Reklama

Výprask vařečkou

Princezna (So, 3. 11. 2007 - 13:11)

Já dostávám jenom přes sukni,takže to není tak zlý.Několikrát jsem dostala i přs velký plesový šaty,to bylo nejlepší.Jenom to přes ně strašně práskalo a byly trochu zmačkaný.

Katka (So, 3. 11. 2007 - 08:11)

U nás doma taky vařečka fungovala. Já i ségra jsme dostávali co jsme bydlely s našima. Přinést vařečku stáhnout gatě, ohnout přes křeslo a už to jelo. 25 na holou to bylo peklo. Poslední výprask ještě na střední. Ale taky vždy to bylo zasloužené.

Josef (Pá, 2. 11. 2007 - 22:11)

já jsem dostal v 15 na holý zadek dřevěným pravítkem 30 ran u tety. bolelo to hrozně, myslel jsem, že to nevydržím, už je to pár let, ale nikdy na to nezapomenu, na zadku jsem měl obtisky ještě hodně dlouho. Ale s odstupem času si myslím, že jsem si to zasloužil.

Petr (Út, 30. 10. 2007 - 10:10)

Jitko, přeháníš, na vybírání si vařečky nevidím nic hrozného: prostě vezmeš tu nejmenší a jsi ráda, že sis mohla vybrat.
Spousta holek by ti záviděla.

Jitka (Po, 29. 10. 2007 - 09:10)

Výprasky vařečkou znám moc dobře. Když jsem v dětství něco provedla, tak mě matka poslala do kuchyně, musela jsem si sama vybrat, kterou vařečkou chci dostat a tu si odnést do svého pokoje. A pak mi teprve vysázela tradičních pětadvacet na holou. Můžu vám říct, že vybírat si vařečku pro vlastní výprask neni vůbec jednoduché. Většinou jsem už v tu chvíli brečela a nemohla jsem se žádné z vařeček ani dotknout natož ji vzít do ruky. Přitom hrozilo, že když budu dlouho otálet, tak k obvyklému výprasku dostanu ještě něco přidáno. Brrrrr.

blbej názor tak (Ne, 28. 10. 2007 - 20:10)

pro Veroniku .. zkusil bych ji placnout u lékaře v nemocnici... tam by se na přístrojích zjistilo zda omdlévá nebo si na to jen hraje

Veronika (Ne, 28. 10. 2007 - 20:10)

Ahojky jsou tu moc hezké články a hlavně výchovné. Ale co když zrovna já začínám mít rozmazlené dítě podle řečí ostatní a to budou Simi teprve tři? Vařečkou bych jí neuhodila, ale většinou domlouvám a domlouvám,ale někdy to taky nejde pak jí plácnu přes zadek či ručičku a ona omdlévá? Co teď? Běžím pod ledovou vodu mluvím a plácám po zádech a modlím se aby se probrala a pak si vyčítám, že jsem ji uhodila.A sedímé na křesle a já se celá klepu a přitom jí hladím. Tak je to pořád dokola. Podle doktorky jí to přejde, dělá to od 8 měsíců, prý je to normální. Každý radí foukni do nosu, pořádně ji štípni či ji šlehni proutkem, ona to jen hraje. Dokáže vůbec dítě zahrát omdlení? Hodit oči v sloup a vy vidíte jen bělmo, přitom vám tam leží jako kus hadru. Máte někdo stejnou zkušenost? Krásný večer

Věra (Po, 22. 10. 2007 - 15:10)

Ahojky takové plácnutí vařečkou nebo něčím jiným v pravou chvíli pomáhá.Nejsem zastánce moc tělesných trestů , ale prostě někdy není zbytí aspň nemám rozmazlené děti , které si myslí , že můžou vše a pak si rodiče stěžují , že je nezvládají.Já mám 3 dcery dvě byly za sebou. První měla rok a druhá se narodila za měsíc takže jak byly větší co nevymyslela jedna domyslela druhá občas dostávaly , ale už věděly , že pokud neposlechnou na potřetí dostanou na zadek až měli rozum nemusela jsem používat vařešku stačilo zakázat večerníček v té době nebylo tolik pořadu pro děti. No a třetí dcera se narodila po 7 letech a ta nebyla tolik bytá měla totiš 2 starší sestry a s těmi si hrála. Když dorazily do puberty tak jsem někde vyčetla super větu jak začaly a proč já proč ne ona aj tak jsem se usmála a řekla no ty jsi ale chudák ta tvoje puberta ti dává zabrat nezávidím ti až tě povolí tak dojdi rozumě si promluvíme a otočila jsem se a šla pryč.Myslím , že jsme dobře vychovali dcery a to je i zásluha mého muže vždy jsme byli za jedno pokud něco zakázal já to nepovolila , ale museli si to děvčata vyříkat s ním někdy ho odolaly a on povolil to samé platilo i u mě. Takže potrestat ve vhodnou chvíli ANO jak říkala moje maminka každé facky co padne vedle je škoda.mějte se pěkně

Princezna (Po, 22. 10. 2007 - 14:10)

Vařečka přes plesový šaty taky umí svoje.Kdyby každá holka když dostává na zadek je měla na sobě bylo by to lepší.Ale to nejde.

Pavel (Ne, 21. 10. 2007 - 11:10)

U nás to fungovalo takhle. Jako dítě jsem párkrát vařečkou dostal, ale ne moc. Už ani nevím za co. Když se mnou začala mlátit puberta, tak mi mamka řekla, že do 18 let od ní výprask dostat můžu. Ale že všechno záleží na mně. Že když se budu chovat jako dospělej, že ke mně bude taky tak přistupovat. Když budu blbnout jak malej kluk, tak že mě jako malýho taky potrestá.
Řekla mi že výprask vařečkou bude POSLEDNÍ DOSTUPNÝ VÝCHOVNÝ PROSTŘEDEK, pokud už nebude jiná možnost. A opravdu, za celou tu dobu jsem dostal vařečkou třikrát. Kouření, sem tam nějaký to pivo nebo poznámka, to se u nás řešilo domluvou. Ale-jednou jsme se s kámošem ožrali namol. Spal jsem v baráku na schodech, protože jsem se netrefil klíčem do zámku. Jednou jsem si napsal sám omluvenku a šel za školu. A jednou jsem se starším kámošem v 16 zkusil řídit auto, jel jsem pár kilometrů dokonce po normální silnici. Máma to zjistila od její kamarádky.
A tyhle věci už máma řešila zásadně vařečkou. Šla za mnou do pokoje, řekla mi to přísně a jasně, že vím co jsem udělal a co mě čeká. A že se tomu nemám šanci vyhnout, leda že mě vyhodí z bytu na ulici. Že pro kriminál neporostu. Kalhoty musely komplet dolů i se slipama, ohnout přes postel a vystrčit zadek. Dostal jsem 30, někdy snad 50 ran pořádnou vařečkou a přitom jsem nesměl ani pípnout. Před bráchou jsem se musel tvářit jakoby nic. To samý když něco "spáchal" on. Dostávali jsme málokdy, ale když už tak to stálo za to. Bolelo to, ale to ponížení a stud bylo ještě mnohem horší. Od 18 jsem už nikdy nedostal, že jsem dospělej a všechno je moje věc.
Za to jsem snad nikdy od mámy nedostal facku, ani jako malej kluk. Prý do hlavy se nebije, že se potom blbne.

rotačák (So, 20. 10. 2007 - 12:10)

já sem jich dostal 150!!!!!!!!!

Helísek (Pá, 19. 10. 2007 - 23:10)

Rákoska na plesových šatech taky dělá svý.Škoda,že je holky většinou na sobě při nářezu nemají.Dostala nějáká taky někdy přes ně?

Ela (So, 29. 9. 2007 - 08:09)

Miško, to je hrozné! Měla bys to někomu říct učitelce, obvodní doktorce - prostě někomu. Tady přs internet Ti nikdo nemůže pomoci.

Einar I. (So, 29. 9. 2007 - 00:09)

Zkontaktovat pár namakaných Rumunů s nižším IQ a ti si podají každýho o kterým jim řekneš.

miška (Út, 25. 9. 2007 - 19:09)

mě bylo jedenáct a máma mě majzla vařečkou a zlomila mi prst kvůli tomu že sem vynadala mladší ségře at mi nekope do zad ten prst mam do tetka ohlej a už se to nenerovná a ted je mi 13 a pořád mě mlátí

Princezna (Ne, 23. 9. 2007 - 23:09)

Já dostala výprask řemenem přes šaty,princeznovský,plesový.A nebejt těch šatů,mohla jsem mít jelita ještě dva dni.Protože měly hodně vrstev a obruče.Musela jsem si tenkrát lehnout na postel a vystrčit zadek.Nebolelo to tolik,ale byly potom docela zmačkaný,takže to bylo poznat,co jsem zažila.

zarri (Po, 17. 9. 2007 - 21:09)

MAKY: Hledáš snad někoho takovýho?

Einar I. (So, 15. 9. 2007 - 22:09)

Tada si někdo půjčuje cizí přezdívky,že jo?

MAKY (So, 15. 9. 2007 - 21:09)

ahoj anonyme.nemiluješ sado-maso VIĎ

Einar I. (So, 15. 9. 2007 - 20:09)

Fakt?Myslíš že občas takový případy nejsou?

Reklama

Přidat komentář