Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 06:10)

Vem si na tu schizu už zase tablety, a nezasírej to tady všude.

Pavla (Pá, 22. 10. 2021 - 05:10)

Mám dva kluky 12 a 14 oběma dávám stále kalhotky , kluci jsou zvyklý a nemají s tím žádný problém když jsem se zmínila o trenkách tak oba protestovaly že je nechtějí. Takže u nás máme jasno. V létě na chatě i doma oba v tangách.

JA (Pá, 22. 10. 2021 - 06:10)

V 12a 14 rokoch synov im dávate tangá? A ešte povedzte, že holčičí. Normálne že sociálku na Vás a odobrať Vám deti do lepších podmienok. Bojím sa, čo z tých synov vyrastie!!!

JA (Pá, 22. 10. 2021 - 06:10)

Kalhotky nosia holky, dievčatá, ženy, ktoré majú vagínu. Kluk, chalan, muž potrebuje boxerky alebo slipy aby jeho penis a semenníky niečo poriadne držalo. U kalhotek je vpredu málo látky a hlavne sa zamyslite, milé matky, že dávate synom holčičí oblečenie. Dávate im kalhotky aj do školy? nebo na von? Nestydíte sa? Aj keby ste boli chudobnejší, vždy sa dajú slipy a boxerky zohnať za pár korún a netrápiť svoje deti v kalhotkách. Ale to by ste asi nesmela byť lakomá a dopriať synom trošku pohody do života a radšej si kúpite chlast a cigarety!!!!! HANBA Vám pani Pavla

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 06:10)

nosím dívčí kalhotky i plavky a můžu říct že jsou úžasný a hezky tu erekci zastaví a není moc vidět

Hanka (Čt, 21. 10. 2021 - 20:10)

Myslím si že penisy mají mít volnost, aby se řádně prokrvovaly a nebyly v budoucnu problémy s erekcemi. Nechci mít z manžela a syna impotenty.

Petr (Po, 30. 1. 2023 - 05:01)

Slipy anebo boxerky,mají svůj účel.Penis má také svůj účel.Nesudte dokud jej nemáte.

Hanka (Čt, 21. 10. 2021 - 19:10)

Můj syn nosí slipy. Mívá často erekci. Přirození si ukládá na stranu a když se mu postaví, je to vidět a má na boku bouli od přečnívajícího žaluda. Učitelka už mi ho kvůli tomu několikrát poslala z tělocviku domů, protože je to vidět obzvláště v teplácích a holky z toho mají senzaci. Zkoušeli jsme penis dávat nahoru, ale on mu přelézá gumu a pak nestydatě trčí. Mám bratra, který má podobný problém. Maminka mu ho poutala gumou ke stehnu, ale já syna takto trápit nechci. Manžel nosí trenky, tomu zas půl penisu kouká spodem. Velké přirození, velké komplikace.

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 06:10)

dívčí kalhotky ty jsou nejlepší

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 21:10)

na velký penis patří malá klícka.

Nina (Čt, 21. 10. 2021 - 20:10)

Manžel i syn to mají nacpané pevně v boxerkách a je pokoj. Udělejte to tak také. Když manželovi odeberete
pravěké trenky a dáte mu boxerky, ono to tak velké nebude, věřte mi!

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 20:10)

Tak by som si promluvil s ucitelkou. A co ze sa klukovi postavi v teplakoch. Tak asi mu davajte o nieco volnejsie teplaky. A hlavne ziadne gumky na penis aby sa nestaval ked netreba!!!

Káťa (Čt, 21. 10. 2021 - 19:10)

Pořádně těsný boxerky a je po problému, to vám každý potvrdí.

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 20:10)

Ano. Najlepsie o 3 cisla mensie aby sa mu penis neprekrvoval a odpadol mu. Achjaj Káťa. Ty si odkial prisla s takymito nazormi?

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 06:10)

dívčí tanga a kalhotky jsou nejlepší rád je nosím když si je oblíkám tak se mi postaví

Návštěvník (St, 20. 10. 2021 - 21:10)

když tanga tak jedině dívčí jiné si neblíkám

Káťa (St, 20. 10. 2021 - 19:10)

Bude mu patnáct v prosinci. Taky nosí tanga, ale málo, musíme mu to přikázat (doporučit), sám od sebe by si je nevzal. Má desatery, potřebuju, aby to dotahal, než zesílí. Preferuje boxerky, co jiného.

Nina (St, 20. 10. 2021 - 21:10)

No, to doporučení si dovedu asi představit...A taky je jasné, že když jste koupili desatery tanga, tak to není jen na vyzkoušení ale trvalé nošení! Takže to měl kluk dávno spočítané a asi se ho nikdo neptal, že mám pravdu! A docela bych ráda věděla, kolik má kluk boxerek v prádelníku?

Káťa (Čt, 21. 10. 2021 - 18:10)

Boxerek má 14 takže včetně slipek má prádlo na tři neděle s přehledem. Ale přiznám, že jsme se doma dohodli, že chceme dávat klukovi takové prádlo, takže to měl, vašimi slovy, opravdu už dopředu spočítané.

JA (Čt, 21. 10. 2021 - 06:10)

Pani Nina, asi nemá význam sa s ňou baviť o tom. Mám pocit, že chcela dcéru ale žiaľ podarilo sa im mať zdravého krásneho syna a to jej vadí a preto z neho robí dievča. Nanúti mu tanga, manželovi tiež a má byť spokojní jeden aj druhí. Muž bude na 200% podpapučák, čo sa jej bojí a ona bude DOMINA. Ale keď to im tak vyhovuje, prosím. Ale fakt súcitím s tým ich synom, je to chudák. Poviete si, áno, síce 21 storočie, moderná doba, rok 2021 ale tanga na klukovi alebo aj holke do 15 rokov a nútiť ich to nosiť a na silu im to dávať, to je vrchol zvrátenosti týchto rodičov. Pani Nina a to buďme asi radi, že nevieme, čo sa v rodinách medzi deťmi a rodičmi deje za zatvorenými dverami. Niekedy to nie je len o tangách či prádle. Niektorí rodičia si dovolia aj viac - obchytkávať ich dieťa, v najhoršom prípade aj zneužívať. GRC!!!

Reklama

Přidat komentář