Reklama

Trestání dospívajících dětí

Bijec (Po, 2. 1. 2023 - 14:01)

Stačí mu na noc svázat ruce dozadu či ještě lépe přikurtovat ruce a nohy ležíc na zádech a je to vyřešený.

Zeta (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Je to jednoduché a působivé. Syna přetáhnu přes širokou opěrku křesla a to hlavou dolů. Aby mě neotravoval bráněním se, tak mu svážu ruce v zápěstí a je to. Začne výprask na holou a po pár minutách ho má zčervenalej. Používám vcelku menší vařečku, ale vím jak pokládat dopady, takže efekt je dokonalý. Není většího potěšení pro mě, než vidět ten jeho třináctiletej zadek zmučenej.

Vychovatelka.39 (Pá, 3. 3. 2023 - 14:03)

Tak za to co píšeš, bych Ti provedla to samé a převychovala Tě tak, že by Tě takové trestání dítěte přešlo. Pěkný a viditelný výprask na prdel, pár facek a za každou bys poděkovala a svléknout do naha, stoupnout si doprostřed pokoje, vypnout kozy ( přes které bys po menší masáži pár plesknutí taky dostala) a jen čekat co bude dál.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

A kdo má potěšení z pohledu na tvůj zmučený zadek?

Zeta (Ne, 1. 1. 2023 - 12:01)

Dělám si to sama. V létě si pořádně zmydlím zadek vařechou či prkynkem a do narušené kůžičky si vtírám kopřivy. Muka pak trvají až tři dny, šíleně to pálí a pomalu odeznívá. Je to pro mě to nejlepší uspokojení.

Vychovatelka.39 (Pá, 3. 3. 2023 - 14:03)

A nebylo by lepší aby si Tě někdo přehnul přes koleno a vysázel Ti pětadvacet na holou jen by to mlasklo? A až si zadek odpočine, přidat přehnutí přes křeslo nebo postel a našvihat Ti řemenem. Případně proutek, pravítko, rákoska.

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 11:01)

Patříš do blázince nebo rovnou odstřelit. To že děti v dnešní době více zlobí a jsou drzé je špatná výchova.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 11:01)

Téda z toho mohl být silvestrovský výprask.
Stává se někdy, že se nedohodnou a tak dobře to nekončí ?

rosok (Út, 12. 7. 2022 - 17:07)

naše děti jednou házely velké kameny do požární nádrže. Přišel si na ně stěžovat jedena paní. Děti ani nezapíraly a přiznaly se. Tak dostaly na zadek. Už měli i hříšky z dřívějška je to kluk a holka. kluk dostal přes slipy a holka dostala přes legíny. Moc ani nebrečely, ale poslední tři rány byly silnější a to už začínaly pofnukávat a to je čas kdy je dobré přestat

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Po večeři musela sklidit ze stolu , pak se šla umýt , pak dostala plenu aby nemusela v noci na záchod , body, a v 19.30 už byla v posteli , zamkla jsem jí v pokojíčku a teď už spí.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 09:05)

Dotáhli ji kamarádky , opilá ,ve dvě ráno,nechal jsem je aby ji dotáhli až do postele, a až odešli šla jsem se na ni podívat, byla už jen v kalhotkách a tričku a spala, tak jsem jí donesla k posteli kýbl, dostala plínu, (kdo by chtěl mokrou postel že ) .a nechala jsem jí do rána, Před chvílí jsem slyšela že se vzbudila , zapla jsem video chůvičku dívala se jak je překvapená z pleny a jak se snaží si vzpomenout co se včera dělo, Jdu tam jí nadat,odvedu ji do kuchyně a okamžitě začne fungovat , pomůže s obědem, plenu si nechá, do 12.00

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 10:05)

Tak záleží, kolik má mladá roků, že se mohla takhle zřídit .. No a nebyl by lepší rychlý výprask a pak domácí práce ?

Čurák (So, 21. 5. 2022 - 08:05)

D

Návštěvník (Pá, 20. 5. 2022 - 22:05)

Holka zase utekla na disku , nebo kam zítra jí to spočítám.

Parchant (So, 21. 5. 2022 - 07:05)

Upevnit do segufixu a pleny aby mohla do nich čurat

rosok (Čt, 19. 5. 2022 - 22:05)

My jednou potrestali naše děti na chatě.
Kluk dostal přes kratasy a holka přes sukni.
Docela byly zaskočeni.
dostaly za neposlušnost a tak nějak celkově se jejich prohřešky naakumulovaly.

rosok (Čt, 19. 5. 2022 - 22:05)

My jednou potrestali naše děti na chatě.
Kluk dostal přes kratasy a holka přes sukni.
Docela byly zaskočeni.
dostaly za neposlušnost a tak nějak celkově se jejich prohřešky naakumulovaly.

Tomáš (So, 9. 4. 2022 - 13:04)

http://imgway.cz/s/hi2J - Takhle mě mamka trestá no. Má dvě vařečky a dostávám někdy jedním, někdy oběma konci. A někdy jak dostanu nasekáno, tak musím být nahý a svázaný, kdy my mamka přiváže jeden konec za nohy a druhý za ruce a musím klečet a čúrat do lavoru. To je trest na jednu nebo dvě hodiny. Dneska se nakupily průšvihy a tak mě seřezala a pak jsem klečel 2 hodiny, ale už to mám za sebou.

Lída (Ne, 3. 4. 2022 - 12:04)

Klouby se nekurtují. Fixační systém má i hrudní pásy, které synovi povolí se trochu nadzvednout, ale ne moc, jsou tam magnetické zámky, které odolávají i 150 kg.

Lída (So, 2. 4. 2022 - 19:04)

Máme to půjčené protože je to drahé. Syn je problémový a místy i agresivní. Hlavně v noci a nepomůže ani zamknutí pokoje protože by rozbil dveře. Chytnem ho a dáme ho na postel. Nejdřív mu pásujeme hrudník a pak ruce a nohy. Chvíli sebou cuká a snaží se jakoby dostat z postele ale fixační systém ho nepustí - pásy jsou pevné. Pak je klidný.

Reklama

Přidat komentář