Reklama

výprask

kacka pokorna (St, 12. 12. 2012 - 15:12)

ja sem nedosdala na holou ale chtela bich to zazit ale dosdala sem na zedek vareckou od mi kamaradky a pekne to bolelo ale vcera sem dostala kumovaci tuzkou a ona mi rekla at si sundam kalhoty ale neudalala sem to

Kuba (Po, 22. 10. 2012 - 16:10)

Mně je 13 o prázdninách sem byl u dědy. S kámošem z vesnice sme rozbili sousedovi okno a ten mu to šel říct. Když jsem přišel domu tak na mě děda čekal už ve dveřích, vzal mě za ruku a odtáhl mě do kuchyně. Zavřel okno, aby mě nikdo neslyšel. Sundal si pásek pak si sednul na židli a přitáhl si mě. Potom mě ohnul přes koleno a sundal mi kraťasy a slipy. Potom přehnul ten pásek a začal mě řezat. Asi po páté ráně jsem začal brečet a prosit, ale bylo mi to k ničemu. Dostal jsem 35 ran. Když děda skončil, poslal mě spát. Do konce prázdnin sem dostal ještě dvakrát.

petra (St, 5. 9. 2012 - 13:09)

já jsem ještě nikdy na holí zadek nedostala ale chtela bych to někdy zažít, dopřeje mi to někdo ? petra 16 let, tel:725836393

JOSEF DRÁBÍK-KOLIBÁČ (Čt, 9. 12. 2021 - 08:12)

Chceš dám ti odkud jsi

Jakub (Čt, 9. 12. 2021 - 15:12)

Královédvorský kraj, napiš

Josef (St, 20. 2. 2019 - 01:02)

Já chci dostat výprask na holej zadek vareckou.

Návštěvník (So, 25. 8. 2012 - 11:08)

Ja som raz rozbil rádio. Dostal som 50 rán rukou cez koleno a 25 rán prútom v predklone.

dan (St, 22. 8. 2012 - 10:08)

Karle ty jsi blb mě můj táta dělal to samé. Ale rozhdněne tohle. Taky narezal ale ne stolik. Pátris do blazince vole nejsi normální. Vis ze to dite tyras. Si asi vopravdu vůl.

Debile

- (St, 25. 7. 2012 - 09:07)

Hledám holku nebo kluka, kterému bych mohl nařezat a pak by ona nebo ona nařezal/a mě. Podmínka je, musí mu/jí být max. 15 let, musíme se sejít v Plzni. Na podrobnostech by chom se domluvili. Napiš na můj email: [email protected]
!!!!!!Jsem ochoten zaplatit až 3OOKč!!!!!!!

inženýrovy (St, 18. 7. 2012 - 17:07)

Hlídal jsem známým kluka...ty si čo o sebe myslíš

Lukáš (Ne, 15. 7. 2012 - 10:07)

dostali jste někdy řemenem od otce? já ano několikrát zejména v pubertě a nakonec i teď v šestnácti. U nás to je docela drsný? táta si mě zavolá do pracovny a už to jede. Tam si dá na sebe svou výpraskovou košili a pak odepne řemen pokud ho má na sobě nebo ho vytáhne z šuplíku. Musím do spoďárů a ke stolu se přehnout a pak už to jede. Jak to probíhá u vás?

Jane od Karola (Út, 10. 7. 2012 - 20:07)

KOMPLETNÍ VÝŽIVA PRO VAŠE...Si na špatnej stránke alebo čo

Jessike (Út, 10. 7. 2012 - 18:07)

Já dostala včera i s...Jessiko keby si bola moja dcéra dostala by si rákoskou predtým omočenou do sľanej vody.

robo (Út, 10. 7. 2012 - 17:07)

Já bych zavedl řezání...Dobre ale spravyť to tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Traper (Pá, 29. 6. 2012 - 23:06)

Rád bych našel dívku (kamarádku), která mi dá výprask na holou. Může být i pár kde ona je dominantní. Dále mám rád strap on, piss, kolíčky, ponižování, dámské prádlo. Jsem z Plzně a je mi 35 let. Jedná se pouze o výprask, případně další S/M praktiky, ne o sex.

Milan (Pá, 29. 6. 2012 - 12:06)

Asi to vymyslel nějaký blbec.
Podstatné je, čím se výprask provádí. Rukou je pětadvacet málo, rákoskou zase moc.

Petra (Pá, 29. 6. 2012 - 10:06)

Naše matka také používala rčení pětadvacet na holou, ale pak to vždycky bylo víc. Jednou jsem se jí to po výprasku vyčetla, že mi slíbila 25 a dostala jsem víc než 50. Což jí naštvalo, musela jsem znovu do předklonu a odpočítávat do pětadvaceti.

Slávka (Út, 26. 6. 2012 - 09:06)

Proč se říká "dostaneš pětadvacet na holou"?
Tomu na holou rozumím, je to víc bolestivé a víc ponižující. Ale proč zrovna 25 je ten správný počet?
Nestačilo by k potrestání holky třeba jen dvaadvacet, nebo proč nezbedníkovi nevysázet rovnou třiatřicet?

Roman (Po, 25. 6. 2012 - 19:06)

http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=108329

Diskuzní fórum o výprascích

jirka (Čt, 21. 6. 2012 - 18:06)

na vyprask je nejlepsi tenka...peto máš pravdu dostaval jsem sni dosst casto a prutem taky ale pouze za prusvihy za znamky a blbe keci nikdy,ale jak sem dodelam skolu to skoncilo a nekdy si rikam ze bych ctel nasekat,vypraskyyly lepsi nez zakazy a hubovani a poslouchani kecu od rodicu,ale musim priznat ze sem si kolikrat ani po 3dnech na zadek nesednul

Reklama

Přidat komentář