aby byl bylo vidět moje vybarvující se pozadí . Jak přijeli druhý den naši tak jsem na ně zadek musela ještě jednou vystrčit jestli byl výprask důkladný zase před ostatnímy. V životě jsem se tak nestyděla.

fla (So, 12. 3. 2011 - 17:03)

pro me je taky nejhorsi kdyz me vidi s holym serezanym zadkem :(

Iva (So, 12. 3. 2011 - 09:03)

jak moc tě seřežou??a co...Pro mně je nejhorší když mě vidí s holým zadkem. Bolí všechno, ale asi nejhorší je prut, pak řemen a vařecha

Terka (So, 12. 3. 2011 - 09:03)

No já taky dostávala. Od...Jé je já taky dostávala vařechou na holej zadek ještě i na střední škole to párkrát bylo

Drtil (Pá, 11. 3. 2011 - 12:03)

Mlátit to hlava nehlava, fakany jedny zasraný.

! (Pá, 11. 3. 2011 - 12:03)

Ja se držím stareho...Já se zas držím staré pravdy,že rány rozdává ten,kdo nemá argumenty

Fanda (Pá, 11. 3. 2011 - 12:03)

No já taky dostávala. Od...Ja se držím stareho příslový škoda každé rany ktera padne vedle

Anezka (St, 9. 3. 2011 - 11:03)

No já taky dostávala. Od mamky i od taťky. Vždycky na holou ale skoro vždycky jen rukou. Sem tak přišla ke slovu vařečka. Naposledy jsem dostala nějak loni vařečkou od táty. Teď už mě jen výstražně plácnou ale výprask jsem dlouho nedostala. Ale myslím si že když bych udělala nějakej větší průšvih tak mi klidně zase nařežou na holou. Teď je mi 15...

Gabra (Út, 8. 3. 2011 - 10:03)

Já taky dostávám...jak moc tě seřežou??a co je pro tebe horší, řemen nebo prut??nebo vařecha?

Gabra (Po, 7. 3. 2011 - 12:03)

a to ti neuteče ?ne...když má dostat, oznámím, a´t si jde nachystat zadek..výprask je vždy v jejím pokoji...sama musí sundat kalhoty a nastavit holý zadek, pak už si ji přidržím dle potřeby..

Iva (Ne, 6. 3. 2011 - 09:03)

Já taky dostávám výprasky. Nejen vařečkou, ale i řemenem nebo prutem. Většinou mamka žaluje tátovi a ten mně seřeže (ona u toho je, prý aby mně nešetřil) . Pak mě pošle s holým zadkem kleknout do kouta. Je mi 14.

Gabča (Pá, 4. 3. 2011 - 23:03)

a to ti neuteče ?

Gabra (Pá, 4. 3. 2011 - 14:03)

a kolik jí dáváš tou...no podle toho, za co dostává...většinou kolem 20 svižných přes holou..když je to velký průšvih tak mnohem víc..ale samozřejmě ne vší silou do krvavých jelit to neee!!!ale zadek mívá zlinkovaný pořádně...

Gabča (Pá, 4. 3. 2011 - 12:03)

a kolik jí dáváš tou lískovkou

Gabra (Pá, 4. 3. 2011 - 12:03)

no já mám dvě dcery 12 a...u nás to řeším velmi podobně..mám dceru 13 let..průšvihy, lhaní, odmlouvání, pozdní příchody..řeším lískovkou a je po problému...rychlé rázné sešvihání holélo zadku působí vždy...

hh (Čt, 3. 3. 2011 - 22:03)

že úzky gumový pásek

Gabča (Čt, 3. 3. 2011 - 15:03)

Byla jsem na táboře a s 2...To je jak v koncentráku já myslela že na táborech jsou tělesné tresty zakázané. Tu zrůdu jste měli žalovat u soudu zasloužila by několikanásobně krutější trest. Musí to být nějaká úchylačka. Na psychiatrii s psyhopatkou...

Reklama

Přidat komentář