Reklama

Jsou cikáni takoví chudáci?

petr (Út, 15. 8. 2006 - 22:08)

jde oto že tady v č.r.kdyš zmlatiš cikana tak jeto rasismus ale když cikani zmlatěj tebe tak toje v poho'

ayla (So, 29. 7. 2006 - 21:07)

to Irca,tak nevim jestli je lepsi chodit po svete se strachem.Pokud je skupinka vice rozjarenych cikanu nebo bilych,tak si myslim,ze to vyjde kolikrat nastejno.Mit s sebou peprak neni samozrejme na skodu(v dnesni dobe),ale clovek se nemuze porad jen obavat toho nejhorsiho

IM_cookie=true (So, 29. 7. 2006 - 20:07)

Morálku maj jinou,vychování taky,jak mi nikdy nebudou-nevěř na zázraky.A za každý slovo to tě nožem pobodaj,tak proč nám sem zabijáky posílaj?'

Návštěvník (So, 29. 7. 2006 - 20:07)

Nic ve zlým proti turistům,když se sem chtěj podívat,ale není možný tady žít a taky pracovat!Co to bylo za ránu-kdo nám to sem s palmy spad?Černý oči,černý tělo to není můj kamarád!!!!!'

Irča (So, 29. 7. 2006 - 17:07)

to ayla: tady je ale skoro nikdo nehází do jednoho pytle - skoro všichni tu píší, že jsou mezi cikány i ti dobří, ale je jich málo a těch zlých je víc. A když vím, že když potkám v tramvaji nebo ve městě skupinku rozjařených cikánů, tak že je pravděpodobnost MAXIMÁLNĚ pět procent, že jsou to ti hodní, tak proč bych se tak asi neměla dopředu bát? Naopak je lepší se bát, být ve střehu a mít s sebou např. pepřák, než se nebát, být v heavy pohodě a pak se nestačit divit.'

Martin (So, 29. 7. 2006 - 17:07)

Proč není podrobně analyzován model soužiti Čechů a Romů v Krumlově? Podíl Cikánů na zdejší populace jsou 4 procenta což je mnohem víc než v některých dalších městech a žádné větší problémy s kriminalitou nejsou, je zde vysoké procento smíšených manželství a několik úspěšných cikánských podnikatelů kteří vlastní hospody a restaurace do kterých chodí rádí i bílí.'

ayla (So, 29. 7. 2006 - 13:07)

Ja teda problem s ciganama nemam,ale pripada mi,ze spousta lidi,pokud vidi nekoho s tmavsi pleti,tak maji hned predsudky a boji se napr.,ze budou hned okradeni atd.pokud tohle ocekavam,tak se to vetsinou i splni,proste to ti lidi pritahuji.Mne je spise lito tech malych ciganat,ze nemaji zadnou perspektivu a uz vubec nechapu,jak tu nekdo pise,ze patri do plynu.To je vrchol.Odsuzuji rasismus jako takovy,at je to svetly nebo tmavy rasista.Ja jsem byla take nekolikrat okradena a to jak ciganem,ale i bilym.presto nebudu hned vsechny cpat do jednoho pytle

Rob (So, 29. 7. 2006 - 12:07)

Můj názor je, že současná západní společnost je nemocná a je ve stádiu, kdy pachatel má více práv a zastání než případná oběť. A je taky pokrytecká. Nedávno napsal jeden redaktor svůj postřeh z Francie. Jeho známí za dveřmi bytu nadávali dost neurvale na africké přistěhovalce, ale na veřejnosti by si to nikdy nedovolili, protože se to tam nenosí. U nás je to stejné, nikdo s nimi není schopen udělat pořádek, hrajeme si na lidská práva a slušní lidé se jich bojí. Proto i část policie stojí v tichosti na straně těch, co proti nim jsou ochotni něco udělat. Jenže problém je, že to tito samozvaní ochránci bílé rasy přeženou, když napadnou v bytě samotnou ženskou nebo staříka, který je rád, že vůbec dýchá.'

Fany (So, 29. 7. 2006 - 10:07)

Hitler měl napřed vzít cikány a pak židy. A pěkně to dokončit, pak teprve prohrát válku. Já rasistka jsem, vychoval mě tak život a zkušenosti.'

Magdaléna (Pá, 28. 7. 2006 - 22:07)

Martine,tak to už je asi pustili a jsou u nás. ŠABADABA-DŮ!!'

Martin (Pá, 28. 7. 2006 - 22:07)

Dovolím si polemizovat s tvrzením že "když bílý napadne cikána je to rasismus zato když cikán napadne bílého rasismus to není" vím o několika případech kdy obětí napadení byl cikán bílým a soud rasový motiv neuznal takže obžalovaný dostal nižší trest (ponechavám ted stranou zda soudní ortel byl spravedlivý) a naopak před pár lety kousek od bytu kde bydlím před jednou hospodou napadli cikáni bílého jak se to celé semlelo nevím každopádně došlo k ublížení na zdraví a ale vzhledem k tomu že dotyční cikání se dopustili i rasistických výroků typu "bílé svině" dostali slušnou pálku jeden z nich 14 let natvrdo.'

Magdaléna (Pá, 28. 7. 2006 - 22:07)

Bydlím na vesnici,kde se během měsíce přistěhovalo asi 30 cikánu.Podle toho,co pozoruji, vidím,že jsou nepřízpusobiví.Spíš jsme diskriminovaní my.Děti nepouštím samotné ven,už jsme měli s nimi konflikt.'

Pavlina (Pá, 28. 7. 2006 - 21:07)

Aylo - mas nejakej napad, co s tim delat? (Jenom se ptam a fakt me to zajima, protoze ja opravdu nevim.) Pracovala jsem nejakou dobu v Africe (pripominam, ze ne v Jihoafricke republice) a tam je to podobny - africani jsou chudy a nas vidi jako bohaty, tak na zkouseji ruzny triky, jak z nas dostat penize. Nakonec jsem mela pocit, ze jim to nemuzeme ani zazlivat :-(

Jana (Pá, 28. 7. 2006 - 21:07)

Oni cikáni jsou vlastně obrácení rasisti.Sice moje kluky v jejich názorech krotím, ale v duchu jim dávám za pravdu.Víš, Aylo ,ty s nimi asi žádné špatné zkušenosti nemáš, tak prostě nevěříš. Ten, kdo s nimi přichází do denního kontaktu, ten svůj názor trochu změní. Já jsem je 12 let učila, takže snad o tom můžu mluvit zasvěceně.Zkus vedle nich bydlet!'

xxcd (Pá, 28. 7. 2006 - 17:07)

Jsou to doslova čuráci !!! Když někdo oprávněně napadne cikána, tak je to rasismus ... Když je to naopak, už to rasismus není !!? ... Oni si toho jsou vědomi moc dobře ... A k tomu ještě vznikají různé organizace a nadace ... A kdo to platí !!?? Oni !!??'

ayla (Pá, 28. 7. 2006 - 16:07)

Proboha lidi,kde se ve Vas bere tolik zla a nenavisti?Jak muze byt na svete klid a mir.kdyz mate v srdci tolik zloby.Nechci cikany obhajovat,ale je to bohuzel slozity problem a jak maji byt jejich detilepsi,kdyz kolikrat vidi doma jen nasili atd.Neni to teda o inteligenci,ale o vychove.nechapu jak si muzete myslet.ze mi Cesi mame vyssi inteligenci,kdyby tomu tak bylo,tak se tu nevyskytuji takove stredoveke nazory.

Jana (Pá, 28. 7. 2006 - 14:07)

Můj starší syn celkem vážně uvažoval o tom , že posílí řady městských stážníků. Bydlíme v Brně a představa, že bude řešit problém cikáni a výtržnosti, krádeže, fyzic. napadání atd. třeba na ulici Cejl, Koliště, Křenová, ale dnes i Staré Brno, Židenice, Zábrdovice, i naše Bohunice (samí cikánští dealeři drog),ta mě děsí a neustále mu to rozmlouvám. Vím, že někdo to dělat musí, ale dnes ti kluci nasazují i životy.Není to legrace, co cikán, to aspoň jeden vystřelovací nůž. Navíc našeho mladšího zmlátili klacky malí cikánští prevíti, když šel s kamarádem do Mahen. divadla a na chvilku před začátkem si sedli do blízkého parku.Naštěstí mu "jen" urazili zub, příště to může být horší.Cikáni si dnes svým chováním přímo říkají o to, abychom byli rasisti.'

Návštěvník (Pá, 28. 7. 2006 - 14:07)

Cikáni nejsou lidi, je to jen rasa primitivních goril a vygumovanýma mozkama, proto je kolem nich tolik špíny, hnusu a smradu!Mám ráda zvířata a žiji jen pro ně..Ale tento typ goril obhajovat nebudu, at táhnou do Kanady, nebo si najdou vlastní prales a přestanou zamořovat Česko!
Kéž by se našel někdo, kdo by vykopl na konec světa a my mohli opravovat jimi zničená a rozebraná města! Cikáni=BLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ.......'

k No name (Čt, 6. 4. 2006 - 10:04)

Máš pravdu, jsou strašně zbabělí a troufají si výlučně v přesile a zákeřně, ze zálohy. A ještě na ně hodně platí policejní hafani, to mají v gatích hóóódně nas.áno.'

No name (Čt, 6. 4. 2006 - 07:04)

cikáni jsou parchanti.Jen si vemte, že se začínak pářit skoro už od 12let.Někdy i v rodině mezi sebou.No hnus!
Potom si nadělají spoustu děcek, pochopitelně na přídavky. A nikdy nebudou pracovat ale strašne jim vadí jak jsou na tom špatně a že se tu nedá žít.

Existuje ale i pár jedinců, kteří si neřikaj rómové a kterým práce nevadí.

To je můj názor.- Už párkrát zmlácený a okradený takzvanou početní férofkou tzn.:min 5 cigošů na 1 bílého.'

Reklama

Přidat komentář