Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

adam (Út, 25. 3. 2014 - 07:03)

Taky se mne líbí mít na sebe plinky, teším se na každý ráno jak se počúram a nekdy taky pokakám jako práve tedkom.

pissboy (Po, 24. 3. 2014 - 21:03)

Ahoj všem jsem mladý nezkušený kluk cca 20let který miluje piss a plinky. A pomocí tohoto fóra bych se rád osobně seznámil s holkou která má stejné záliby napiš mi na ilikepiss zavináč seznam.cz budu se těšit :-*

Adam (Po, 24. 3. 2014 - 20:03)

Ahoj všem jsem mladý nezkušený kluk cca 20let který miluje piss a plinky. A pomocí tohoto fóra bych se rád seznámil s holkou která má stejné záliby napiš mi na ilikepiss zavináč seznam.cz budu se těšit :-*

ale (Po, 24. 3. 2014 - 06:03)

oticku-bud tahle temata,nebo...jdi ty.většina lidí co sem píšou, z toho má akorát legraci

tomášek (Po, 24. 3. 2014 - 06:03)

nazdar lidičky, mí plenkaři, já taky rád plenky, hlavne ráno po probuzení jsem hrozne rád, že mám plinku na sobe. Již to ani moc nesleduji, ale bývám pokaždé pekne počuranej jaksi automaticky bez toho, že bych si to nejak uvedomoval a také se pokakávam...

pissfantom (Ne, 23. 3. 2014 - 13:03)

Ahoj všem jsem mladý nezkušený kluk cca 20let který miluje piss a vše co k tomu patří. A pomocí tohoto fóra bych se rád seznámil s holkou která má stejné záliby napiš mi na ilikepiss zavináč seznam.cz budu se těšit :-*
opava a okolí
pissfantom

vvrfrefrfrbgsbs (St, 15. 5. 2013 - 16:05)

Dělám si srandu já pleny nenosím a poradit nechci.

vvrfrefrfrbgsbs (St, 15. 5. 2013 - 16:05)

a kde pleny koupit

franta (Út, 7. 5. 2013 - 22:05)

taky nosim ,ja mam spis neustale samovolne mi vyteka semeno bez erekce takze to musim nosim nebo mam fleky,jinak ja mam neco jako pampersky pro dospele ,a co vydela mne v nich moje tchyne a manzelcina segra

Miki (Út, 7. 5. 2013 - 21:05)

ja uz mnoho let nosim plinky-klasicke bavlnene a pres ne celoigelitove gumove kalhotky a to jak ve dne tak i na noc,ikdyz mam v postylce igelitove prosteradlo.Mam to spis pro jistotu,protoze se pocuram tak asi 1-3x za mesic,ale diky plenkam nemam ostudu.Plenky si kupuju v prodejnach pro kojence a gumove kalhotky z internet.Kdyz je chladno,tak si jeste pres ne oblekam silonove puncochace,hlavne kdyz jdu ven,protoze kdyz prochladnu,tak se pocuram nekolikrat za den i v noci.A s partnerkou vetsinou nemam problem,zeny to sice nejak moc nemusi,ale chapou to a jsou tolerantni.Samozrejme,ze bych chtel zit se zenou,ktera take musi nosit plinky(ale jednorazovky me moc neberou,protoze susti a je z nich bordel).Proste celoigelitova klasika.Je s ni troche vice prace a clovek si musi ssebou nosit veci na prebaleni,ale je to 100%jistota sucheho obleceni,luzka a na verejnosti bez ostudy.Nevim proc je lidi tak znevazuji a brani se jim.

milan (Ne, 5. 5. 2013 - 21:05)

je to tvo vec

. (Ne, 2. 3. 2014 - 14:03)

oticku-bud tahle temata,nebo tohle tema.A jestli te to nudi,tak jdi na Novinky.cz a tam Ti budou oci prechazet.tady si o plenkach pisou lidi,ktere to zajima,libi se jim to a take je to vzrusuje.Takze plenky pouzivaji jako sexualni predehru,nebo dohru s partnerem,ci partnerkou.Pripadne jako fetis pri onanii.Proste si s nimi delaji prijemne.Pochopil jsi to?

petr (Po, 29. 4. 2013 - 15:04)

Proc se nekteri pozastavuji nad tim, že si nekto na sebe da plinku jen proto, ze se mu to libi, ze si natahne tanga a pritom neni buzna a kdyz je, co koho do toho? Lidi netrapte se zbytecne, ja se také netrápil s tim, pokud sem sem psal, sem se podelal...

otíček (Ne, 2. 3. 2014 - 08:03)

tahle téma je již jenom nuda.

Joska (Po, 29. 4. 2013 - 13:04)

nosí plíny pořád a nestydí se za to,vzrušuje ji to:-D

paraplegikmarek (Po, 29. 4. 2013 - 11:04)

vy jste dobytciA ty kráva.

Ja (So, 1. 3. 2014 - 14:03)

jsem taky normalni a pohodovy kluk,sice trochu starsi a plinky uz zase potrebuji,hlavne kvuli urgentnimu nuceni,ale vzrusuji me,takze si v nich obcas zaonanuji.Pokakam se jen v nejvetsi nouzi.Jsem ze stare skoly-davam si bavlnene velke plenky a celoigelitove kalhotky.Potom nemam problem kamkoliv cestovat,na nakupech a na verjnosti.Veci na prebaleni si nosim v tasce,takze se dam na wc do poradku behem par minut.

otík (Pá, 28. 2. 2014 - 19:02)

To se počůráváš, nebo se...Pavel, to je přece jasný, že se tenhle kluk také podelává do plinky, ja taky...

Pavel (Pá, 28. 2. 2014 - 16:02)

Ahoj jsem 17 letý normální...To se počůráváš, nebo se i pokadíš?

Martin (Čt, 27. 2. 2014 - 23:02)

Ahoj jsem 17 letý normální pohodový kluk, až na to že od narození kvůli jedné poruše nosím plenky. Mám je 24/7. S tímto je hledání přítelkyne těžké. Resp. svoji orientaci úplně tak nevím díky tomuhle problému. Jsem taky trochu nesmělý. Rád bych se seznámil ať už s člověkem který toto má rád a nebo už musí nosit plenky tak jako já. Líbilo by se mi kdybychom pak mohli i něco víc. Skype: bufetek3 ...email: [email protected]

Reklama

Přidat komentář