Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Kamča (Po, 13. 12. 2010 - 21:12)

Jak dopadl přesně nevím,...Vzpomněla jsem si, že v časopise někdy v devadesátém roce (možná dřív) byly tenkrát články o módě a lidech, a vždycky tam byla vyfocená manekýnka a u toho titulek třeba: "Nejsem štíhlá, no a co," nebo dokonce jednou: "Nosím plenky, no a co". Vůbec mě nenapadlo, že bych se podle toho třeba oblíkala taky já. Ta holka byla určitě v sukni, tvářila se jakoby nic a taky vím že tankrát jsem si říkala, že bych nic nepoznala.
Tak s těma kalhotama nevim. Jsou taky různě k tělu. Malá vložka jasně, ale když je toho víc ...?

Petra (Po, 13. 12. 2010 - 19:12)

To s tím očkováním proti...Jak dopadl přesně nevím, ale už jsem nic dalšího neslyšela, tak snad je už v pořádku. Myslím, že by to vylučování očkování z těla šlo asi urychlit pomocí bylinek, vzhledem k podmínkám diskuse tohle ale raději přes e-mail.

Pro Kamču - tak to já jsem už zas dole s i s... Ale rozhodla jsem se, že zkusím někdy kalhoty, tak jsem zvědavá, co se bude dít.

Petra (Po, 13. 12. 2010 - 19:12)

To s tím očkováním proti...Pro jistotu posílám e-mail. Dnes mi tahle stránka celý den zlobí [email protected]

Věra (So, 11. 12. 2010 - 22:12)

To s tím očkováním proti encefalitidě potvrzuji, po první dávce bez problémů ale po druhé jsem se začala počurávat a místo plavek jsem šla pořizovat plínky :-/ Taky jsem byla upozorněná na vedlejší účinky, ale rozhodně nikdo neřekl, že hrozí že se po tom budu pomočovat. Teď prý musím počkat 9-12 měsíců, pak to tělo vyloučí a mělo by to přestat, tak doufám že je to pravda. Petro toho tvého známého to přešlo?

Kamča (So, 11. 12. 2010 - 17:12)

Ještě jsem si vzpomněla,...No to je věc. Vím co dělám, když u doktorů absolvuju jenom nejnutnější povinnosti.
To ti pobere hodně ta jednorázovka, i když já mám radši větší balík mezi nohama.
Teď ještě se musí něco dodělat u jedné firmy se kterou spolupracujeme. Jsem tady sama, na WC to mám tři metry, tak jsem "dole bez" - zatím.

Petra (So, 11. 12. 2010 - 16:12)

Ještě mě napadlo,...Ještě jsem si vzpomněla, jeden známý začal mít podobný problém po očkování proti klíšťovce. Doktor mu řekl akorát, že to má někdy vedleší účinek. To teda pěkně děkuju, chlap ty plíny pod sukni neschová.

Petra (So, 11. 12. 2010 - 16:12)

Ještě mě napadlo,...Právě, ne pohyb, ale čím víc mám dolní konec páteře stuhlý (obyvkle sezením u počítače), tím to je horší, jde to přes bolest až do znecitlivění a pak to začne a povolují i svěrače. Dá se to rozcvičit, ale musí se to dělat pravidelně a na to jsem moc líná. Když to nestihnu a nějakou dobu se pak k tomu nepřinutím, tak pak musím v práci pracovat s mokrou plínkou nebo dokonce s hovínkem.
Ale jak jsme to už probíraly, není to zas tak špatné :-)
(Mě teda dvě jednorázovky vystačí většinou do oběda, příde mi to, že poberou kolem 1,5 l).

Kamča (So, 11. 12. 2010 - 16:12)

Né, já spíš, že mě...Ještě mě napadlo, nevzpomeneš si třeba na nějaký prudký pohyb, nebo neobvyklý pohyb. Když dojde k přiskřípnutí nervu tak to může být ono.

Kamča (So, 11. 12. 2010 - 15:12)

Né, já spíš, že mě...Já ti nevím, jak vlastně je to s příčinou. A tak si myslím, že se to může přihodit uplně každému. Možná je to vrozená dispozice nebo nějaká shoda jako třeba alergie. Mě to tenkrát začlo najednou bez příčiny. Neprochladla jsem, nesportovala jsem abych si třeba s něčím hnula. A taky si myslim, že prochladnutí by netrvalo tak dlouho. To by muselo být za 14 dní v pořádku.

Petra (So, 11. 12. 2010 - 14:12)

No jo počkej, ale přece...Né, já spíš, že mě úplaně zarazilo, jak podobný problém i zkušenosti máme a k tomu ještě stejný ročník. Je mi to sympatické.
Ještě k předchozímu, já se neptala na název toho, jak se to projevuje, proto jsem tu nemoc dala do uvozovek. Nějak vnitřně jsem ne neztotožnila s tím, abych svojí inkontinenci nazývala nemocí. Myslela jsem spíš příčiny. Někde jsem četla že to může být i z problémů s páteří, třebas prochladlá bederka a už to jede. Myslím, že tohle je nejspíš můj problém.

1974 (Pá, 10. 12. 2010 - 22:12)

Ročník pochcávek :-)

Kamča (Pá, 10. 12. 2010 - 22:12)

Jujda, ty seš taky 1974. Tak...No jo počkej, ale přece teď neřekneme, že už máme nárok se po........ Né to fakt nemyslim vážně

Petra (Pá, 10. 12. 2010 - 20:12)

Nejsem uplně mladá holka,...Jujda, ty seš taky 1974. Tak to nemá chybu!

Kamča (Pá, 10. 12. 2010 - 10:12)

Kamčo, co to máš...Nejsem uplně mladá holka, je mi 36. Říká se tomu urgentní inkontinence. U každého to může vypadat trochu jinak. U mě teda je to tak, že se mi najednou začne chtít a za malou chviličku (třeba i za minutku)už je to tak intenzivní,že to neudržím a počůrám se. A to může být třeba po půl hodině, po hodině někdy i dlouho jsem docela v pohodě. Každý den to může být jinak. Když je kritickej den, tak by mě jednorázovky vůbec neochránily, proto si beru ty veliké pleny. Znamená to přebalit se v poledne, odpoledne potom už domů dojdu.

Petra (Pá, 10. 12. 2010 - 10:12)

Teda já když se nad tim...Kamčo, co to máš prosímtě za "nemoc". Já jsem s tím zatím nikde nebyla, ale připadá mi to hodně podobné. Můžu se Tě taky zeptat, kolik Ti je? Teď jsem ve fázi, že nosím aspoň vložky pořád.

Kamča (Čt, 9. 12. 2010 - 23:12)

Kamčo, díky za zprávu,...Teda já když se nad tim zamyslím logicky, tak si fakt připadám ulítlá. Ale zase lidi dělaji hodně věcí impulzivně, maji z něčeho dobrej pocit a pomáhá jim to zvládat stres. Já když jsem začla mít problém s udržením moči, tak jsem se bála vyjít ven a vůbec všeho. Pořád jsem nosila různý vložky ve dne i v noci. Pak jsem zjistila, že to není úplně pořád a dá se vypozorovat, kdy bude problémovej den a kdy třeba ne.

Když (Čt, 9. 12. 2010 - 20:12)

Kamčo, díky za zprávu,...si neumí sehnat kokota, tak si tam cpe alespoň pleny. Pak se z toho udělá. Chce to pořádnýho ptáka a bude po problému.

Petra (Čt, 9. 12. 2010 - 18:12)

Aby si toho někdo všimnul,...Kamčo, díky za zprávu, myslela jsem, že nejsem úplně normální, že mi je příjemné mít mezi nohama. Přesně to samý co píšeš, pocit jemného vzrušení a měkké příjemnosti, taky pak snadno orgasmím. Je fakt, že mi je příjemné, když ještě navíc cítím že trochu smrdím (čuránky, kakání). Stejně i s vzhledem, kdybych přitom nevypadala na jedničku, nelíbilo by se mě ani to další.

Kamča (Čt, 9. 12. 2010 - 17:12)

Kamčo, musím se přiznat,...Aby si toho někdo všimnul, hrozně bych se styděla. I když co můžu vědět, přece mi to lidi neřeknou hned nahlas. To o tom zabijáku sexu slyšim poprvé. Partner mě bere takovou jaká jsem a říká ať nic neřeším stresem. Stres z toho občas mám, ale musím se přiznat, že taky využívám svoje potíže k báječnému odreagování. Když si vemu hodně plen, mám skoro pořád pocit takového lehkého vzrušení a když chci tak velmi rychle mám vrchol i několikrát za den a když už jsem hodně počůraná, tak se nemusím ani snažit. Hlavně že si toho nikdo nevšimne. Snažim se o svůj styl. Nosím obvykle černou nabíranou sukni pod kolena, v práci lodičky, všechno musí být dokonalé.

Petra (Čt, 9. 12. 2010 - 15:12)

Pod kolena, aby mi tam nikdo...Kamčo, musím se přiznat, že mě je představa, že mi někdo pod sukni přece jen teoreticky nakouknout může tak trochu lechtivě příjemná. Takže beru klidně i mini, ale když už, tak širší, skládané.

Reklama

Přidat komentář