Reklama

Chodíte nazí doma?

Volfian (Út, 10. 4. 2018 - 18:04)

A kolik máš let?

jo (Út, 10. 4. 2018 - 16:04)

i do samošky

Anonym (Út, 10. 4. 2018 - 16:04)

A to tak chodíš třeba i na zahradu?

(Út, 10. 4. 2018 - 00:04)

Jsem v létě nahá doma pořád, vyvětraj mi kozy, vyvětrá mi veverka. Akorát při krámech krámuju do bombarďáků a do flošny, jak se vykrámuju, tak už mám veverku zase nahatou.

Anonym (Po, 9. 4. 2018 - 18:04)

Napadlo mě,jestli třeba existuje někdo,kdo chodí doma v létě celý den úplně nahý.Já teda ne.

Steve (Út, 13. 3. 2018 - 01:03)

tak co s tím uděláme.Nic ... Zajdem si radši na pivo :-)

Franto ty se st (Po, 12. 3. 2018 - 20:03)

tak co s tím uděláme.

Terezka (18) (Ne, 14. 1. 2018 - 16:01)

My jsme doma taky porad nazi je to lepsi zadné zdrzovani se svlekanim pred sprchovanim a pred sexem.

Janka (Čt, 8. 9. 2016 - 06:09)

Já jsem se v pubertě velmi styděla i se vysrat (i jenom toto vzpomenout) a nějak to stále přetrvává. Proto odsuď posuď má Petrův příspěvek smysl. Nic se nemá přehánět ale ani tabuizovat.
Ne se vyslékat s tím úmslem se ukazovat, ale pokud je to třeba ta sprcha, záchod nebo nutné převlečení, tak by tabu mělo jít stranou, jsou to přece přirozené věci a pak by ten někdy zbytečný stud, který člověka dost trápí, se ztratil.

Eduard Nud (So, 18. 6. 2016 - 09:06)

vždyť to říkám, že jsi...A kolik nahých padesátiletých lidí jste už viděla, slečno?

Eduard Nud (Út, 31. 5. 2016 - 18:05)

No ze to tem borcum zerete...Jo, nežerte nám to. My taky všechno nežereme, ale kakat musíme na sto procent. Mně osobně tu nesere akorát prdel. Ale je to čím dál tím lepší. Kakání a vůbec. Ale nové schéma, které je na obzoru. Chápete. Nepřátelé našich nepřátel jsou naši přátelé. Ale pravda je, že tady to nejvíc dělají ti klienti. Vím, že nic nevím, ale vím jen to, že o té nahotě začal jako první soused. Teprve pak to začalo tak, že to skončilo. Mesiáš Iškariocký.

trapas (St, 18. 5. 2016 - 01:05)

No ze to tem borcum zerete :-) nechapu....

JK (Po, 16. 5. 2016 - 11:05)

Chodit doma nahý...je to...Zřejmě dominantně submisivní vztah. Předpokládám, že manželka ani tchýně doma nahé nechodí.

Eduard Nud (Ne, 15. 5. 2016 - 18:05)

Že vám skáču do diskuze, ale rád bych to ještě dokončil. A víte, že se mi od té doby značně ulevilo? O hodně se mi zlepšilo kakání. Už jsem nebyl tolik stresovaný. Teda ne, že by mi nahota škodila, ale trápilo mě mé špatné svědomí a veřejné tajemství. Já jsem věděl, že mě něco stresuje a proto to s tím mým vylučováním není dvakrát růžové, přesněji řečeno hnědé, ale že to dělá právě toto, to jsem netušil. Tak vidíte, jak může být něco špatné k něčemu dobré. Ale! Nýbrž toliko. Proto to píši.

Jakub (Ne, 15. 5. 2016 - 15:05)

Doma chodím nahý pořád...Chodit doma nahý...je to příjemné a řada lidí to má ráda. Jen ta tvá podřízenost je divná...spíš si asi vymýšlíš. Dobrá, jsi stále nahý...a to je vše? Návštěvy dobrých známých mamky nevadí ani mně.

Honza (Ne, 15. 5. 2016 - 14:05)

Doma chodím nahý pořád protože musím . Bydlím s manželkou u tchýně a obě to vyžadují . Pokud neposlechne jsem trestán. Pokud jsou doma jen ony dvě tak mi to tolik nevadí ale ty návštěvy !

Eduard Nud (Ne, 15. 5. 2016 - 14:05)

Tady už nejde o nahotu, tady...To ráno jsem se tak dobře vyspal, že jsem si řekl: Budu nahý až do budíčku. Lehl jsem si tedy na postel a čekal na šestou, kdy měla přijít sestra s léky pro spolubydlícího. Přišla jiná a dostal jsem houbovou se samými prašivkami. Veškeré moje iluze byly rázem v tahu. Za několik dní zase seřvala souseda, protože poroučí, což je pravda, a zdůvodnila to, že jsme tady jako jedna velká rodina. No, k jedné velké rodině to tu má skutečně hodně daleko. Ale trochu sestrám pomáhám, a chápu, že jsou podrážděné právem. Jediné, co nedovedu pochopit je to, že v koupelně jim moje nahota nevadí, svým způsobem se na ní těší a je to v pohodě. Akorát mi třeba vyčítají a tak trochu se smějí, že to se mnou nic nedělá. Že kdybych chtěl, to mi řekla jedna babička i spolubydlící, mohl bych mít žen kolik bych chtěl. A tomu mám věřit?

Eduard Nud (St, 4. 5. 2016 - 09:05)

To bydlíte spolu na pokoji?...Tady už nejde o nahotu, tady kde o princip. Dneska mi zakážou erotiku a zítra mi zakážou vycházky. A pak. Když oni řeknou, musím se svléknout kdykoliv a držet hubu a krok. A když se chci ráno před budíčkem svléknout já, tak omezuji souseda? A to zase ne. Ostatně v celém řádu domova není ani zmínka o tom, že je zde nahota nežádoucí.

Když (Út, 3. 5. 2016 - 12:05)

Jsem doma sám, chodím rád nahý. I nahý spím. Celý den chodím v obleku, tak je to pěkné uvolnění...

Ondra (Út, 3. 5. 2016 - 11:05)

Já chodím rád nahý,ale u žen se mi nahota nelíbí ani mě nevzrušuje pohled na ně ,rotické prádélka zvedají adrenalin

Reklama

Přidat komentář