Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

to jo (St, 24. 8. 2005 - 13:08)

Ale je třeba si uvědomit, ze my také pocházímě z indoevropských národů a Indie je pravlastí cikánů. Za druhé, my je musíme podporovat, protože musíme "jít s vyspělými západními zeměmi", tudíž i s Amerikou. Ti mají své černochy, své přistěhovalce a také na ně doplácejí. Francouzi jim jejich kočování tolerují částečně tak, že si jejich cikáni jezdí po zemi i Evropě v karavanech a zgrupují se stejně jako s koňskými povozy. Ale nemají jich tolik jako my, na jednoho bílého. Horší je to v Maďarsku a úplná hrůza v Rumunsku. Hlavně tím směrem táhly ty špinavé hordy na Slovensko a do Čech. Těch vln přes Evropu bylo ale víc. Ale protože je to problém několika staletí, každý váš dobrý nápad nápravy by byl vyvážen zlatem. A ještě něco: teď se začíná podporovat i u nás přistěhovalectví. Souvisí to s tím našim vymíráním a je fakt, že nám se nechce šukat a dělat děti, tak aby nám měl kdo uhradit jednou důchody, potřebujeme (už teď) cizince, kteří tu zůstanou. Má to kopec různých aspektů, ale je fakt, že oni musí začít u sebe a je na nás, co bychom jim přijatelného vymysleli. Bohužel, v našem vlastním, vynuceném zájmu.'

důchodce (St, 24. 8. 2005 - 10:08)

Cikáni, byli a jsou nepřízpůsobivý , je to kočovný národ.Civilizaci uznávají jen svými právy, ne bohužel povinnostmi !'

Olga (Čt, 17. 9. 2020 - 18:09)

Je mi úplně jedno, co jim velí jejich přirozenost. Se*ou mě ta jejich privilegia.'

Linda (St, 24. 8. 2005 - 09:08)

K tomu ani není co dodat :-)'

Pavel Obalil (Út, 23. 8. 2005 - 22:08)

Ještě něco pro ty,co se vyznají v elektrikařině. Kousek od nás je jeden vybydlenej,vymlácenej barák. Bez oken,dveří,jeden byt vyhořelej. Bydlí tam...no,kdo jinej,že? Barák musel být evidentně odpojen od proudu.Tak mi bylo divný, že se uvnitř svítí a denně tam duní hudba. Nedalo velkou práci zjistit proč. Oni se napojili dvěma dráty do hlavní kabelový skříně u dveří. A hned měli "elektrifikovanou domácnost". Dráty co kde našli, místama holý. Když se toho chytí nějaký dítě a bude mokro,může ho to na místě zabít. Doma jsem zavolal na elektrárny, že mají černej odběr v kabelový skříni na tý adrese. Veřer bylo v baráku ticho a tma. I ty dráty zmizely. Skříň byla zamčená. A za týden jdu takhle okolo-a znovu se hraje a svítí! Napojili se znova, jen ten kabel zamazali sádrou,aby nebyl vidět! Znovu urgence na elektrárny. Co myslíte že s tím udělali? NIC!!!! Prostě se jich bojí! Tohle udělat já, a mít tu drzost ještě dvakrát, tak už dávno bručím v base jak Kájínek!'

Pavel Obalil (Út, 23. 8. 2005 - 21:08)

Taky mám jistou zkušenost s cikány. Bydleli jsme kdysi v jednom starým baráku.Když umřel jeden soused, nastěhovali k nám cikánskou rodinu s několika dětmi.Hned první týden nám všem vykradli sklepy. Vytrhali petlice a vzali si,co se komu hodilo. To nejspíš na uvítanou. Nám sebrali celej regál borůvkových kompotů-kdo chodíte na borůvky víte co je s tím za práci. Pětiletý děti,a už cigáro v hubě. Pak vypáčili půdu a začali tam chodit hulit. On navíc strašně chlastal. Řval na celej barák, jednou řval na manželku že ji zabije. Říkalo se že na ní několikrát vytáhl nůž. Vůbec jsem si nevšiml, že by ty starší děti posílali do školy. Každou chvíli tam byl někdo z úřadu nebo policajti.Pak se jim povedlo nějak ucpat stoupačku od záchoda. Tak si udělali záchod z chodby ve sklepě.Umíte si představit jak to tam vypadalo. Ve sklepích začalo dvakrát hořet-my už jsme tam vůbec nechodili,to se nedalo. Nevím co to dělají,ale na chodbě, na stropě se začaly objevovat černý fleky jako od ohně a v nich kousky spálených sirek. Nevím co to je,ale viděl jsem to několikrát-vždycky u cikánů. Ten byt totálně zdemolovali.Když jim odštípli elektřinu,že neplatí,tak prostě propojili dráty od elektroměru natvrdo a jeli vesele dál. Cikánku jsem několikrát viděl, jak točí vodu na chodbě z hydrantu-prý musí vykoupat děti.Aby nemuseli platit za vodu,tak kradli z hydrantu. Plyn jim taky odpojili,aby jim nebylo zima,tak si dělali OHEŇ VE VANĚ a dokonce i v tom ucpaným záchodu. To jsem neviděl prvně,ukazovali to i několikrát v televizi.Naštěstí jsme se tam odsud odstěhovali.Měl jsem tetu v Krupce u Teplic-cikáni bydleli hned naproti. Z baráku udělali za dva roky kůlničku na dříví.Na záchod chodili k popelnicím. V zimě nejdřív vytrhali parkety a spálili je. Pak začali pálit okna a místo nich dávat igelit. Nakonec byl igelit i místo dveří.Ten barák po nich vypadal fakt jak když tam zuřil požár.Bez oken,dveří,propadlá střecha,uvnitř omítka omlácená místy až na cihly a všude černo od ohně.Dnes tam ten barák už nestojí.U druhý tety bydleli přímo na patře.V tom baráku se topilo uhlím.Oni ve sklepě přořezávali plaňky,ze svýho sklepa do cizího,dole,aby to nebylo vidět a kradli uhlí.U dveří na půdu měli uhláky.Cikánka do toho uhlí lila zbytky od oběda! Takže tam bylo uhlí,na něm smradlavý zkažený maso,v tom rýže,brambory a nad tím hejna much.Smradu,že si člověk musel zacpávat nos.Jo a ten záchod ucpali taky a hned několikrát. Dokonce i umyvadlo na chodbě.Byl jsem se podívat v jednom parku, blízko cikánský čtvrti. Plno pařezů, ale stromy uřezaný metr nad zemí! Prý se tam tomu říká "cikánský pařezy". Oni kradou dřevo, ale protože jsou líní se i ohnout,tak kácí stromy metr nad zemí.Asi před měsícem jsem byl na koupališti,vedle měly deku dvě holky. Šel jsem se vykoupat, ony po chvíli taky. Na břehu nikdo nebyl. Najednou se tam objevil cikán,tak 20 let. Oblečenej,nevypadal že se chce koupat.Najednou šel k vodě a umyl si v ní ruce.Najednou skočil těm holkám po dece,hodil ji na jeden batoh a zmizel.Zůstala po něm proštípaná díra v plotě.....kousek dál bylo několik lidí a viděli ho, nikdo mu nic neřekl,každej se ho bál. Aby náhodou neskončil s kudlou v břiše.Podle mě je hlavním problémem cikánů ne černá pleť, ale NÍZKÁ INTELIGENCE a tyto "vlohy" se pořád dědí z generace na generaci. Podívejte se třeba,kolik cikánských dětí chodí do zvláštní školy. Kolik je mezi nimi kriminálníků. Ti, kteří se rozhodnou pracovat to často nedotáhnou dál než k lopatě.Chodil jsem se dvěma cikánskými dětmi do školy,s klukem a holkou. Děti sice nekradly,ale měly stále pětky. Několikrát nám přitáhly do třídy vši. Obě děti propadly hned v první třídě.Problém cikánů je tedy snížená inteligence. Ne černá pleť.ŘEŠENÍ ROMSKÉ PROBLEMATIKY NEMÁ S RASISMEM NIC SPOLEČNÉHO!'

libor (Út, 23. 8. 2005 - 15:08)

No prave to jsem tim myslel. Nechme je byt, at se o sebe postaraji jak umi. Kradeze slepic, jidla atd nezrujnuje tenhle stat natolik jako ty davky, ktere jsou jim pro nic za nic vyplaceny. Jen pro jejich nezodpovednost, ze rodej jedno dite za druhym, jsou nevzdelavatelny a tudiz nezamestnavatelny (samozrejme jsou vyjimky, ale moc jich neznam)a jsou jich plny kriminaly....?Ale je pravda, ze si nedovedu predstavit, jak by to bylo technicky proveditelny.

Eve (Út, 23. 8. 2005 - 15:08)

Olga: No, právě, kdybychom podpořili tu jejich přirozenost a s ranečkem je poslali o stát dál, to by najednou přibylo peněz do státního rozpočtu :)).'

Olga (Út, 23. 8. 2005 - 15:08)

Je mi úplně jedno, co jim velí jejich přirozenost. Se*ou mě ta jejich privilegia.'

Eve (Út, 23. 8. 2005 - 15:08)

Libor: maximálně s tebou souhlasím. Jen mám strach, aby to nebylo ještě horší a za chvilku abychom s sebou nemuseli nosit zbraně. Já vím, že to zní jako blud, ale když si představím, jak to všechno postupuje, tak se toho fakt bojim.'

libor (Út, 23. 8. 2005 - 15:08)

Nejsou chudaci, jsou jini. Nemeli se jim brat maringotky. V byte a na jednom miste jsou nestastni a v zivote se neprizpusobi. Normalni civilizovany clovek prece neni schopen "vybydlit" byt, ale naopak si ho vazi, protoze vi, ze uz by nikdy jinej nedostal. Nechal bych je kocovat, jak jim to veli jejich prirozenost. Nekde by se utaborili, za cas by tahli jinam....I kdyz nevim. Fakt nevim co s nima. Prispevek Jenny je bohuzel pravdivej a svym zpusobem hodne smutnej. Takze vysokoskolsky vzdelani, slusni lide se "rozmnozovat" nemohou, protoze v tomhle state si vzdelani, ucitelstvi a rodicovstvi nikdo nevazi, ale uzasne podminky se vytvareji Romum, pristehovalcum .... Za nekolik let bude nas narod opravdu chlouba Evropy.

Evita (Út, 23. 8. 2005 - 14:08)

S těma bytama - to je už opravdu výsměch. Už mi ale připadá, že kdokoli, kdo přijde novej a ze začátku říká, jak to tady změní, tak hodně rychle vymění slovník a šlape s ostatníma. Nejsem zastánce toho, aby měli všichni stejně, ale mělo by platit, že když někdo chce dělat a je šikovný, tak by za to měl být zaplacený. Chtěla bych vidět je, jak vyžijí třeba jen z průměrného republikového příjmů - a ani toho spousta lidí nedosahuje-bohužel ani s vysokou školou.'

Jenny (Út, 23. 8. 2005 - 14:08)

Mě spis vadi jejich nezodpovednost. Mam jedno dite, strasne jsem si vzdycky prala mit velkou rodinu (asi 3 deti) a vim, ze na to proste nemame (financne) a nikdy mit nebudeme (jsme oba totiz stredoskolsti ucitele v byte 1+1). Je mi to moc lito, ze se musim smirit s jednim synem. Ony rodi "jak na bezicim pasu" o deti se valne nestaraji, ty pak konci ve zvlastnich skolach a posleze na podpore a s nicim si hlavu nelamou. To je velka skoda...Asi bychom je nemeli tolik podporovat. Ale jsem jen hloupa zenska a vim, ze to nevyresim. Skoda, ze v tomhle slavnem narode se rodi nejvice malych Romu, Ukrajincu a Vietnamecku....'

Eve (Út, 23. 8. 2005 - 14:08)

Pro Jana: jen kvůli tomu, že jsem se nerozepsala o poslanecké sněmovně atd., když jsem tím myslela celkovou skvadru, ze mě tady děláte kdoví co, ale to je jaksi jedno. Bylo to myšleno úplně k něčemu jinýmu. Já Vás nesoudím, je mi celkem jedno co jste i k jaké politické straně se hlásíte. Kvůli tomu o Vás nebudu rozepisovat, že jste vadnej, ale svůj názor už jsem si o Vás udělala.Jinak všem ostatním - to, co se vám stalo, je fakt děsný. Míšo, určitě se koukáš normálně:)) a Pavli, oni ti ty vlásky závidí :).'

Eran (Út, 23. 8. 2005 - 14:08)

No ten námětek ministra co měl údajně vysokou a pak se zjistilo , že nemá ani maturuasi zrovna nebyl Havlův kamarád a obhájce "nebohých najemníků" Křeček , který byl Mgr a psal si JUDr asi taky ne. A to jak Standa vystudoval a za pár dní už byl rovnou JuDr asi moc křišťálově čisté taky nebude.'

Linda (Út, 23. 8. 2005 - 14:08)

Eve: No o vládě mi ani nemluv. Posledně přece dostali možnost levného bydlení na Malé straně (jestli se nepletu), protože jsou mimopražští. K tomu snad není ani co dodat. A co ty tisíce jiných mimopražských lidí, co dřou bídu?'

jan (Út, 23. 8. 2005 - 14:08)

Eve ty si fakt vadná. Jsi jeden z těch, co pořád musí na něco brblat, vědí hov... a co někde slyší, tomu nerozumí a tak to alespoň zkomolí. Gross nebyl výhybkář, ale řádně vystudovaný dopravák na průmce, ti co falšovali diplomy byli z ODA a (hlavně) z okruhu Havlových kamarádů - tzv.disidentů, ti co jezdí z Ostravy nejsou z vlády ale z parlamentu. Je vidět, jaký máš ve své hlavě guláš. Tak nevrč a neštěkej! Seš trapná!'

Ne-mravní hlídk (Út, 23. 8. 2005 - 13:08)

Jinak doporučuji knihu Petra Bakaláře - Tabu v sociálních vědách. O cikánech je tam pravdy víc než dost. Proto ho taky Uhl a jemu podobní řádně protáhli bahnem v mediích.'

Pavla (Út, 23. 8. 2005 - 13:08)

To znám :-( Párkrát mi chtělo pár cikánek z našeho města rozbít hubu, honily mě, naštěstí jsem zdrhla. Nelíbily se jim moje dlouhé blond vlasy.'

Eve (Út, 23. 8. 2005 - 12:08)

No, právě, ale co bychom chtěli po vládě, když z vyhýbkáře je jako mávnutím proutku vysokoškolák, další si falšujou diplomy, jsou tam lidi z STB a upadla by jim prdel, kdyby z Ostravy jeli do Prahy autem nebo veřejnou dopravou.'

Reklama

Přidat komentář