Reklama

Pás cudnosti

kaka (Pá, 9. 6. 2017 - 09:06)

ejakulace ano, ale je to...člověk si na to po pár dnech zvykne,nic jiného mu nezbývá.

stribrik (Pá, 9. 6. 2017 - 08:06)

Zdravím, nedá mi, aby...ejakulace ano, ale je to "zkažený orgasmus" kdy vyteče jen sperma, ale pocit jako u orgasmu není.

stříbřík (Čt, 8. 6. 2017 - 21:06)

Já jsem krásně zamčený jiz skoro 70 dní. Vyzkoušel jsem pár klícek a okruhem jsem se vrátil ke kratčí verzi Holytraineru. Šťastné zamčené chvíle všem. PS: zkažený orgasmus 65 den a bylo to jako ýbuch sopky, zbavil jsem se starých zásob, ale bez jakéhokoliv pocitu.

hhh (Čt, 8. 6. 2017 - 21:06)

To bych spíš já snesla...Budeš ho muset zase ožrat :-)

Anthea (Čt, 8. 6. 2017 - 20:06)

To bych spíš já snesla facku nežli ji dala jemu. Zatím jsem jěšte žádnou nedostala a doufám, že ani nedostanu. Ale pravdou je, že mám ráda muže který vědí co chtějí. Radeji se podřídím já než bych měla mít doma bačkoru!
Jednou se stalo, že měl upito kapánek víc a já mu vyhubovala víc než bylo zdrávo. Už-už jsem čekala že přilétne facka ale místo toho na mne roztrh noční košilku a vojel mne tak, že jěšte teď mám mokro v kalhotkách když si na to vzpomenu. Na druhý den jsem mu řekla, že takhle mne může trestat pořád, ale ten vůl si to vůbec nepamatoval.

Václav (Čt, 8. 6. 2017 - 20:06)

Dělám v práci nepravidelné směny každý den. Moje skoro žena tudíž nikdy neví kdy jsem v práci a kdy jí údajně podvadim, vzhledem k mé minulosti se jí ani nedivim že mi nevěří.chce abych ho taky nosil, Nějaké to BDSM provádíme a mám toho i něco načtenýho ale pořád se nemůžu rozhodnout jestli jo nebo ne. Přece jen je to pripravit se o kontakt kdykoliv Chci a muset čekat až mi to někdo schválí. No zatím nevím no :-( vy by jste si toho šli znovu ?

Verča (Čt, 8. 6. 2017 - 19:06)

U nás je to podobné, jen s...A proč by Vám ho ženy nenasadily? nakonec si stejně každý chlap pás zamiluje a smyslem jeho života se stane činit pomyšlení své lásce. A že občas schytá pár facek, když něco není na 100%, to mu ani nepřijde a není to jen moje zkušenost.

Rabbit (Čt, 8. 6. 2017 - 19:06)

Na tom něco bude manželka...U nás je to podobné, jen s tím rozdílem, že jsem nikdy nezahnul, ale prý má s pásem vynikající zkušenosti kolegyně z kanclu, tak jsem ho dostal taky. Pozornost z mé strany se vážně neskutečně zvýšila, jsem na ní přímo závislý a ona? Využívá toho jak jen to jde, dokonce chce zavést výchovné výprasky, přesně po vzoru kolegyně. Nikdy jsem nebyl submisivní, ale nyní přímo pociťuji potřebu po fyzických trestech

Anthea (Čt, 8. 6. 2017 - 10:06)

No panečku, to jsou teda věci. Vůbec jsem netušila, že to dnes, ve 21 století může jěšte existovat. Co se mně týče, mne by vůbec nevadilo kdyby si ten můj nekdy šoustnul bokem. Jen když se pak vráti ke mne. Von teď chodí pořád na montáže takže mi nejspíš stejně zahne, ale to neřeším. Když o tom nevím, tak mi to nevadí. Vůbec si neumím představit že bych mu něco takového kupovala. A jak bych mu to asi tak vysvětlovala? Tohle předse vůbec nejde! To radši ať klidne zahýva. Vždyď z neho neubude.

R.k. (St, 7. 6. 2017 - 23:06)

Původně byl, ale doba je...Na tom něco bude manželka koupila pas cudnosti poté co prosakla jednorázová nevěra z mé strany ..nasazuje mi ho dost často pokaždé když někam jedu sám.....ale zas na druhou stranu to dost zlepšilo náš vztah ...jsem více pozorný a těším se na odemknutí

Jirka (St, 7. 6. 2017 - 22:06)

Tak tahle téma je hodně...Původně byl, ale doba je dnes zcela jinde a trend je dnes takový že je nasazován spíš mužům a nemyslím si, že by to bylo vždy jen na jejich rozhodnutí. Dnešní ženy své partnery ovládají daleko víc, než kdykoliv v minulosti. Před 2 lety jsme dělali na VŠ takovou malou anonymní anketu mezi studenty a nestačili jsme se s kolegy divit, kolik se dnes ve společnosti pohybuje párů, kde suverénně vládne žena a jaké často používá prostředky!

Anthea (St, 7. 6. 2017 - 13:06)

Tak tahle téma je hodně zajímavé čtení. Ale nebyl pas cudnosti určen spíš ženám než mužům?
Kdyby se to mélo znovu zavádet, raději bych si hodila mašli. Vůbec si neumím představit že bych si to nemohla dělat.

Tom (St, 7. 6. 2017 - 10:06)

Četl jsem teď tady nějaké...Vrahy a zloděje taky zavřou do vězení a rovnou nepopravují

roman (St, 7. 6. 2017 - 08:06)

Četl jsem teď tady nějaké...souhlas ..to by bylo podstatně horši mež nějaka kastrace....

Jana (Út, 6. 6. 2017 - 21:06)

Četl jsem teď tady nějaké vlákno " chci vykastrovat" nebo tak nějak. Prý jak se říká pedofilii a tomu co znásilňuje uříznout koule i ptáka. No s tím celkem souhlasím. Ale co kdyby tomu pedofilii dali PC aby trpěl tím že ptáka má ale prostě nemůže si ho vyhodit ani ho do někoho strčit. Nebyl by to větší trest ? Co myslíte?

Honzik (Út, 6. 6. 2017 - 07:06)

Pánové,mluví tady z Vás...Ja to delam presne naopak. Vsechny zeny jsou neverne a tak tu mou preventivne svazu v posteli a opicham za noc treba desetkrat dokud se ji z ni nekouri. Pak vim ze na to nebude mit chut a nebude se *urvit. A jak se rikalo uz za Libuse,,, smrt muzum kterym zena vladne... A toho tvojeho vykastrovaneho manzela nebo pritele nebo co to mas bych chtel videt jak by me strkal do kapsy svymi ostrymy lokty kryz si neumi udelat poradek ani doma :-D ubozacek a chudacek to je

Honzik (Út, 6. 6. 2017 - 07:06)

Pánové,mluví tady z Vás...Ja to delam presne naopak. Vsechny zeny jsou neverne a tak tu mou preventivne svazu v posteli a opicham za noc treba desetkrat dokud se ji z ni nekouri. Pak vim ze na to nebude mit chut a nebude se *urvit. A jak se rikalo uz za Libuse,,, smrt muzum kterym zena vladne... A toho tvojeho vykastrovaneho manzela nebo pritele nebo co to mas bych chtel videt jak by me strkal do kapsy svymi ostrymy lokty kryz si neumi udelat poradek ani doma :-D ubozacek a chudacek to je

chastyboy (Pá, 2. 6. 2017 - 20:06)

Carraru mám a i když má...Ahoj. Napiš mi pls na [email protected] - chci si pořídit carraru, tak by se mi hodily nějaké informace. :) předem díky

Jirka (St, 31. 5. 2017 - 14:05)

HT je taky ok. Sice plast, ale funguje. Pro mne netřeba nic extra velkoobjemnýho a těžkýho. A plavat v něm chodím taky.

ja (Út, 30. 5. 2017 - 21:05)

my steel je také přes penis a koule je levnější intimnější a alespoň u mě funguje dobře, není to sice na nošení celí rok v kuse ale měsíc je akorát.

Reklama

Přidat komentář