Reklama

výprask

Ája (Po, 29. 6. 2009 - 15:06)

Dobrý den, je mi 13 let a jsem od svých rodičů za trest bitá. Výprasky dostávám za zlobení, špatné známky, lhaní, odmlouvání...Dostávám 15-20 ran většinou na holou rukou, vařečkou málokdy řemenem. výprask dostávám od taťky i od mamky. Občas musím jít po výprasku do kouta.
Chtěla bych dostávat jiné tresty jako mí spolužáci, ale rodiče si myslí, že výprask je nejlepším trestem. Prosím ozvěte se mi co si o tom myslíte vy. Ája

john (So, 20. 6. 2009 - 15:06)

Kterou holku by lakalo nechat si obcas naplacat na holou prdelku?Jsem 32-lety vyskoky kluk z Prahy

Alice (Čt, 18. 6. 2009 - 13:06)

Pro Pavlu 9.6.
I když se to zdá neuvěřitelné, tak v Americe jsou opravdu tělesné tresty na středních školách povolené. Viděla jsem dokonce na videu záznam takového trestání a bylo to šokující. Kluk musel sundat kalhoty a holka vyhrnout sukni, takže oblečení bylo minimální, v podstatě to byl výprask na holou kůži. Potom každý dostal snad několik desítek silných ran takovou obrovskou dřevěnou pálkou. Takový nářez jsem já nezažila ani od nevlastního fotra.

gapka (Pá, 12. 6. 2009 - 12:06)

Kdysi se to tak nebralo. Ucitele byl autority a kdyz nam narezali, meli k tomu podl rodicu jiste duvod. A rekneme si popravde, ze to tak i bylo:-))

Jirka (Pá, 12. 6. 2009 - 12:06)

Já mám podobnou zkušenost s výprasky ve škole jako Gapka. Bylo to na 1 stupni na malé vesnické základce. Zhruba taky před 30 lety. Byly tam jen dvě učitelky a naplácání na zadek za zlobení praktikovaly obě. Asi třikrát se mi stalo, že jsem byl přehnut přes koleno nebo se musel přehnout přes lavici a dostal řádných 25 před třídou. V mém případě to bylo přes kalhoty nebo přes spoďáry. Ze začátku to vypadalo jako sranda, ale ve finiši to docela bolelo zadek pekelně pálil. Jeden spolužák takhle dostal naplácáno úplně na holou. Ještě si pamatuju, že jednou v tělocviku jsem dostal i dřevěným pravítkem a to skoro na holou bylo taky a ještě k tomu s menší ostudou. Učitelka mi trenky povytáhla takže se zařezaly mezi půlky zadek moc chráněn nebyl a vysázela mi několik švihanců tím dřevěným pravítkem. Bylo to tak intenzivní, že jsem si trochu ucvrknul a na červených tělocvikových trenkách byl vidět menší flek. Všimla si toho a poslala mně na záchod. Takhle byli trestáni všichni i holky. Mám podezření že se to dělo za tichého souhlasu rodičů.

arpad (So, 29. 6. 2019 - 16:06)

Jo, tak to bývalo. Moje máma, když mě vedla do 1. třídy, řekla, "paní učitelko, když bude zlobit, klidně mu nařežte." A pravděpodobně to tak říkala i ostatním učitelům, vždycky na rodičovském sdružení.

jirka (Čt, 11. 6. 2009 - 20:06)

Ve škole by někdy asi rákoska pomohla.

Návštěvník (Čt, 11. 6. 2009 - 18:06)

....................1 0 0..........
diskuse

Ivana (Čt, 11. 6. 2009 - 14:06)

Co já vím, tak dnešní holky dostávají na zadek zhruba stejně jako já před třiceti lety. Znám mnoho rodin, kde se vařečka nebo i rákoska stálenběžně používají, když je třeba děcko potrestat. V rodinách se nic moc nezměnilo.
Ale nechce se mi věřit, že se někde praktikují školní výprasky. O tom jsem nikdy neslyšela.

Ivana (Čt, 11. 6. 2009 - 14:06)

Co já vím, tak dnešní holky dostávají na zadek zhruba stejně jako já před třiceti lety. Znám mnoho rodin, kde se vařečka nebo i rákoska stálenběžně používají, když je třeba děcko potrestat. V rodinách se nic moc nezměnilo.
Ale nechce se mi věřit, že se někde praktikují školní výprasky. O tom jsem nikdy neslyšela.

jana (St, 10. 6. 2009 - 14:06)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE TĚLO
7 denní kurz hubnutí zdarma - registrace na www.snama.cz/dieta NEJDE JEN O HUBNUTÍ, ALE PŘEDEVŠÍM O KVALITÍ VÝŽIVU ORGANISMU

gapka (St, 10. 6. 2009 - 14:06)

To se mi rozvadet nechce, ale dat prsty k sobe a po nich dostat pravitkem, ci rakoskou pres dlane a zadek pred tabuli byl kazdodenni "standard" od nasi uuuci na 1. stupni. Nastesti sla brzy do duchodu a byl klid.

Slávka (St, 10. 6. 2009 - 13:06)

A kam jsi proboha chodila do školy?

gapka (Út, 9. 6. 2009 - 13:06)

100let???
Mne je 30 a jeste jsem ho zazila:-)

pavla (Út, 9. 6. 2009 - 13:06)

Evropa snad už celá zrušila školní výprasky, ale třeba v USA jsou na některých středních školách tělesné tresty stále povolené. Výprask se tam sice provádí mimo třídu a přes oblečení, ale i tak to musí být hrůza!!!

alena (Út, 9. 6. 2009 - 12:06)

lepší je o všem si popovídat,než někoho řezat,výprasky zavrhuji.to je můj názor,at se vám to líbi nebo ne.

Návštěvník (Po, 8. 6. 2009 - 19:06)

Myslim že někdy by to třeba bylo.Ale ne před spolužaky.

Slávka (Po, 8. 6. 2009 - 12:06)

Zaplaťpámbu, že u nás už sto let školní výprasky nejsou. Umíte si někdo vůbec představit výprask rákoskou před celou třídou spolužáků???
To musí být příšerné ponížení, ani se mi nechce na takovou hrůzu pomyslet. Jestli to někdy někdo opravdu zažil, tak ho moc lituju.

Návštěvník (Ne, 7. 6. 2009 - 20:06)

jo určitě na holou ..

jirka (Ne, 7. 6. 2009 - 20:06)

Myslite že dnesni studentky by ve skole když zlobí měli dostávat rákoskou?

Reklama

Přidat komentář