Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

karel (Čt, 13. 2. 2014 - 21:02)

lidi nebláznete, až by jste nekdy skutečne plenky potřebovaly, bude vám blbe... dejte se léčit...

Tonda (Čt, 13. 2. 2014 - 13:02)

dneska mi prisly nove gumove...Kde se daji sehnat pekne,kvalitni gumove kalhotky?Nemohu je nikde sehnat.Dik

. (St, 12. 2. 2014 - 16:02)

dneska mi prisly nove gumove kalhotky do kterych se vejdou vic nez dve detske osusky.Uz jsem si je nasadil a s chuti se do nich pomalu pocuram.Jsou krasne leskle,hladke a mekounke.S latkovymi plinkami uzasne na igelitovem prosteradle.Kdo to nezazil,tak nevi o co prichazi,hlavne ti idioti

JT (Pá, 7. 2. 2014 - 08:02)

Rád se budu starat o svou holčičku v plenkách :) Jsem z Prahy, je mi 22, světlý typ, modré oči, světlé vlasy, 180cm/70kg holčičky, kteří nemají tatínka ozvěte se na [email protected] těším se :-*

petas (Út, 4. 2. 2014 - 20:02)

Ja take rad nosi pleny nemam dost penez na pleny
chtel bi taky bit zavisly na plenach a curat do nich jak male mimina.

Kamarád (Po, 3. 2. 2014 - 07:02)

Ahoj
Je mi 15. Silene.me... Ahoj Klárko pokud by jsi opravdu chtěla plínečky mohu ti je dovézt písni mi na meilik [email protected]

pacoš (Ne, 2. 2. 2014 - 17:02)

Pokud to máš oficiálně v papírech, tak bys měl fasovat po dobu hospitalizace jejich. Ale jelikož se šetří, tak si vezmi svoje, protože tě klidně zacévkují, aby ušetřili pamprsky erární (pokud vůbec je na oddělení mají) a nebo ti dají jedny a nechají tě v nich celý týden.

Adam (Ne, 2. 2. 2014 - 17:02)

Souhlas.plenky nosit...Prosim o radu.Zitra nastupuji na tyden do nemocnice a mam problem.Obcas se pocuravam a tak nosim plenky.Ted mam docela problem,zfa si je do spitalu vzit.Z jedne strany se bojim,abych se nepocural do postele a jednak se stydim se k tomu priznat.Tak nevim,jak by se na ty moje plenky personal tvaril.....Tak nekdo poradte,kak se mam zachovat.Dekiji za odpoved.

Tonda (Ne, 2. 2. 2014 - 11:02)

jo ,jo je to tak.Mne k plinka provedl muj pritel,kdyz zjistil,ze mam jiste problemy.Koupil mi prvni balenia pomohl mi zvladnput me rozpaky a naucil me je pouzivat.On je pouziva uz dlouho a ja si niceho nevsimnul.Pouzivame je ted oba.ja nosim savejsi verzi,abych mel jistotu.Tak zase hura do plenlek.

Radek (Ne, 2. 2. 2014 - 11:02)

Tak jsem tady brouzdal a...Souhlas.plenky nosit musim,dibeticky problem.Lekar mi je zacal psat,ale moje hrdost mi branila je pouzivat.Potize se ale zacaly stupnovat,ja jsem je musel zacit nosit.Nejdriv jsem to zkousel doma,ale dneska je nosim i ven a vlastne porad.Nestydim se za ne. Nekdo se toho vsimne ale vse se vysvetli a je to v phode.Nosim nejradeji tez ty flexky,jsou mi nejpohodlnejsi a neprotejkaji.Nosim je uz pres rok a je to v pohode.

Sasa (Ne, 2. 2. 2014 - 11:02)

Protoze se pbcas...Tak jsem tady brouzdal a konecne jsem nasel odvahu a obstaral jsem si plenky.Je to uzasne.Konec trapneho ponizujiciho pocuravani,a mokrych kalhot.Je to uzasnej pocit vyresit curaci problem a citit se fajn.Sehnal jsem si Tena flex jsou snadno vymenitelne a JE TO V SUCHU.Dik ua plenkove kalhotky.Jsem rad,ze jsem nasel tu odvahu a muzu vsem doporucit,je to uzasnej pocit.S

karel (Ne, 2. 2. 2014 - 09:02)

Slávku, mne je štyridsať...Protoze se pbcas pocuram,naucil jsem se nosit plenku a mam ji ve

Domeček (So, 1. 2. 2014 - 18:02)

Ahoj Kláro, měl bych pár rad, ale jsem o něco starší. Pokud se nebojíš, můžeš mi napsat na e-mail: [email protected] Založ si pro mě klidně speciální e-mail, který můžeš kdykoliv opustit a zůstaneš anonymní.

klara (So, 1. 2. 2014 - 14:02)

Ahoj
Je mi 15. Silene.me vzrusuji plenky. Sve mamce ani zadnemu jinemu pribuznemu to rict nemohu. Nevim kde mam plenky brat. Kdybych mela nejake latkove tak by na to kazdy prisel a ja moc nemohu riskovat. Ponohl by mi prosim pomoci kde brat plenky?? Nebo alespon cim je nahrazovat kdyz se chci pocurat do plenek. Velka mesta jsou daleko. Jsem taky velky stydlin a bojim se zeptat treba v lekarne. Diky za odpovedi

Luboš (So, 1. 2. 2014 - 10:02)

Já je nosím též a už si bez nich nedovedu představit svůj život.Jsem prostě na ně už závislí.

ahoj (Pá, 31. 1. 2014 - 22:01)

je mozne se skontaktovat se zenou,ci divkou,ktera take pouziva [email protected]

ahoj (Pá, 31. 1. 2014 - 22:01)

je mozne se skontaktovat se zenou,ci divkou,ktera take pouziva [email protected]

Domeček (Pá, 31. 1. 2014 - 18:01)

Promiňte ale jsem stále...Nevím, jak to vysvětlit, ale vzrušuje mě to spíše jen jako voyera - vidět, jak to udělá partnerka. Z ochoty pro ni bych to udělal také, ale teď mě to tolik neláká. Nejvíce mě rajcuje video http://www.xpee.com/video/1810/girl-diaper-poop-taking-a-shit-in-her-diaper

Domeček (Pá, 31. 1. 2014 - 18:01)

Promiňte ale jsem stále...Nevím, jak to vysvětlit, ale vzrušuje mě to spíše jen jako voyera - vidět, jak to udělá partnerka. Z ochoty pro ni bych to udělal také, ale teď mě to tolik neláká. Nejvíce mě rajcuje video http://www.xpee.com/video/1810/girl-diaper-poop-taking-a-shit-in-her-diaper

. (Čt, 30. 1. 2014 - 10:01)

ja si davam 2 detske bavlnene osusky,velkou igelitovou plenku a celoigelitove-gumove kalhotky.Je mi v nich krasne,muzu onanovat,pocurat se a pripadne i pokakat-ale tomu se snazim vyhnout(pachne to a zanechava stopy na plinkach)Plinky jsou velice prakticke nejen pres den,ale i na noc.Je velka skoda,ze ruzni chytraci z jejich noseni delaji katastrofu,je to pradlo,jako jine-proc ho odsuzuji?V plinkach a hlavne v gumovych kalhotkach je mi krasne a mam jistotu,ze kdyz neco neudrzim,tak to nikdo nespatri a ja budu bez ostudy.A myslete si co chcete!!!

Reklama

Přidat komentář