Reklama

výprask

Terka (So, 6. 6. 2009 - 09:06)

Mně začala dávat výprask vařečkou a ta se po prvních ranách zlomila. Začla jsem se smát. To mamku ještě více rozlítilo. Normálně jsem dostával přes kalhoty, ale tenkrát si vzala bráchův tatar co měl z velikonoc stáhla mi i kalhotky a dostala jsem na holou tak až jsem se počůrala takže zas taková stranda to nebyla.

Ivča (Po, 1. 6. 2009 - 12:06)

Ahoj kluci a holky.
Stala se vám někdy při výprasku nějaká srandovní příhoda?
Jasně, výprask je většinou velmi vážná věc, ale mně se třeba stalo, že se mamka rozhodla mě seřezat, přehnula mě přes stůl v kuchyni, vzala nejbližší vařečku a pustila se do mě. Jenže ta vařečka byla celá obalená marmeládou, kterou právě vařila, a když výprask skončil, tak byla celá kuchyně včetně stropu posetá drobnými červenými tečkami rybízové marmelády. Nebýt mého bolavého zadku to byla docela sranda.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2009 - 17:05)

potrebujem dostať výprask po holom zadku. Som už staršia. Varechou, rukou, prehnúť cez koleno. vypraskluky"gmail.com

Default User Image
Na holou (Po, 22. 1. 2024 - 11:01)

Ahoj ak chces,som starší pán učiteľ dávam na Holý zadok...ak si staršia bude to príjemný výprask, napíš na zaujímavé [email protected]

Default User Image
Na holou (Po, 22. 1. 2024 - 11:01)

Ahoj ak chces,som starší pán učiteľ dávam na Holý zadok...ak si staršia bude to príjemný výprask, napíš na zaujímavé [email protected]

Default User Image
Jojo (Po, 22. 1. 2024 - 10:01)

Dobrý deň som starší pán udelujem pekné tresty po holom zadku žiadne brutálne..iba po holom zadku napíš 

Víta (Pá, 18. 12. 2020 - 05:12)

Já jsem bit každý den ráno od přítelkyně je na mě velmi přísná a to si musím ještě vzít plavky aby to pěkně pleskalo

Moni (Po, 27. 4. 2009 - 11:04)

Leo, já jsem se nechtěla chlubit, ono taky neni zrovna čím.
Jen jsem napsala, že ty dva výprasky klepačkou byly opravdu hutné. Kolikrát jsem dostala pár na zadek rukou nebo vařečkou, to se nedá ani odhadnout. Prostě každou chvíli, v jednom období to bylo snad každý týden jeden výprask.

Návštěvník (Pá, 24. 4. 2009 - 20:04)

řek mi strejda výtřask,
že dostanu výprask.
Výprask ten si užívám,
na kolenou klečívám.
Mě to ale nevadí,
mám zmalované pozadí.

Lea (Pá, 24. 4. 2009 - 12:04)

Se nezlob, ale dostat jako dítě jen dva výprasky neni nic moc k chlubení. To se u nas dalo stihnout za den.
Jeden průšvih ve škole a jeden pozdní příchod a nepomohla mi ani svěcená voda.
Ihned svléknout, předklonit a než bys řekla švec, tak jsem jich měla velkou vařečkou dvakrát pětadvacet na holou.

Moni (St, 22. 4. 2009 - 11:04)

Taky je výborný výprask klepačkou na koberce, mohu vřele doporučit. Já jsem si ji vyzkoušela sice jenom dvakrát, ale dodnes na ty výprasky s hrůzou vzpomínám.

Kamila (Po, 20. 4. 2009 - 19:04)

Dobrý den, je mi 13 let a dostávám od rodičů výprasky za zlobení, neposlouchání, lhaní, za špatné známky atd. Jsem trestaná vařečkou, rukou, občas i páskem, dostávám tak 15-25 ran (za známky kolem 15) na zadek (i na holou), někdy po výprasku klečím v koutě. Chtěla bych se vás zeptat jestli to je normální a co si o tom myslíte. Budu ráda když mi odpovíte. Kamila

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2009 - 08:04)

chtěl bych naplácat, ozvěte se603367641

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2009 - 08:04)

Tak tohleevidentně není od 9 letého dítěte,

Tom (Čt, 9. 4. 2009 - 02:04)

Brácha není doma,tak můžu být na netu,je mi 9,segra už sem psala,ale jinam na doktorce.Ještě než odešel stačil mi nasekat,oba jme dostali v úterý já ještě ve středu,je to ale nespravedlivý.Míša říká,že jsem si to zasloužil,ale ona utekla a zamkla se v koupelně.Dan měl nějakou schůzku pracovněškolní,tak ji nechal,ale doufám,že si to slízne jako já.Tentokrát jsme zatajili propalenou bundu,sice stará,ale na chatu dobrá.Stalo se to už někdy minulý rok,ale my ji dřív nepotřebovali,takže se na ni přišlo až teď.Přehazovali jsme si ji jako míč přes ohniště,ktere doutnalo,spadla tam a ošklivě se zničila.Brácha řádil jako pominutý,dostal ji ještě od našich.Míša tušila,že to nedopadne dobře,když balil Dan věci na zítra na chajdu,protože jede odvézt babi a dědovi nějaké potraviny,tak proto se včas zdekovala.Takhle jsem to slízl sám,protože mi všechno došlo později,až pásek tancoval po mém zadku.Řval jsem,dostal jsem jich snad 30.Sice přes šortky,ale segra dostane dneska a víc,příště si dám pozor,aby se na takovou věc nepřišlo raději vůbec.Ani jsem ještě Míše nenatlouk,jak zbaběle zdrhla,budu doufat,že jí brácha naseká nejmíň stejně jako mě.Naštěstí se u nás nehraje hry na holku a na kluka,dostáváme oba a většinou stejně pořádně.Pokud není podíl viny úplně stejný,většinou to na sebe prásknem,pokud už víme,že je zle a to dostanem ještě něco navíc za žalování a lhaní,protože já dávám větší podíl viny Míše a ona mě.Musím už jít,Míša si myslí,že Dan už přijde.Možná,říkal,že tak kolem 3.hodiny,by chtěl být doma.

hafco45 (Ne, 5. 4. 2009 - 18:04)

Caves petra napis mi na moj mail rad by som o tom s tebou popisal... hafco12"azet.sk

pavel (Čt, 26. 3. 2009 - 00:03)

ahoj ja bych chtel takhle dostavat zas od mamky porad jak ji to rict mam mejl strunc.p"seznam.cz

Pavel (Čt, 26. 3. 2009 - 00:03)

Ahoj Petro ozvi se chttelbych vyprask mam mejl strunc.p"seznam.cz

jari (Ne, 15. 3. 2009 - 16:03)

ahoj Petro,
tak to sa hlasim do rady na vzprask.
jaro_mi"seznam.cz

michal (Po, 16. 2. 2009 - 01:02)

Když i Ty si necháš dát na holou, jsem pro. Můžem si o výprask i zahrát třeba Člověče nezlob se nebo karty, třeba prší.
michal.zast"atlas.cz

Reklama

Přidat komentář