Reklama

Pás cudnosti

Lenka (St, 3. 5. 2017 - 06:05)

Zamčenej chlap nepodvedená...a co když budou mít erekci jak tořeší.Musí je to bolet

Jan (Út, 2. 5. 2017 - 21:05)

Ježkovi voči, jednou jsem ti musel nosit týden v kuse a pěknej hnus, už bych víc nezanul už jen proto abych to zase nedostal. Ale chápu že někteří to prostě mít musí.

jirka (Út, 31. 7. 2018 - 10:07)

Já jsem poslušný i bez klícky.

Marcela (Út, 2. 5. 2017 - 18:05)

Je to i kvůli tomu aby si...Zamčenej chlap nepodvedená manželka.Chlapovi nemůžeš vyčítat nevěru,jen mu v ní zamezit.Pokud chlapovi začne cukat šulín centrální mozek vypne a jede na ten záložní spodní asi 20 minut. Nedívím že si chlapy zamykáte Já to dělám taky a je klid chceš na motorku sám na víkend ano ,alepln si povinisti manžela běž si ho umýt a já ti ho zamknu .Tak to dělám 2 rokem a je klid.

Leoš (Út, 31. 7. 2018 - 08:07)

Nejlepší by tedy asi bylo,aby muž varlata vůbec neměl,ptáčka mu nechat důkladně obřezat,aby to měl jen na čůrání.

Hana (Út, 31. 7. 2018 - 08:07)

Copak je nebezpečného na...Je to přirozené ale nežádoucí.
Chci T-pás protože varlata co se třou o stehna muže vzrušuje a taky v obyčejném pásu jsou varlata roztažena do široka a je třeba si ho pořád spravovat ,třeba když sedí tak si mačká varlata stehny, klícka je do spodního prádla moc velká a jak je těžká tak škrtí varlata a způsobuje bolest a raní erekce - což je také nežádoucí.

Veronika (Út, 31. 7. 2018 - 01:07)

Málo který muž to přizná, ale zamčením jsou muži mnohem dřív vzrušení a nadržený právě z toho, že plné erekce nelze dosáhnout, ale přitom dlouho bojují, až to sami jejich penisi vzdají a podřídí se menšímu prostoru. Potom muž začíná poslouchat naslovo. Ale najdou se alfa samci, kteří poslouchají až když jim jsou koule vloženy do svěráku a po chvíli je to velmi nepříjemné. Ještě jsem za svou praxi neviděla frajera co by vydržel do uplné konce, kde už pak stačí málo k trvalému poškození. Ještě mi tu chce nějaký muž vzdorovat :-)

roman (Út, 2. 5. 2017 - 13:05)

take musim osit na přani manželky klec ...spiderwie 2 ...kor když jedu někam sam ....

Tomáš (Út, 2. 5. 2017 - 10:05)

proč asi aby nešel jinam.Je to i kvůli tomu aby si ženy vyléčili své mindráky.

copak (Po, 30. 7. 2018 - 16:07)

sauny ani sprchy...Copak je nebezpečného na erekci, že se před ní musí muž chránit. Vždyť je to přirozené, že má muž erekci, nebo snad ne?

Hana (Po, 30. 7. 2018 - 14:07)

Osobně nevím, co je...sauny ani sprchy nenavštěvujeme chodíme pouze na koupaliště a tam stačí bermudy aby nebudil pozornost. Výhoda je v pohodlí a více cudnosti, kroužek nesjíždí a nedrtí varlata , muž je v něm více chráněn před erekcí.

Anet (Po, 30. 7. 2018 - 13:07)

to není T pás a navíc...Osobně nevím, co je výhodné na T pásech, ale každý si vybírá to co potřebuje a co se mu líbí.
My doma používáme kovové pásy, lépe tedy řečeno klícky. Dříve Bon4, dnes máme dva novější - Prisonbird a Prisontrainer.
Manželovi naprosto vyhovují, pod oblečením nejsou vidět, a také v sauně či ve sprchách, případně na nuda pláži nebudí prakticky žádnou pozornost. Což se myslím o T pásu říci nedá.

Hana (Po, 30. 7. 2018 - 09:07)

nam se osvědčil plastovy...to není T pás a navíc píše se to Holytrainer

roman (Po, 30. 7. 2018 - 09:07)

chci přítelovi pořídit T...nam se osvědčil plastovy holiandre ten delši ....krasně sedi a da se nosit i deši dobu .....manželka ho koupila na webu spoutana.cz ....cena myslim 1200

Hana (Ne, 29. 7. 2018 - 23:07)

chci přítelovi pořídit T pás cudnosti z osobních důvodů je pohodlný na dlouhodobé nošení ? který je vhodný ? mám na to 7000kč . doporučíte nějaký ?
nutné

Jožin z bažiny (Čt, 7. 2. 2019 - 22:02)

Za ty si kup nejdříve půlku na železo, za zbytek se ožerte a pak mu ho uřízni - máš 100% jidtotu, že už si nezamrzá a ty si možná už nevrzneš niˇceho!

Jana (Po, 1. 5. 2017 - 14:05)

Bohužel ano tento modní...proč asi aby nešel jinam.

Eduard Nud (Ne, 29. 7. 2018 - 15:07)

Pás cudnosti? Doma jsem praktikoval bederní roušky. Ručník, šátek, kapesníčky. To byl můj dokonalý pás cudnosti.

Tomáš (Ne, 29. 7. 2018 - 13:07)

Ještě dodám co ostatní nepřiznají. Občas jsem si sní šnup dal. Je to více vzrušující a pokud máte velký penis jako já 19/6 je těžké nasadit cb6000s, ale po matro tak nehorázně scvrkne a nehrozí erekce při zamykání. Experimentování je velmi fajn. Ale nestydím se za to, že si občas zahulím nebo šnupnu.

Tomáš (Ne, 29. 7. 2018 - 13:07)

Náhodou mě se strašně líbí krásné ženy bez komplexů. A chtějí ten penis jen pro sebe. Já takovou poznal zatím jednu, která se tomu semnou věnovala aktivně. To vzrušení o kterém jen někteří píšete. Když mě dráždí zamčeného. Nebo když jen kecá, odemkne, dovede mě k vrcholu, ale ne pokaždé chce, abych stříkal, tak zamkne. A jde dělat úplně něco jiného. Já ji zároveň nabídl i ballbusting, kterého se spousta mužů bojí skrz velkou bolest. Koule bolí, ale stačí, aby mi přesně přejela kundičkou a bolest je pryč.
Teď už s ní nejsem. ale hledám dál: fb:thomas skoda

Reklama

Přidat komentář