Reklama

Trestání dospívajících dětí

Máma od dvou holek (Ne, 9. 4. 2023 - 19:04)

Doufám, že ano. Však to mám stejně. Chlap mě miluje, ale když je jednou za uherský rok nějaký průšvih ( několikrát jsem přečerpala účet, byť zcela náš) , tak jsem dostala i já a proužky na zadku jsem si mohla počítat celý týden.

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 20:04)

Jsi normální kráva, ten tvůj ti má rozbít hubu.

Lea (Út, 21. 3. 2023 - 21:03)

Na prísnom režime nie je nič zlé, sama som si tým prešla a bola to aj moja chyba. Prísny režim neprichádza sám od seba, ale je to dôsledok problémového správania. Ja som sa dostala do zlej partie, chodila poza školu, pila, fajčila, predvádzala sa.. Rodičia si vtedy nechali poradiť a začal mi doma prísny režim obmedzenia, tresty, neskôr nová škola. Najskôr som si na to nevedela zvyknúť, ale časom som to proste akceptovala. Niekedy sú tie metódy zvláštne, ako aj pás cudnosti, ale efektivne, hlavne keď treba skrotiť tínedžera, ktorému sa búria hormony.

Vychovatelka.39 (Út, 14. 3. 2023 - 11:03)

To s těmi pásy cudnosti myslíte někteří úplně vážně? To snad ne. Výprask, facka, klečení v koutě a opakovat dle potřeby je mnohem přirozenější a účinnější. Obzvláště pokud je mladá slečna předem informovaná o tom který den a v kolik má být připravena na výprask.

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 14:03)

to je trest pro kluka nasadit mu pás cudnosti a obléknout ho do dívčího oblečení

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 17:03)

To si myslí úchylové.

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 07:03)

super trest pro dospívajícího kluka vyhodit všechno klukovské oblečení říct mu aby se svlékl a to co měl na sobě taky vyhodit následně mu nasadit pás cudnosti nejlépe co nejmenší aby už nikdy nedostal erekci pak mu říct aby si oblíkl dívčí oblečení dívčí kalhotky dívčí podprsenku dívčí šatičky nebo sukýnku nebo dívčí kraťásky kalhotky nebo legíny nějaký ty dívčí topíky trička a hotovo

domi (Ne, 12. 3. 2023 - 09:03)

Klícka může být co nejmenší, ale nezapomenout přes ní hlavně na noc natáhnout kondom. Takovej nadrženej puberťák bude mít víceméně pravidelně výrony semene. Možná co třetí den, to je různé. Budou to ta největší muka pro něj až ucítí jak mu vytéká semeno, ale bez jakéhokoliv prožitku, bez rozkoše. Čeká ho velké trápení, ale bohužel, klícka mu 100procentne zabrání v uspokojování. Každé ráno je potřeba provést kontrolu, zda-li nevytekl a v jakých intervalech.

z (Po, 10. 4. 2023 - 14:04)

z

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 17:03)

kondom není potřeba stačí do kalhotek vložka aby byl jako správná dívka

Janča (Ne, 12. 3. 2023 - 10:03)

Vždy jsem měla za to, že při použití či nasazení pásu cudnosti nemůže dojít k výronům semene.

domi (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

Ale ano, ale je to individuální. Čím mladší, tak tím častěji, ale bez jakéhokoliv prožitku. Jenom tak těch 10 vteřin před výronem je cítit jak se to tam míchá a převaluje, jak se to semeno chystá ven, je to šíleně krásnej pocit, asi jako při polucích, než to vyjde. Avšak najednou nic. Člověk cítí jak to jde z penisu, bez jakéhokoliv pocitu. Je to frustrující a cítíte jen bezmoc.

Vychovatelka.39 (Čt, 2. 3. 2023 - 23:03)

Zdravím. Máte doma již dospělou dceru, neteř, přítelkyni, snoubenku či manželku , která by zasloužila přehnout přes koleno a dostat pětadvacet na holou, pár facek a poznat účinek pozičních trestů, nucené nahoty a po první soukromé lekci i komentování výprasku Vámi? Jsem Vychovatelka se zaměřením na vzrušující výchovu, spanking, slapping, fetish atd. 39 let, 165 cm, 90 kg, žena při těle a větší prsa kam se trestané rády zaboří a snaží se mě svým jazýčkem udobřit. Chceš to své zlobidlo vidět vprostřed pokoje, nahou a s rukama za hlavou , vypnutá ňadra, šátek přes oči a čekající kdy přiletí další výchovná na tvář či zadek? Masáž koziček jako příjemný bonus pro zvýšení studu. Střední Čechy, vlastní zázemí nutnost, popřípadě ochota zajistit si ubytování pro svou lekci. Klasické metody trestů, erotické tresty završené orgasmem , tresty v podobě ,, živého nábytku či hračky ". Stačí zanechat svůj e-mail.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 14:02)

super trest pro dospívajícího kluka vyhodit všechno klukovské oblečení říct mu aby se svlékl a to co měl na sobě taky vyhodit následně mu nasadit pás cudnosti nejlépe co nejmenší aby už nikdy nedostal erekci pak mu říct aby si oblíkl dívčí oblečení dívčí kalhotky dívčí podprsenku dívčí šatičky nebo sukýnku nebo dívčí kraťásky kalhotky nebo legíny nějaký ty dívčí topíky trička a hotovo

Dominka (Po, 2. 1. 2023 - 08:01)

Já tak trestám syna a přijde mi to velmi účinné. Není potřeba žádné bití. Pokud něco provede, neuklidí a pod. tak mu oznámím potrestání. Spočívá v tom, že jej neustále sleduji, samozřejmě jak je to jen možné. Má svůj pokojíček se zatahovacími dveřmi, jež otevřu a jak jen to jde, kluka sleduju. Ztratí naprosto soukromí, a o to jde. I večer, až jde spát, tak jsem u něj. Má zákaz se uspokojit a to je pro něj ten největší trest.

Návštěvník (Út, 17. 1. 2023 - 20:01)

co nejmenší aby se mu nemohl postavit

Návštěvník (Út, 17. 1. 2023 - 20:01)

dejte mu pás cudnosti

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 21:01)

není jesdodušší mu dát pás cudnosti a do pokojíčku webkameru ?

Bijec (Po, 2. 1. 2023 - 14:01)

Stačí mu na noc svázat ruce dozadu či ještě lépe přikurtovat ruce a nohy ležíc na zádech a je to vyřešený.

Zeta (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Je to jednoduché a působivé. Syna přetáhnu přes širokou opěrku křesla a to hlavou dolů. Aby mě neotravoval bráněním se, tak mu svážu ruce v zápěstí a je to. Začne výprask na holou a po pár minutách ho má zčervenalej. Používám vcelku menší vařečku, ale vím jak pokládat dopady, takže efekt je dokonalý. Není většího potěšení pro mě, než vidět ten jeho třináctiletej zadek zmučenej.

Reklama

Přidat komentář