Reklama

Pás cudnosti

Alík (So, 17. 6. 2017 - 22:06)

U nás to bylo zpočátku také jen takové občasné zamykání, ale to se časem prodlužovalo a přidávaly se i nejrůznější povinnosti, pak začaly tresty, nejdříve jen takové symbolické výprasky a dnes?
Během jednoho roku mi zavedla absolutně přísnou disciplínu, sešněrovala život spoustou nových pravidel a domácích prací včetně jejího uspokojování výhradně jazykem a za každé sebemenší vybočení z nastavené cesty mě tvrdě odměňuje bolestivým bičováním, pokud dostanu jen pár facek, mohu mluvit o štěstí a běda, jak jí za trest zapomenu poděkovat, to raději ani nerozvádím. Přesto se jí toto vše podařilo postupně zavést tak mistrovský způsobem, že bych již dnes neměnil a miluji ji více, než kdykoliv předtím. Sám jsem zvědav, kam dál se ještě náš vztah posune.

Subík (So, 17. 6. 2017 - 22:06)

Co chce , ví to ano.
...Tak to by ses divil, jak obvykle ženy svým uzamčeným polovičkám hezky zvednou laťku. A to je hoodně mírně řečeno!
http://forum.cudnost.cz/

Duša (So, 17. 6. 2017 - 17:06)

Tahle žena ví, co chce....Co chce , ví to ano.
Stupnovat , A jak jako? víc už toho snad po mě chtít nemůže

Jasan (Pá, 16. 6. 2017 - 21:06)

Jak jsem se poznal se...Tahle žena ví, co chce. Myslím, že své nároky na tebe bude stupňovat a časem bude chtít vědět, co vše jsi ochoten kvůli ní podstoupit

Duša (Pá, 16. 6. 2017 - 20:06)

Jak jsem se poznal se současnou přítelkyní.
Na internetové seznamce jsem se seznámil s jednou ženou a pár dní jsme si psali uplně o všem a velice jsme si rozuměli v mnoha ohledech.
Domluvili jsme se tedy že se osobně setkáme v restauraci u večeře.
Jenže nejdřív mě řekla at jí dám adresu a že mi pošle dárek a chce abych ho na schůzce měl na sobě. No což tak po týdnu došel dárek s PC zámek i jeden klíček.
Kdž jsem se jí ptal proč , tak odpověděla že svět je plný úchylů a nechce aby ji někdo znásilnil ne¨kde v mezi .Což chápu a souhlasil jsem .
Po příchodu na schůzku po pozdravu po mě chtěla klíček, tak jsem jí ho dal a nenápadně se o mě otřela aby si ověřila jestli ho mám tam kde má být.
Po večeři klíček vytáhla z kabelky a řekla: tady je klíček, když si ho vemeš tak o mě nemáš zájem a pokud mě ho necháš sejdeme se zase za pár dní.

Klíček jsem jí nechal....
Po dvou dnech už to bylo na mě moc a podařilo se mi ho vytáhnout a udělat se .
Po týdnu jsme se zase sešli , tentokrát u mě, dala mi klíček , užili jsme si večeři noc , vše super.
Ráno že mě zase zamkne abych byl jen její a čekal na ni . Vzhledem k tomu že už jsem uměl si ho vytáhnout (to ona nevěděla) tak jsem s tím souhlasil jako její věrný pejsek.
Ležel jsem na posteli ,nasadila mi kroužek pak to cvaklo ,kleplo zastudilo a nakonec jsem zjistil že mi dala kromě klícky a kryt na varlata.
No a to byl konec , z toho jsem se už nedostal ale nemohl jsem jí říct že jsem předtím podváděl takže ted už poctivě jsem musel vydržet týden, no hrozný ale po tom týdnu se mi líbilo to jak jsem se k ní krásně choval a ona ke mě taky , takže ted už ho nosím poctivě různou dobu a oboum to vyhovuje, jak to bude až budeme bývat spolu zatím nevíme.

Jana (Pá, 16. 6. 2017 - 18:06)

Chápu, že jsi paní jako k...Proč by ho to mělo ponižovat, když je delší dobu uzamknutý, ten můj byl vždy dominantní samec a po 14 dnech v klícce zkrotl k nepoznání. Jo a ještě jedna věc, o svůj první výprask si doslova řekl sám už po měsíci zamknutí, pak jsem ho už vyplácela sama a za každou maličkost, až mě často bolela ruka. Dnes byste ho nepoznali, je hrdý, že mi může sloužit, třeba i před ostatními lidmi a já si to neskutečně užívám!

Marika (Pá, 16. 6. 2017 - 17:06)

Nemusíte mi věřit, ale od...Chápu, že jsi paní jako k držitelce klíče absolutně oddaný, ale přesto se nemohu nezeptat, zda tě tento jednoznačně podřízený postoj neponižuje, či nějak nedeptá. Plánuji totiž totéž provést se svým drahým, chci ho mít pro sebe postupně zcela dokonalého, ale nerada bych se na něm dopustila nějaké psychické nebo sexuální újmy. Lákají mě i fyzické tresty za neplnění nařízených povinností.

Richard (Čt, 15. 6. 2017 - 19:06)

Jsi na omylu...Nemusíte mi věřit, ale od doby, co mě má Paní uzamkla, jsem se postupně a dobrovolně naprosto zcela odevzdal do její vůle a dnes bych se jí již nedokázal prakticky v ničem vzepřít - tahle představa je pro zcela tabu. Před nasazením pásu, byl pro mě takovýto postoj absolutně nemyslitelný!

r.k. (St, 14. 6. 2017 - 06:06)

mohu jen souhlasit...

NovaCzech (Út, 13. 6. 2017 - 21:06)

Pokud se někdo nechá...Jsi na omylu Cactusi.Postrádáš osobní zkušenost, tedy ani netušíš, co s psychikou ale i sexualitou muže udělá dlouhodobější uzamčení a nemusí být primárně subík. Jednoduše po určité době sexuálního půstu začneš být ve vztahu k držitelce klíče submisivní a nezřídka kdy se do ní třeba zamiluješ, divil by ses, kolik tahle věcička nejen zachránila, ale zrovna tak i nesmírně zkvalitnila vztahů.

Cactus (Út, 13. 6. 2017 - 17:06)

Asi jsi nepochopil, že celé...Pokud se někdo nechá zamknout protože je subik, nebo ho to baví, proč ne... tomuhle zamykání rozumím. Ale představa, že takhle někdo vyřeší problém nevěry mi přijde směšná. To možná funguje na Jirku, ale ne na přirozeně dominantního chlapa... jenže ten zase nechodí do této diskuze, že?

jirka (Út, 13. 6. 2017 - 17:06)

Asi jsi nepochopil, že celé...Presne tak Madam. Nechapu proc se nektery lide serou do vlaken, ktere odsuzuji a prudi. Zrejme maj nake komplexy a kompenzuji si je odsuzovanim ostatnich. Coz vetsinou delaji lide s nizsim IQ.

Verča (Út, 13. 6. 2017 - 17:06)

Asi jsi nepochopil, že celé tohle vlákno je o zamykání, pokud máš jinou představu řešení nevěry, můžeš si zvolit přihodnejsi téma. Bohužel na někoho platí jen uzamknutí

Cactus (Út, 13. 6. 2017 - 09:06)

řešit nevěru zamknutím, na to může přijít jen fakt velká hlava... co raději zapátrat po příčinách a zkusit změnit sama sebe

Roman (Po, 12. 6. 2017 - 20:06)

Já toho svého zamykám již...U nás to samé zahnul jsem a od té doby dost často v klícce .....

Beata (Po, 12. 6. 2017 - 19:06)

Já toho svého zamykám již 5 let. Začalo to zjištěním jeho nevěry, dostal tehdy nůž na krk, buďto půjde do klícky, nebo se rozejdeme. Sice ze začátku protestoval, ale nakonec se se zamknutím smířil a dnes by již neměnil. Od té doby se neskutečně změnil a poslouchá na slovo, takže není ani důvod přistupovat k fyzickým trestům

smartman32@cent (So, 10. 6. 2017 - 13:06)

Každý chlap, který je...Mám podobnou zkušenost a momentálně hledám dominantní ženu, která by si mě do pásu cudnosti zamykala:-)

Dominika (Pá, 9. 6. 2017 - 19:06)

Mě Paní zamyká 3.rokem a...Každý chlap, který je delší dobu uzamčen, cítí potřebu být trestán, alespoň tohle je má zkušenost a já nikdy pro ránu daleko nejdu

Anthea (Pá, 9. 6. 2017 - 18:06)

Budeš ho muset zase ožrat...Kdepak. Jsem nenasyta. To by byl z nej za chvíli alkoholik.

Peysek (Pá, 9. 6. 2017 - 18:06)

Já jsem krásně zamčený...Mě Paní zamyká 3.rokem a už jsem si zvykl, naštěstí mi dopřává pravidelný milking, takže příliš netrpím, ale pocity při orgasmu si již nedokážu ani vybavit, takže už mi ani nechybí. Paní je na mě čím dál přísnější, kupodivu mi to spíš vyhovuje - dříve bych to však nestrpěl! A jestli se někdo ptá na fyzické tresty? Ano, jsem bit v podstatě denně, můžu se snažit sebevíc, ale stačí, že má Paní špatnou náladu, pak jsem první, kdo to odnese!

Reklama

Přidat komentář