Reklama

výprask

Návštěvník (Čt, 3. 9. 2009 - 20:09)

Mohla.Ale ne trestat před ostatními studenty.

Návštěvník (Čt, 3. 9. 2009 - 20:09)

Nemohla - ale na některé gaunery by se hodila!

jirka (Čt, 3. 9. 2009 - 20:09)

myslite že i v dnes by ve škole mohla být rákoska?

Michal (Čt, 3. 9. 2009 - 18:09)

Nechtěl bych učit dnešní děti a studenty hlavně ted po prázdninách.stejně by asi mohlo, kdby se děti báli víc učitelů-víc je respektovali, ale zas ani přísnost se ensmí přehánět

hovne (Pá, 28. 8. 2009 - 23:08)

ahojky

matyfu (Čt, 27. 8. 2009 - 17:08)

ahojky

jim (Pá, 7. 8. 2009 - 22:08)

Chcete naplácat na prdel?Tak jděte k volbám...

JJJ (Út, 4. 8. 2009 - 15:08)

No kdybych to řekl doma, dostal bych přidáno máminou vařechou. Byla to totálně jiná doba.

Michal (Ne, 2. 8. 2009 - 13:08)

a řek si to někomu ty? Možná by měla učitelka průšvih, kdby si jí udal, vím že před 30lety byla jiná situace než dnes ale ejstli to bylo koncem 70let tak stejně se asi ensmělo tahle trestat-na holou asi určitě ne a ještě před holkama

JJJ (Ne, 26. 7. 2009 - 14:07)

Já takhle dostal taky výprask před holkama. Bylo to asi ve 4 třídě na základce což je nějakých 30 let zpátky. Zlobil jsem holky tak že jsem jim nadzvedával sukně a smál se jim. Chytla mně třídní vzala je spolu se mnou do kabinetu. Tam mně před nima stáhla kalhoty i s trenkama přehla si mně přes koleno a naplácala mi holej zadek až sem ho měl rudej. Pak jsem se musel ještě se staženýma kalhotama omluvit a slíbit, že už to nikdy neudělám. Holky se mohly uchichotat k smrti a dlouho jsem se jim pak snažil vyhýbat páč se mi pořád smály že sem dostal na holou prcinu a samozřejmě to taky všem vykecaly.

Michal (Pá, 24. 7. 2009 - 13:07)

Jacki asi si udělal jednu velskou chybu, že si se měl jít zeptat tak o hodinu dřív v tich 8hodin, kdy si měl přijít domů, nebo raději už těsně před 8h. mamina si klidně mohla myslet, že když si přišel až v 9h, že se tě mohlo něco stát třeba.Jetsli to bylo ted tak je v h ještě vidět tak je to takový pochopitelný, že když je zábava nechce se jít domů, ale měl si se jít dovolit v tich 8h na prodloužení pobytu venku. ono totiž tím, že by ses ukázal v 8h by mamina viděla že si vpořádku a pustila by tě ven. takže přísště si jdi případná pobyt venku prodloužit včas. My třeba taky mohli bejt venku dlouho, ale museli sme se občas chodit ukazovat domů že sme ok

Jacki (Út, 21. 7. 2009 - 16:07)

Jenomže ,otom výprasku kamarádka ví tak se radši před ní schovávám.Když jí řeknu aby to neříkala tak jí to připomenu.Sám také nevím jestli to ví doopravdy nebo si to myslí.A co jí mám odpovědět ,když se mi zeptá.Tebe Ajo neznám tak mi poraď.Ty by si se před kamarádem nestyděla říci,že si byla bita.Poraď.

Ája (Po, 20. 7. 2009 - 11:07)

Pro Amazing: jak jsem už napsala dostávám 15-20 ran a někdy, teda v poslední době často, 25 ran. vždycky mám červený zadek a občas i modřiny(ty mám hlavně po pásku). naposledy jsem výprask dostala v sobotu večer bylo to 25 ran vařečkou na holou od mamky za to, že jsem neposlechla co mi několikrát řekla a byla na ni drzá, pak jsem musela jít na 30 minut do kouta. taťka u výprasku byl a řekl mi, že jestli budu mamce uhýbat, tak dostanu od něj páskem:-(((

Amazing (Ne, 19. 7. 2009 - 15:07)

Jacki-ahoj tak tvoje mama jsi na tobe hezky zgustla.Pride mi to naozej ujety,ze te zmlatila a pak poslala zase ven...doslova te ponizila...
michal-stou sexualni motivaci myslim ze mas i pravdu.Ja deti nemam takze nevim jak bych resila urcite sytuace,ale vyprask by byl asi jako fakt posledni reseni a myslim jsi ,ze i ten vyprask nepomuze.Pokud se dite dostane do spatnej partie a je partiou ovlivnovane,rodice jsou bezradni a i kdyby se na kousky pokrajali nepomuzou si!Dnesne decka nemaji uctu k dospelim a jsou arogantni a drzi.

pišta (Ne, 19. 7. 2009 - 15:07)

Ad Michal: Kamaráde, kde jsi chodil do školy ? Čeština asi nebude Tvůj rodný jazyk, viď ?

Jacki (So, 18. 7. 2009 - 17:07)

Ahoj Ajo mně bylo minlý tyden 12.Včera jsem byl bit od mámy protože jsem přišel pozdě domů.Kamarádka je o půl roku mladší než ja a může být venku do 10hodin.Ona když odmlouvá tak se jí nic nestane.Měl jsem dovoleno jen do 8hodin.Když bylo 9 tak jsme přišli k nám zeptal jsem se jestli si můžeme ještě jít hrát ven že Sandra může být venku do 10.Mamka řekla že nejdříve dostanu výprask za to že jsem přišel pozdě domu a pak že můžu Sandru doprovodit domů.Sandra počkala na chodbě a máma si mně odvedla do pokoje a půjčila si tátův řemen.Od mámy to bylo poprvé řemenem dlouho už mi ten vejřez slibovala.Stydlivě jsem vyšel ven a doprovodil jsem k baráku kde bydlí cestou jsem moc nemluvil když jsme se loučili mně Sandra pohladila po hlavě moc to bolelo to bylo kvůli mně.Otočiljsem se a běžel domů.Do konce prazdnin už za ní nepůjdu snad na to zapomene než půjdem do školy.

arpad (So, 29. 6. 2019 - 16:06)

Kdepak, na některé věci se nezapomíná.

michal (St, 15. 7. 2009 - 14:07)

pži trestání puber=taček otcama a puberťáků matkou může bejt někdy motivovaný spíše sexualitou.není asipřekvapující,že na anonymních diskusích to kolikrát někdo připustí že třeba ote rád trestá svou dceru, je pravda že to může zlobidlo ponížit a tím i napravit, ale nesmí to zajít daleko.je pravda že kolikrát bolestivý ponižující výprask může dítě napravit, když enzabíraj domluvi.a pak stačí už jen nářezem pohrozit a dítě si zpomene jak dostalo a přestane. nevím jaký na to máte názor vy, ale zkuszte někdy jít na bus zastávku odpoledne když jezdí děti domů. 13letý kouří, čmáraj na stěny, zažil sem i kopání do míče, ketrý létá po celím nádraží a kohokoliv může zranit

Amazing (Út, 14. 7. 2009 - 19:07)

Ahoj Ájo,myslim ze jses uz celkem velka slecna a fakt si myslim ze vyprask na holou neni primereny! Me doma taky rodice bili,hlavne matka!Mam ale pocit ,ze tvi rodice postup trestani nezmeni!Jak moc te biji? MAs i modriny?

jirka (Ne, 12. 7. 2009 - 20:07)

vyprask by asi dnešní studentky občas potřebovali.má některá zkušenosti s rákoskou?

Reklama

Přidat komentář