Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

inf (Čt, 20. 2. 2014 - 02:02)

ahojte nekde tez nosim plinky..ale radeji mam damske kalhotky nejlepe kratasky ale nad klasickyma taky nepohrdnu nesnasim tanga ..ale s kalhotkami nosim vlozky mam tam asi 4 krasny je to pocit pohodli mezi pulkami..kalhotky nosim v utajeni vi to jen par kamaradek..Plinky by byly moc napadne v kalhotech zato kalhotky a vlozky nikoliv..je mi 23 a delam to od 15

Radek (St, 19. 2. 2014 - 11:02)

Ahoj, už chvíli nosím...Ahoj,
nasiel som si tu tvoju spravu o tom, ze nosis plienky. Mohli by sme o tom popisat, prosim?

Moj mail je [email protected]

Dik, Radek

karel (Út, 18. 2. 2014 - 18:02)

ja plinky mívam jedine přez noc když spím a nekdy taky o víkendu...

Radek (Út, 18. 2. 2014 - 15:02)

Mne je 50 a tiez rad nosim...Ahoj, nasiel som si tu Tvoju spravu o noseni plienok. Tato tema ma velmi zaujima. Moli by sme pokecat?
Vdaka, Radek

[email protected]

jiří (Po, 17. 2. 2014 - 16:02)

Tady to zase jede... ahoj -...ja mám scela u tahu zda jsou mi videt plenky, dúležité pro mne je, že plinku na sobe mám a múžu se kdekoliv a kdykoliv klidne počúrat a nikdo nic neví...

xt (Po, 17. 2. 2014 - 16:02)

Tady to zase jede... ahoj - nejses ty nahodou pedofil ? Aby ti nekdo neuriznul koule !!!

Ale kvyli tomu sem nepisu. O neco vejs si nekdo stezuje na "viditelnost" plinek. Ja to neresim. Pres dziny to moc videt nejni (pokud jsou dost volny.) A stejne si toho lidi na ulici nevsimaji. Jste zbytecne paranoidni.

ahoj (Po, 17. 2. 2014 - 14:02)

Asi jo. 9.tak u me bys dostavala latkove plenky a celoigelitove kalhotky nejen na noc,ale i pres den a ty pocurane bys rano musela premachnout ve studene vode a povesit je na balkon i s plenkovymi kalhotkami,aby to vsichni videli a tim padem vedeli,ze nosis plinky.Vubec bych te za to pocuravani netrestal,jen by sis musela svoje pleny a kalhotky prepirat a ven z bytu bys musela chodit jen v kratke sukynce,pod kterou bys mela v gumovych kalhotkach vice plen,nez na noc,aby si je nahodou neprocurala a aby ti sukynka odstaval z toho zabalu a vsichni si toho vsimli.Nekdo te bude litovat a nekdo se ti bude smat.A doma budes chodit bez sukne-jenom v gumovych kalhotkach a plinach a to ikdyz prijde navsteva.Na wc smis jit jenom kakat.Uz mam pro tebe plenky a gumove kalhotky pripravene princezno

Bon (Po, 17. 2. 2014 - 08:02)

Rád se budu starat o svou holčičku v plenkách :) Jsem z Prahy, je mi 22, světlý typ, modré oči, světlé vlasy, 180cm/70kg holčičky, kteří nemají tatínka ozvěte se na [email protected] těším se :-*

John (Ne, 16. 2. 2014 - 16:02)

Já mám plínky na noc a...Jo přesně tak, bezva pocit

ŹANETA (Ne, 16. 2. 2014 - 16:02)

Já mám plínky na noc a největší rozkoš je,když se mohu do nich vyčůrat ráno v posteli, když se mi chce nutně a tak nemusím vstávat.

karel (Ne, 16. 2. 2014 - 16:02)

Ja mám pleny na sobe pořád, s baráku se bez nich ani nehnu a jakou mají výhodu v hospode, ví jenom ten kto plenu má...

zdeno (So, 15. 2. 2014 - 22:02)

po každom dobrom "záťahu" som sa prebudil s mokrou plachtou a matrac som musel dlho sušiť, preto som sa rozhodol, že si obstarám plienky, od tej doby mám pokoj a môžem spávať celkom pokojne aj pocikaný...

Slavek (So, 15. 2. 2014 - 14:02)

Nekolikráte jsem se ve...Tez nosimplenkove katata s jednou bavlnenou plenkou,hlavne ve dne ven.Mam ale jeden problem.Kdyz se pocuram,plenky ztezknou a nedrzi a ja mam mezi nohama poradny ranec,ktery je napadny a je proste videt.Ty sitovane kalhotky jsou nanic.Chtelo by to neco jineho.Ja jste to vyresili?Urcite nejsem sam,kdo ma podobny problem.

marek (So, 15. 2. 2014 - 13:02)

Nekolikráte jsem se ve spánku počúral a jednou se taky pokakal, nechala mne přítelkyne a zústal jsem sám. Soused mi navrhl, abych to skusil s plenkama a sám se mnou zajel do zdravotních potřeb, kde mi pani předložila nekolik plenek a dvoje doporučila na vyskoušení a ted je nosím bezne doma a taky venku. Nikdo nic nepozná a když se stane vetčí, menši noční nehoda, nic si s ní nedelám...

Sam (So, 15. 2. 2014 - 10:02)

Tak jsem se vratil konecne z...Adame,zadny strachy.Byl jsem na tom podobne jako ty,ale z jinych duvodu.Zpocatku to byl pro me sok,ale musel jsem se stim hendikepem smirit a vzit to jakl fakt.Zacnes poznavat i vyhody plenek,prestanou ti vadit a uvidis,ze ti v nich bude dobre a bez plenek budes frustrovanej acelej nesvuj.Dobre si je vyzkousej a nauc se je dobre nasazovat,aby te nezradily. Ja pouzivam Tena flex,jsou bezpecne a dobre se vymenuji.Tak hodne uspechu a dobrych chvilek v plenkach.

Tonda (Pá, 14. 2. 2014 - 19:02)

ja to maam stejne,spis je ale...Miki,ty plenky nosis jenom ze zaliby,nebo je potrebujes.Ja je nosit musim,ale uz jsem si zvykl,a dneska jsem rad,ze je nosit mohu a ze se nepocuram do kalhot.Ted jsem v klidu a pohode. Zdravim.T

Adam (Pá, 14. 2. 2014 - 19:02)

Tak jsem se vratil konecne z nemocnice,kde jsem byl kvuli dekompenzovanemu doabetu a zmmene medikace.Plenky jsem si na Lukasovu radu vzal s sebou vlastni.Papiry jsem mel ale jenom z diabetologie a tam o pocuravani nic nebylo....Po vizite si me pozval muj osetrujici lekar a velmi diskretne mi sdlelil,ze me potoze asi souvisi s cukrovkou a ze je treba udelat dukladne interni a urolog.vysetreni.Tak jsem to tedy podstoupil. To funkcni urolog.vysetreni nebylo vubec prijemne.Konecna dg.-diabeticka neuropate moc.mechyre spojena s urgentni inkontinenci 2.stupne.Bylo mi vysvetleno,ze to poskozeni je nevratne.Doporicili mi cviceni,nejeke leky,B12.Urolog mi dal vzorky plenek abych si vyzkousel,co mi bude vyhovovat.V proppusteci zprave uz mam definitivne,ze jsem inkontinent trvlale zavisly na plenkach. Nakonec jsem docela rad,ze je to za mnou.Dnes jsem si vyzvedl ve ZP zasobu plenkovych kalhotek a pres vikend je tedy vyzkousim mit je ve dne i v noci.... A

ahoj (Pá, 14. 2. 2014 - 17:02)

Diky Miky.Z Nemecka jsem to...ja to maam stejne,spis je ale potrebuju pres den a obcas na noc-kdyz jdu zakalit.Jinak mam trvale to modrofialove igelitove prosteradlo od Suprimy(ale uz ho mam tak dlouho,ze nevim od koho jsem ho koupil)a na nej si davam frote osusku-co kdyby.Ja mam objednano jeste od SHOP4PVC .COM a tenhle tyden mi prisly 4 gumove kalhotky od DRY LIFE.Sice maji slabe gumicky,ale celkem mekky a hladky igelit a nejsou moc drahe.od 10 do 13 ? a kdyz jim potvrdis,ze jsou jen pro tebe a ze je mas z duvodu inkontinence,tak ti nepocitaji DPH.Takhle pro doma,nebo do kalhot s bavlnenyma plinkami jsou docela fajn.Ja dost ulitavam na zapinaci na bocich-tyhle maji 2x5druku,ale objednal jsem si pres shop4pvc dvoje gumove kalhotky z Euroflexu-polyuretanova folie a maji 2x7 druku.Pak jsem si jeste objednal zlute siroke a vysoke gumove kalhotky se sirokymi gumickami v pase i v nohavickach,ktere delaji v PVC U LIKE.COM,ale tam je nemeli v tom igelitu,ktery jsem chtel.Jo a jsou natahovaci.Mam staronovou pritelkyni,tak ji chci trochu prekvapit a az se setkame,tak ji hned ty jedny i s plinkama nasadim.Jinak mi jde docela do noty,protoze bez nuceni rada a casto nosi puncochace.Takze k nim pridame gumove kalhotky a treba i casem podvazkovy pas a klasicke silonky.Jinak muzes na igelit-nylon-boy zavinac email.cz

Tonda (Pá, 14. 2. 2014 - 16:02)

Diky Miky.Z Nemecka jsem to uz jednou zkousel,ale bohuzel neuspesne.Bylo to od Suprimy,ale na obednavku nereagovali.Plenky dnes uz tak nejak potrebuji i ven a gumove kalhotky jsou prece jenom jistota....

Miki (Pá, 14. 2. 2014 - 10:02)

hele Tondo ja si je objednavam z Anglie,ale zkus new line mode.de,tcsb.de,fun plastic.de,suprima.de.Jestli mas ucet v bance a kreditku,tak si tam urcite vyberes a dobre nakoupis.Z toho nemecka neni draha posta a maji kvalitni igelity i zpracovani.Zkus to

Reklama

Přidat komentář