Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Petra (Čt, 9. 12. 2010 - 15:12)

Pod kolena, aby mi tam nikdo...Tak to já neuhlídám dost často ani velkou, a na nějaké dlouhé umývání v práci většinou čas není, tak prostě musím pracovat někdy i s hovínkem v kalhotkách. Ty jednorázovky jsou na to ideální, tak asi proto mi tak vyhovují. Navíc je u nich príma, že nepotřebuju už nic dalšího, normálně je strčím do kalhotek jako vložku, akorát aby to drželo, tak si beru dvoje kalhotky nebo body. Snad jedině, když čekám hodně stolice, tak si do těch druhých dám ještě jednu plínu jako pojistku. Když to první vrstva přestane zvládat, tak mě to už párkrát zachránilo před flekem na sukni nebo židli.
Chtěla jsem se ale zeptat ještě na... Nechápu, proč se o inkontinenci na netu píše jako o zabijáku sexu. Mě to spíš připadá obráceně. Jak dorazím s nadílkou, jde se hned na věc.

jasmin (Čt, 9. 12. 2010 - 10:12)

Zvládám to nebo...Ja občas nosím plienky,pači sa mi, ked tam mám poriadny balík. A na to pvc nohavičky.

Daniela (St, 8. 12. 2010 - 23:12)

Já už teď ty jednorázovky...Zvládám to nebo nezvládám! Když už se to ženě stane, tak se musí počůrat jako dáma a ne jako ta ženská z prospektu na pomůcky tena, která má takový slastný výraz z toho, co se jí právě přihodilo.

Kamča (St, 8. 12. 2010 - 22:12)

Já už teď ty jednorázovky...Pod kolena, aby mi tam nikdo nekoukal :-)

Kamča (St, 8. 12. 2010 - 22:12)

Já jsem teď objevila u...Já už teď ty jednorázovky skoro nepoužívám, jenom tak někdy, abych měla jistotu. Na velkou vůbec ne, to ne! To v žádnym případě. Ale jsem ráda, že zvládám ty nechtěné malé nehody docela úspěšně. Místo kalhot jsem koupila u stánku takové ty pružné leginy nebo tepláky XXXXL, ale jenom pro doma - vypadá to hrozně - to je šířka mezi nohama, takže venku jenom sukně.

Petra (St, 8. 12. 2010 - 20:12)

Já jsem teď objevila u...Jinak, sukni nosím klidně i krátkou, mám vyzkoušené, že když nepřiléhá úplně těsně k tělu, nikdo si ničeho nevšimne. V práci sedím u počítače a stůl mám ke zdi, tak si můžu dát nohy od sebe a když vstanu, tak to není vidět. Je ale pravda, že třeba na schodech mám někdy trochu strach, aby mi někdo neviděl mezi nohy, hlavně, když už jsou plínky hodně plné.

Petra (St, 8. 12. 2010 - 19:12)

Ráda bych, kdyby se mě...Já jsem teď objevila u Lidla dětské maxiplenky od firmy Savena, mají balení za 49,90. Dám dvě přes sebe, jednu trochu dopředu a druhou víc dozadu. Vydrží neuvěřitelně dlouho a stále dokážou moč absorbovat. Zvlám s Nivea krémem proti opruzeninám v práci i 2 - 3 hodiny se stolicí v nich. Vzít si kalhoty bych si teda ale netrofla.

Marcela (St, 8. 12. 2010 - 13:12)

Ráda bych, kdyby se mě...Chyba bude v tom, že prostě složíte balík froté plen a nějak ho nacpete do kalhotek. Musí se to poskládat jinak. Dávám na sebe vrstvy plen a tenkého molitanu tak, že uprostřed musí být menší a menší. Takže nejvíc je toho mezi nohama a vpředu a vzadu se to ztenčuje skoro do ztracena. Nejdůležitější je, že si vemu pásek a tu maxiplenu provlíknu vpředu i vzadu, takže samo to docela dobře drží. Pak už jenom igelit, elasťáky s nohavičkou a normálně punčocháče.
A teď to oblékání. Tak kalhoty určitě ne, aspoň ne ven. Úzkou sukni jsem zkusila jenom doma, ale protože nabydu přes zadeček a trochu i vpředu, byla by moc těsná. Navíc by nebylo hezké, když vlastně kolena nedám k sobě. Takže jedině širší sukně v lady délce, může být nabíraná, hlavně volnější kolem boků. Splývavé šaty taky sedí dobře.
Jinak se to zaopatření nosí dobře. Příjemně se Vám sedí, chodit se musí trochu jinak než normálně, ale je to super pocit. Ale hlavně spolehněte se, určitě se nikde nic neprosákne ani při silné inkontinenci.

Monika (St, 8. 12. 2010 - 11:12)

No já na to mám někdy...Ráda bych, kdyby se mě ozvala paní Marcela, nebo vy Kamilo. Mám potíž s inkontinencí a občas mám den, kdy vložky nebo speciální kalhotky nestíhají. A tak se chci zeptat co si berete za oblečení, když ten balík nesmí být vidět. Já sama jsem si několikrát vzala balík froté plen. Ráda nosím úzkou sukni s rozparkem, a to vůbec nejde dohromady. Kde dělám chybu? Vyzkoušely jste už někdy vypasované oblečení nebo dokonce kalhoty? To asi ne?

S.H. (Út, 7. 12. 2010 - 20:12)

To já to nikam nestíhám, a...No tak kakání to je uplně jinde

Símka (Út, 7. 12. 2010 - 19:12)

To já to nikam nestíhám, a když se mi chce tak to pustím. Schválně. A to i kakání.

S.H. (Út, 7. 12. 2010 - 12:12)

No já na to mám někdy...Já vím co to je. Taky mám takovou potíž, i když ne asi tolik jako vy. Mě teda ale vložky pro inkontinenci spíš obtěžujou a nosím je nerada.

Kamča (Po, 6. 12. 2010 - 16:12)

Ženské jak to děláte,...No já na to mám někdy třeba jenom minutu času, pak už to najednou neudržím,to by nestihnul nikdo. Říká se tomu urgentní inkontinence.

S.H. (Po, 6. 12. 2010 - 15:12)

Ahoj Marcelo, taky jsem...Ženské jak to děláte, když by se to dalo ještě stihnout na WC. Takový složitý "zaopatření" přece hned tak nesvlíknete. Přece se nepočůráte schválně

Kamča (Po, 6. 12. 2010 - 13:12)

Ahoj Kamčo, můžu Vám tak...Ahoj Marcelo, taky jsem někdy ráda tajemná i když někomu okolo (hlavně mužským) to může jít trochu na nervy. Jsem ráda, že to taky tak bereš. Ale to hlavní. Už jsem vyzkoušela podle Tvojí rady to zaopatření s tím prokládaným molitanem a igelitem. Byla jsem celý den po obchodech ale už ráno jsem cítila, že těch nehod bude asi moc. A taky jo. Ten balík plen jak ho popisuješ je úžasně spolehlivý, měkký a příjemný a vůbec jsem neměla strach, že by mě neochránil. Mohla jsem si sundat kabát, nikdo nic nepoznal. Říkám si, když už musím chodit nějak zaopatřená, tak proč to občas nespojit s takovými docela příjemnými pocity

Marcela (Pá, 3. 12. 2010 - 16:12)

Ctěla bych vědět, jak je...Já si vystačím často s inkontinenčníma vložkama, ty mají ochranu proti zápachu. Ale jasně že vždycky musí být přepečlivá osobní hygiena. Když si musím vzít veliký balík plen, tak se hlídám ještě víc, místo oběda se dojdu přebalit, umýt a tak. Zvládám to docela dobře.

Jarka (Pá, 3. 12. 2010 - 14:12)

Ahoj Kamčo, můžu Vám tak...Ctěla bych vědět, jak je to s případným zápachem. Mám z toho obavy, i když používám speciální jednorázové pomůcky, ale někdy nejsou 100% spolehlivé.

Radek (Čt, 2. 12. 2010 - 20:12)

Pěkné příběhy :-)

Marcela (St, 1. 12. 2010 - 17:12)

Ahoj Kamčo, můžu Vám tak říkat? Píšete dospělá ženská a já už taky nejsem v pubertě. Asi před měsícem jsem měla hroznou potřebu se svěřit ale napsala jsem to na téma masturbace a pomočení se. Jinak se to hodně podobá. Taky za svoje potíže nemůžu, počůrám se většinou nechtěně. A pak ani za to nemůžu, ale samo to přijde. Je to úleva od stresu. Napsala jsem tam už jaké si beru plenky, aby byly co spolehlivé a příjemné na nošení. A souhlasím s Tebou - nikdo nesmí nic tušit a vždycky musíš vypadat elegantně. Tak se tím netrap, elegantně se oblíkej a ženská musí být trošku tajemná.

Kamča (Út, 30. 11. 2010 - 19:11)

dJo možná vám budu připadat ujetá. Musela jsem začít nosit pleny asi před dvěma lety kvůli nemoci. A najednou jsem si řekla, že mi nevadí, že je vlastně nosím docela ráda. Když mám nakupovací den, tak si vemu hodně velký balík, courám po městě s přítelkyní, dáme si třeba pivo, pak už jsem uplně mokrá a mám krásný vyvrcholení. Snad mě nikdo neodsoudí, ale i dospělá ženská může mít takovej úlet. Pod oblečením nesmí být nic vidět. Tohle všechno vím jenom já.

Reklama

Přidat komentář