Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

Návštěvník (Čt, 30. 3. 2006 - 17:03)

Podepisovatse nemusíš,my si tě stejně najdem.Laco'

ANONYM (Čt, 30. 3. 2006 - 09:03)

Jací jsou Romové, těžko říci.Je ale pravdou , že se v zákonech, zvláště sociálních, vyznají lépe , než my .Přesně vědí na co mají právo!!Ale jejich povinnosti
je nechávají klidnými.Nechci nikoho soudit a házet do jednoho pytle, ale přál bych různým tzv. zastáncům lidských práv, aby se mezi Romy natrvalo nastěhovali.Myslím, že by rychle prohlédli a spadly by jim jejich růžové brýle.
Chcete poznat Romy?Není nad osobní zkušenost, vřele doporučuji!Po zralé úvaze se raději nepodepisuji.Jeden nikdy neví.'

Zdena (Út, 15. 11. 2005 - 15:11)

středoškolská učitelka - a chyba hned v prvním slově?'

Karel (Út, 15. 11. 2005 - 15:11)

..to je jednoduchý.. třísknu do kabátu a on v něm náhodou cigán...'

Ne- mravní hlíd (Út, 15. 11. 2005 - 15:11)

Jak se ti podařilo vykroutit se z rasově motivované vraždy?'

Bubák (Út, 15. 11. 2005 - 14:11)

Taky na mě vyrukovali dva Rómové, že blbě čumím. Tak jsem je vzal řetězem přes mordu a byl klid. Teď když ty zjizvený hajzly potkám, poklepu si na rameno a řeknu si'

Ne-mravní hlídk (Út, 18. 10. 2005 - 15:10)

BTW viděl někdy někdo cikána v autoškole? A to jich spoustu potkávám na silnicích při řízení něčeho co bylo kdysi autem. Nemám na mysli bohaté cigány v mercedesech ti si řidičák koupili. nevystudovali.'

Jedlička (Út, 18. 10. 2005 - 14:10)

Jsou chudáci degenerovaný a to je asi ten největší problém.Těch pár slušných to nezachrání a navíc hodně jich fetuje.Mám spolužačku ze střední školy,ani se nevdala a zůstala bez dětí, její rodiče jsou slušný lidé,kdyby takových byla většina.Jinak je to svoloč a nikdy se nezmění.'

Marťan (Út, 6. 9. 2005 - 01:09)

Jsou chudáci degenerovaný.Viděl jste někdo že by cikán šel po horách z báglem,nebo cikán si udělal skalku a pěstoval alpinky,já né.Jediná lečba kulomet a tatatatatatatatatatatatatatatatata'

černá gádži (Čt, 25. 8. 2005 - 19:08)

Jsem cikánka, výraz ROMKA je mi proti srsti. Je mi 33 let jsem vdaná za gádža, máme 2 děti a samozřejmě chodím do práce. Pro vás čechy jsem černá cikánka, pro cikány černá gádži. Naučila jsem se s tím žít, manželova rodina mě přes počáteční obtíže přijmula. Chci říct, že vás bílé docela dobře chápu, moji příbuzní nepracují-žijí ze sociálních podpor, týden po podpoře pilně navštěvují herny a restaurace a pak zbytek měsíce chodí na šrot. Nestýkáme se, jsem ta zlá, mám a nedám jim peníze.'

Zoltán Hangurba (Čt, 25. 8. 2005 - 14:08)

Teda hloupí ste gadžové jak pumpa na saně. Furt nechapete, že vlady použivaji socialně nepřizpusobíve menšiny k natlaku a jako rukojmi svych voličů. Kdyby chtěli tak nás už dávno poslali na východ. Jenomže se jim hodíme do krámu.'

D (Čt, 25. 8. 2005 - 11:08)

Cigáni jsou obyčejná verbeš.Rasista nejsem,ale je nemůžu ani vidět.'

To jo (Čt, 25. 8. 2005 - 11:08)

Ano, přesně a hlavně v tom to vězí. Vždyť mnohé cikánské děti, které vyrůstají v dětských domovech, mluví se s nima na běžné, inteligentní úrovni, dokáží i dostudovat i být slušní. Ale když ten malý, čistý, cikánský (v tomto případě) mozeček od narození nepozná "normální" myšlení a chování, tak si to samo nevymyslí, nedovede si představit nic jiného, než co primitivního kolem vidí.Jinak tomu mému přirovnání s černochama - je jasné, že je to přitažené za vlasy a mnozí se dokážou i docela pěkně vyšvihnout (i pár cikánů, ale to je rarita), bylo to mé zovšeobecnění, např.i s poměrem černých a bílých v amerických kriminálech, jejich zločineckými čtvrtěmi a slumy. Víte, co myslím. A vědí to i oni. Jednoznačně to ale začíná u toho děcka a výchovy odmala.'

Zoltán Hangurba (Čt, 25. 8. 2005 - 10:08)

- Jsme vždy ti diskriminovaní a máme právo na to, žít jako gádžové. - Máme právo na své specifikum a příslušnost. Bez ohledu kde jsme, bez dalších požadavků na Naši komunitu, nebo zařazení. Pokud někdo cekne, je to rasista a diskriminátor, naší vznešené kultury, plné vzájemného pochopení, tolerance a hluboké historie (Ujvár nám povídal před spaním, co se mu stalo na Borech, když tam seděl za dvojnásobnou loupežnou vraždu ..) - Naše obchodně-politické zájmy a zásady jsou slučitelné se zájmy vlády ČR a EU. - Každý kdo to neuznává a neplatí, je rasista a diskriminátor. Je třeba na něj podat žalobu. Klára Samková-Veselá už vám to ve Šrázburgu zasolí gádžové zasraný. Stejně brzo vychcípáte protože vaše mrchy nechtěj rodit děcka. Ale nás už je v česku 700 000 a množíme se pořad rychlejc. Doprdele, teď mě napadlo, kdo nás bude živit ,až vychcípáte? Budem si muset dovezt nějaký Ukrajince.'

Linda (Čt, 25. 8. 2005 - 09:08)

Pavel: Možná to ani není o nízké inteligenci ale o tom, že si generace předávaj takovou výchovu (nevýchovu) a nevzdělávají se. Možný že ten Danko, kdyby se mu někdo věnoval, přišel by do jiné rodiny, kde by se s ním někdo učil, tak by ty jedničky z matiky dostával pravidelně.'

Petra (Čt, 25. 8. 2005 - 07:08)

Taky nesouhlasím se srovnáním cikánů a černochů.Teď jsem si vzpomněla na jeden pořad v televizi, kdy si hromada cikánů stěžovala na rasismus (vyhazovali je z bytů, protože nechtěli platit a makat a dělali bordel) a štáb si přizval jednoho černocha na objektivní posouzení, nějakého studenta VŠ a ten řekl, že v tomto případě se o rasismus vůbec nejedná. To bylo super.'

Pavel Obalil (St, 24. 8. 2005 - 22:08)

S tím srovnáváním černochů a cikánů taky nesouhlasím. Můj kamarád studoval VŠ elektro a chodil tam s ním jeden černoch. A skutečně tu školu vystudoval. Nebo vzpomeňte studenta Mirečka z "nesmrtelných" Básníků....U cikánů si neumím představit, že by studovali vysokou školu, opravdu ne! Jak jsem napsal, chodil jsem se dvěma do školy, propadli hned v první třídě. Dodnes si pamatuju, že ten kluk se jmenoval Danko. Jednou, jedenkrát dostal jedničku z matiky. Měl takouvou radost,že vzal pero a ještě si ji podtrhnul.Nikdy jsem netvrdil, že cikán=póvl. Když se mě třeba na něco zeptá na ulici,tak s ním mluvím jako s každým jiným a je mi to úplně jedno, je-li cikán, či ne. Ale když jdu večer po ulici a proti mě jich jde parta, tak radši přejdu na druhou stranu....Cikáni jsou vlastně Indové,kteří se snad v 10.století přistěhovali do Evropy. Je to kočovný národ. JSOU PROSTĚ JINÍ NEŽ MY A TAKOVÍ UŽ ZŮSTANOU. Jen by mě zajímalo, jestli kdyby měli možnost kočovat, jestli by si zlikvidovali a vypálili svoji maringotku tak, jako demolujou byty v panelácích.'

Jeanete (St, 24. 8. 2005 - 15:08)

Nesouhlasim se srovnavanim cernochu s cikanama. Je to uplne jine etnikum a jiny historicky vyvoj! Cernosi jsou schopni vystudovat (v mnoha pripadech VS), pracovat, vzdelani, rodiny a domova si vazi...Zato Cikana s dokoncenou ZS (normalni, ne zvlastni), abys hledal lupou, bohuzel.

Eve (St, 24. 8. 2005 - 13:08)

No, právě. Ono je hrozně pohodlný si říct, tak ať nám něco vymyslej. Ale kdyby měl kdokoliv problémy z Čechů, tak pro něj nikdo nic neudělá. Mám to celkem z první ruky, jak musí být člověk na tom zdravotně, aby mu byl přiznán alespoň částečný invalidní důchod, ale když tam přijde nějaký Dežo, tak to všichni dostanou na duševní poruchy. Policie taky nic dělat nemůže, protože na to nejsou zákony. Oni i přesně vědí, které skupiny opakovaně kradou, ale když s tím půjdete k soudu, kde budou uvedeny vaše údaje, oni se pak do toho mohou podívat a v lepším případě vás pak vykradou, nebo vám dají jinak "za vyučenou". Nevím, co by se muselo stát, aby se tím začal někdo pořádně zabývat a hlavně s tím něco udělal.'

Pavla (St, 24. 8. 2005 - 13:08)

Mně se chce šukat a dělat děti, ale to bych se potom musela chodit pást a nevím co v zimě.'

Reklama

Přidat komentář