Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

d (Čt, 21. 9. 2006 - 01:09)

No ja myslim ze Cesi jsou desny rasisti.Mam romskou kamaradku a je to super holka /zije mnohem slusnejsi zivot nez ja/ pracuje a tech narazek co slysi a vubec ruznych blbych situaci .Nekdy to lidem ani nedochazi jak muze nekdo citit nektere veci.Ja byt cikanka stval by me kazdy den.Jak na me lide koukaji uz kdyz nekam vejdu, schopnost ziskat zamestnani-o tom ani nemluvim/je to ohranne ale musi to byt k vzteku/.Lidi si mysli ze kdyz nic nerikaji ze je to ok a samotne je stve kde co kazda nespravedlnost ale vubec si to neumi predstavit v realu.

Lenka (Čt, 21. 9. 2006 - 00:09)

Naprosto souhlasím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'

xxcd (Čt, 21. 9. 2006 - 00:09)

Snažil bych se vybít ten jejich pocit neohroženosti a možnosti zneužívat práva řádných občanů ve vlastní prospěch. Proč nemají problémy jiné skupiny obyvatel v ČR !? Moc cikány, pardón ... Rómy, rozmazlujeme a sami si na sebe šijeme bič. Tvrdě a spravedlivě na cikána, tak jako na bělocha ... ale zanechat pocitu, že se dopouštíme rasismu ... Oni ví, že jsou o něco méně dotknutelní ... protože cítí naši obavu z obavy, abychom se nedopustili i při správném jednání rasismu ... Jsou to kurvy ... ne všichni ...'

Uh jde (St, 20. 9. 2006 - 23:09)

Tolik cikánů nemá počítač.A pokud ho mají tak se o něj tahají,maji ho zasranej od žrádla,tak že by tak pisali,negramoti jedni.Co jim jde čmárat po zdech že je někdo pyča!'

lakatoška (St, 20. 9. 2006 - 21:09)

a já mám zase mám tu smůlu´, že narazím na takovýho blba co se tu prezentuje pod jménem nevar.'

nevar (St, 20. 9. 2006 - 21:09)

že já zrovna mám tu smůlu a narazím na takového blba co tu píše pod jménem Lakatoš.'

Návštěvník (St, 20. 9. 2006 - 21:09)

polib si koule vole Lakatoškej.Sám si blbeej,jako ingoustový pero'

Lakatoš (St, 20. 9. 2006 - 13:09)

Ty jsi fakt debil! O cikánské polidštění se snaží všechny evropské národy dlouho. U nás staletí! A ty, chudáčku, to zvrhneš na minulý režim. Co ještě na ně hodláme hodit? Je to i současná nemohoucnost. Ti minulí se zapsali asi tak,jako ti ostatní, ve staletích před náma. Teď máš možnost, nauč je tedy pracovat, chodit do škol, umývat se, chodit denně do práce a rozumět běžné řeči. Inteligente! Vem si je k sobě domů a převychovávej je. Mankote, dyk ty seš větší degén než oni, tlučhubo.'

nevar (St, 20. 9. 2006 - 13:09)

Nejvíc se provinil komunistický režim,odnaučili je kočovat, ale pracovat je nenaučili.Nacpali je do měst a nejhorší,udělali velké cigošské sídliště.Měli zůstat,tam kde jsou v jinývh státech a přeci si žují dobře,jako veŠPANĚLSKU,FRANCII,aj.nikde si tolik nedovolují a přitom se živí poctivě,mají totiž svoje řemesla.Když jezdili v maringotkách,kradli akorát slepice,teď okrádají státní kasu a poctivé občany.'

Jenny (St, 20. 9. 2006 - 08:09)

http://zpravy.idnes.cz/mensiny-nas-prevalcuji-strasi-nacionaliste-vedecky-fye-/domaci.asp?c=A060919_114439_domaci_nel

Samantha (St, 20. 9. 2006 - 08:09)

Pár romskejch chudáků jsem viděla v létě na koupališti. Kvůli těžkejm zlatejm řetězům kolem krku se málem utopili...'

Jenny (St, 20. 9. 2006 - 08:09)

A ještě jsem chtěla dodat, že je to velký úpadek naší populace. Možná to zní rasisticky, ale náš národ už moc český není. Přimícháváním menšin ztrácí úrověň a blbne......Ach jo!'

Jenny (St, 20. 9. 2006 - 08:09)

Mě spis vadi jejich nezodpovednost a spoléhání se ve všem na stát. Mam jedno dite, strasne jsem si vzdycky prala mit velkou rodinu (asi 3 deti) a vim, ze na to proste nemame (financne) a nikdy mit nebudeme (jsme oba totiz stredoskolsti ucitele v byte 1+1). Je mi to moc lito, ze se musim smirit s jednim synem.
Ony rodi "jak na bezicim pasu" (ted po zvýšení příspěvků to bude ještě víc)o deti se valne nestaraji, ty pak konci ve zvlastnich skolach a posleze na podpore a s nicim si hlavu nelamou.
To je velka skoda...Asi bychom je nemeli (stát) tolik podporovat. Skoda, ze v tomhle slavnem narode se v současné době rodi nejvice malych Romu, Ukrajincu a Vietnamecku....'

Martin (St, 20. 9. 2006 - 03:09)

Je naprosto nesmyslné posuzovat člověka podle měřítek jako je etnikum každý je individuální osobnost. Princip kolektivní viny je v civilizované společnosti nepřijatelný.'

Já taky (Út, 19. 9. 2006 - 23:09)

Nápis,ze patří do plynu zastává hodně policajtů.'

sestra (Út, 19. 9. 2006 - 20:09)

Šariku,neboj se zavřou nás dva.Nenávidím je!'

Abolka (Čt, 24. 8. 2006 - 13:08)

Cikáni zastávají tzv. obrácený rasismus , a z toho těží. Tam, kde cítí , že by z toho káply nějaké peníze,jdou do toho. Třeba teď ta sterilizace...'

Marek (Čt, 24. 8. 2006 - 12:08)

Cikáni jsou nejvychcanější lidé této republiky a to jak v minulém, tak v tomto režimu.Bohužel se najdou tací, kteří je chrání, jako třeba pan Uhl. Neměl bych proti ním nic, kdyby se s kažým cikánem jednalo jako s bílým a platili na ně stejné zákony.'

leni (Čt, 24. 8. 2006 - 12:08)

souhlasím jsou to paraziti'

petr (Út, 15. 8. 2006 - 22:08)

jde oto že tady v č.r.kdyš zmlatiš cikana tak jeto rasismus ale když cikani zmlatěj tebe tak toje v poho'

Reklama

Přidat komentář