Reklama

Chodíte nazí doma?

roman (Pá, 7. 4. 2017 - 08:04)

mam rad nahotu a pokud to jen jde tak doma pouze nahy.....

tak (Pá, 7. 4. 2017 - 07:04)

To se Zeptejte soc....Tomu snad ani sama nevěříš.

katka (Čt, 6. 4. 2017 - 22:04)

Ale proč 7 rok?To se Zeptejte soc. Pracovnice, ale nejspíš proto že v tom roce už dítě chápe stud .

pobožný Venda (Čt, 6. 4. 2017 - 19:04)

dneska pobíhala manželka nahatá po bytě, měl jsem erekci, musel jsem se jít pomodlit, abych se uklidnil.

jupiteriánka (St, 5. 4. 2017 - 15:04)

Moji rodiče neměli nikdy problém chodit doma nazí, nijak se nepředváděli, ale ani neskrývali. Chodili tak třeba cestou z koupelny, nezahalovali se. Stejně tak před námi nikdy máma netajila menzes. Všechno nám dětem vypověděli narovinu. A taky nikdo z nás nikdy neměl potřebu jíst tzv. zakázaný ovoce, byly to pro nás přirozené věci, co jednou přijdou, ale není třeba je za každou cenu vyhledávat. Askeze a úzkoprsost je nejlepší cesta do pekel chtíče čehokoli.

vysvětlení (St, 5. 4. 2017 - 15:04)

Je to tady pořád dokola,...Ale proč 7 rok?

jupiteriánka (St, 5. 4. 2017 - 15:04)

Co je špatné na nahém...Protože určitá subkultura řekla, že je to tak špatně. A stádo se přizpůsobilo a začalo kývat, je samozřejmě jo, že už nikdy nebude přemýšlet o tom, že lidské tělo je vlastně krásné (někdy), že je přitažlivé a že to, že je vnadné, není zlo.

jupiteriánka (St, 5. 4. 2017 - 15:04)

To zařídil přeci Bůh ......A proč všemocný zařídil, že lidé mají sklony k hřešení? A co je hřešení? A kdo je bůh? A kdo rozpozná, co je špatné a proč? Zbytečné otázky, tím spíš, když se týkají soukromí.

Katka (St, 5. 4. 2017 - 07:04)

Co je špatné na nahém...Je to tady pořád dokola, přečtěte si to víš proč se nevystavovat.

vysvětleni (St, 5. 4. 2017 - 05:04)

myslím že vydrží v...Co je špatné na nahém člověku, a proč ho nesmí od 7 roku vidět? Navíc když je holka v ženských šatnách.

KOMSOMOL (St, 5. 4. 2017 - 05:04)

Mě doma nazi nechodí bych je hnal svinka krokem idioty nackovske. Rasisty tu nechceme

Steve (St, 5. 4. 2017 - 00:04)

Zvíře není nahé. Zvíře...To zařídil přeci Bůh ... u Adama a Evy když zhřešili neuposlechnutím zákazu.

Katka (Út, 4. 4. 2017 - 22:04)

Ano do 7 let, no dobře. Ale...myslím že vydrží v dámských sprchách být otočená ke stěně než ji osprchujete,

Petra (Út, 4. 4. 2017 - 22:04)

od 7let jednoznačně...Ano do 7 let, no dobře. Ale co když jdeš např.s desetiletou holkou do bazénu, to se sprchujete v plavkách a holce zavážeš oči aby neviděla nikoho svlečeného.

Tom (Pá, 31. 3. 2017 - 10:03)

Zvíře není nahé. Zvíře...U některých bych to i vyžadoval :-)

Tony (Pá, 31. 3. 2017 - 08:03)

Zvíře není nahé. Zvíře má kožich. Jenom ta namyšlená nahá opice importovaná na tuto krásnou modrou planetu, kterou soustavně ničí a na které nemá co pohledávat musí deficit kožichu něčím maskovat.

sir (Pá, 31. 3. 2017 - 08:03)

Nechápu proč by se někdo...Šaty dělají člověka, nahota zvíře ?????

Vašek (Pá, 31. 3. 2017 - 08:03)

Doma z koupelny a v koupelně...Nechápu proč by se někdo nemohl koupat doma v bažénu nahej. Máme na zahradě bazén 5 roků a ještě jsem v něm nebylv plavkách. Co je na tom špatného to fakt nechápu

Vašek (Pá, 31. 3. 2017 - 08:03)

Doma z koupelny a v koupelně...Nechápu proč by se někdo nemohl koupat doma v bažénu nahej. Máme na zahradě bazén 5 roků a ještě jsem v něm nebylv plavkách. Co je na tom špatného to fakt nechápu

Jana (Pá, 31. 3. 2017 - 01:03)

Doma z koupelny a v koupelně je něco jiného, tam at si chodí bez žumanu kdo z rodičů a dětí chce.
Pokud dítě vidí nahotu i venku tak se pak nedivte až bude holky chodit na diskotéky jen v kalhotkách a všem tak ukaovat frndu protože je to pro ni normální , někdo ji tam přefikne a ve 14 bude těhotná.

Reklama

Přidat komentář