Reklama

Chodíte nazí doma?

Martin (Čt, 30. 3. 2017 - 14:03)

od 7let jednoznačně...Doma nazí nejsme, ale z koupelny před sebou tak chodíme normálně, dceři bude v květnu 14. Nazí jsme rádi u vody, buď na nudapláž, kde manželka má obvykle spodní díl plavek, já a dcera zatím oba nazí. Na nahotu je zvyklá od mala, přijde jí to zcela normální. Když je málo lidí, jsme trošku od lidí, tak si sundá plavy i žena, ta jinak je sundavá jen do vody, když je moc lidí, tak si je nechá. Pak se musí převlíkat. Uvidíme letos, co dcera. Doma chodí nahá z koupelny a tam normálně, ale co na pláži.

Fakt je, že na nuda někdy bývají páry, kdy on je nahý a ona má spodní díl plavek. Nebo nahý pár a s nima je pubertální dcera v plavkách. Naše je zatím bez problémů.

Pavel (Čt, 30. 3. 2017 - 01:03)

od 7let jednoznačně...snad si děláte legraci? Pokud na zahradu není vidět, tak proč by se nemohli koupat a opalovat nazí. Jak dospělí, tak děti? Děti nahotu neřeší, berou jako normální věc. Nakopak, když dospělí se před nima úzkostlivě zahalují, tak pak je nahota přitahuje.

Pamatuji na nuda pláži, sedmiletá holčička se hned rodičů ptala, jestli se může koupat nahatá. Svlíkla se do naha a šla do vody. Rodiče kupodivu měly plavky. Že je já nemám, to vůbec neřešila, na nuda na to byla zvyklá, trošku jen nechápu ty rodiče.

Jana (Čt, 30. 3. 2017 - 01:03)

Doma né, ale na chatě jsme...od 7let jednoznačně jednodílné plavky !!!
Jinak je to nemorální a soudně napadnutelné pro špatnou morální výchovu dítěte. to samé se vy vyslíkat před dětma, vyslíkejte se když tam děti nemáte , jste dospělí tak snad vydržíte chodit v prádle když tam jsou děti.

Petra (St, 29. 3. 2017 - 22:03)

Doma né, ale na chatě jsme si zvykli u bazénu se koupat a opalovat jen tak, bez oblečení. Dcery nám občas nechají malá vnoučata, a tak přemýšlím do kdy se můžeme před nimi takto pohybovat a do jakého věku nechat je bez plavek.Jak staré děti necháváte vy běhat po zahradě nahaté?

Petra (Po, 11. 6. 2018 - 05:06)

Dcera i syn dnes chodili...A kolik jim je? Mi kluci včera v Česku chodili nazí, a já v delším triku

Pavel (Ne, 10. 6. 2018 - 20:06)

Dcera i syn dnes chodili celej den v plavkách .

francovi (Ne, 10. 6. 2018 - 15:06)

chodím doma nahý i nahý...No to teda není

Franta (Ne, 10. 6. 2018 - 10:06)

chodím doma nahý i nahý spím. je to super volný pocit nic na sobě nemít.....

(Ne, 3. 6. 2018 - 23:06)

Já doma chodím jen v...A co ti brání v tom chodit nahý ?

Lukáš (Ne, 3. 6. 2018 - 21:06)

Já doma chodím jen v boxerkách, víc se neodvážím.

! (Ne, 3. 6. 2018 - 17:06)

Já chodím nahý pod spodním prádlem a je to super.

Tchýně (Pá, 1. 6. 2018 - 23:06)

Já chodím doma nahý...Ti kontroluje ptáka v erekci?

Eduard Nud (Pá, 1. 6. 2018 - 18:06)

Doma nahý nechodím. Jednak nejsem doma, jednak v to v domově pro seniory nejde a jednak většinou jenom ležím. Jenomže to nejde spíš kvůli klientům. To nejsou důchodci, to jsou dementní mrzáci. Takže člověka přejde chuť nejpozději ihned.

Mrdalski Eugen (Ne, 20. 5. 2018 - 12:05)

Já chodím doma nahý... to máš dobrý, já už tchýni nemám, exolodovala ve skladu výbušnin. Já když příjdu domů, tak se obléknu do svetrů (2-3), vezmu si vaťáky, zimník a kulicha, na uši si dám fusekle, chodím doma nabalený jako pumpa, seru na manželku nenechám se okukovat. To víš že je nasraná ale když mne nutí k sexu, než se svléknu přejde ji chuť.

Honza (Ne, 20. 5. 2018 - 11:05)

Já chodím doma nahý pořád aby měla manželka přehled jestli nemám erekci. Pokud ji totiž mám bez dovolení dostanu výprask na holou. A pokud se to opakuje tak i přes koule. Někdy u toho asistuje i tchýně.

Mirek (Ne, 20. 5. 2018 - 11:05)

Bývám doma nahý celkem často a i spím nahý. je to příjemné a pohodlné.

Anonym (Čt, 12. 4. 2018 - 17:04)

Jednou když bylo vedro a sprchoval jsem se zůstal jsem nahý až do večera.Díval jsem se na televizi nahý,večeřel jsem nahý.Přišlo mi to divné a už jsem to nedělal.

? (Čt, 12. 4. 2018 - 15:04)

Docela Vam zavidim tu...Nějak jsi se minul v tématu diskuze, ne?

Miki v plenkach (St, 11. 4. 2018 - 16:04)

Docela Vam zavidim tu volnost. Ja mam urgentni inkontinenci/syndrom drazdiveho mocoveho mechyre na ktery zadne leky spolehlive nezabiraji, takze jako nejjistejsi a nejlevnejsi dlouhodobe reseni/na 10-20 i vice let-nez na to neco najdou/ jsou velke latkove pliny a celoigelitove/gumove/ kalhotky. A ty musim mit na sobe nasazeny jak na noc, tak pres den na verejnosti, ale i doma, kde mam wc "u zadku", ale nekdy je to nuceni tak rychle a tak silne, ze se mi uz x-krat stalo, ze jsem pri uprku na wc nedobehl a pocural se krok od zachodu. Jeste-ze je v chodbe dlazba a ne koberec.Ale jednak pliny vypere pracka a proto je to nejlevnejsi reseni, tak je to zase vyhodne pri dlouhem cestovani, kdy prvni, co vsichni hledaji je wc. Ja tedy nemusim, ale aniz mam jakykoliv pocit na nuceni, tak na konci cesty mam pliny mokre, minimalne vlhke a ani nevim, jak a kdy se to stalo. A jsem schranen ikdyby jsem se nahodou pokakal. Na jednu stranu je to pro vetsinu lidi takova ostuda, ale porad lepsi, ze to uz mam vyzkousene a vychytane, takze kdyz se mi stane mokra nehoda, tak si toho nikdo ani nema moznost vsimnout, protoze vsechno zustava v plinach a v gumovych kalhotkach. A ti co me znaji a vedi to, vcetne mych byvalych pritelkyn se mi ani nevysmivaji, ani me nepomlouvaji, protoze uz to o me vi tolik lidi,ze je to zkratka nezajima. Je s temi plinami komplikovanejsi zivot i prace navic, ale mam 100% jistotu, ze pri uniku neutrpi muj vzhled, ani povest.

(St, 11. 4. 2018 - 02:04)

A kolik máš let?41 a ty?

Reklama

Přidat komentář