Reklama

spodní prádlo u chlapců

JA (Pá, 22. 10. 2021 - 19:10)

Áno, tangá cornette sú úplne luxusné. Vzadu majú hrubšiu látku ta sa fayn nosia, nedráždia konečník ani nederú kožu. Tie úplne tenučké, len šnúrkové nemám rád. Deti nemám ale mám malých bratrancov, 6 a 8 rokov a ked vidím, ako im rodičia dávajú boxerky a chalani si ich neustále "povyťahujú" zo zadku, ako sú im malé, tak mám dosť.

Nina (So, 23. 10. 2021 - 19:10)

No ano, dnes jsem v obchoďáku zírala, že na 6-8let byla nabídka jen boxerky. Slipky jsou odsouzeny k zániku i u těch nejmenších.

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 08:10)

mmmmmm to je v prdeli tak jim kupovat dívčí kalhotky já normálně nosím oblečení po sestře

Návštěvník (Ne, 24. 10. 2021 - 08:10)

když si to oblíkám tak mi strašně moc stojí

Nina (Pá, 22. 10. 2021 - 20:10)

Boxerky jsou pro teenagery, to už to snesou, pro tak malé jsou slipy lepší

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 09:10)

dneska spím v dívčích dvoudílných plavkách který jsem si koupil v lídlu a hezky tu erekci zastavily.

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 08:10)

Syn nosí běžně slipy. Tanga jen na taneční soutěže a v poslední době pod slim rifle a legíny.

JA (Pá, 22. 10. 2021 - 08:10)

Konečne rozumný názor. Koľko let má syn? Tangá u chalanov na tanečných sú asi vyžadovaný aby nebolo vidieť okraj prádla. Ale ten chalan si možno zvykne na tie tangá a potom mu ani nevadí ich nosiť ako bežné prádlo.

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 09:10)

Synovi je 14. Ano na tanečních soutěžích jsou od 12ti let povinné z estetických důvodů (aby nebyl vidět obrys prádla) a aby při dlouhých tanečních krocích a rychlých pohybech měl dostatečnou volnost a přirození mu pevně drželo u těla. Zvykl si na ně poměrně rychle takže jak jsem už psal bere je pod slim kalhoty a a na sport pod legíny. Pokud se zvolí správná velikost a střih tak zářez v zadečku cítí jen napatrně, rozhodně ne nepříjemně.

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 06:10)

Vem si na tu schizu už zase tablety, a nezasírej to tady všude.

Pavla (Pá, 22. 10. 2021 - 05:10)

Mám dva kluky 12 a 14 oběma dávám stále kalhotky , kluci jsou zvyklý a nemají s tím žádný problém když jsem se zmínila o trenkách tak oba protestovaly že je nechtějí. Takže u nás máme jasno. V létě na chatě i doma oba v tangách.

JA (Pá, 22. 10. 2021 - 06:10)

V 12a 14 rokoch synov im dávate tangá? A ešte povedzte, že holčičí. Normálne že sociálku na Vás a odobrať Vám deti do lepších podmienok. Bojím sa, čo z tých synov vyrastie!!!

JA (Pá, 22. 10. 2021 - 06:10)

Kalhotky nosia holky, dievčatá, ženy, ktoré majú vagínu. Kluk, chalan, muž potrebuje boxerky alebo slipy aby jeho penis a semenníky niečo poriadne držalo. U kalhotek je vpredu málo látky a hlavne sa zamyslite, milé matky, že dávate synom holčičí oblečenie. Dávate im kalhotky aj do školy? nebo na von? Nestydíte sa? Aj keby ste boli chudobnejší, vždy sa dajú slipy a boxerky zohnať za pár korún a netrápiť svoje deti v kalhotkách. Ale to by ste asi nesmela byť lakomá a dopriať synom trošku pohody do života a radšej si kúpite chlast a cigarety!!!!! HANBA Vám pani Pavla

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 06:10)

nosím dívčí kalhotky i plavky a můžu říct že jsou úžasný a hezky tu erekci zastaví a není moc vidět

Hanka (Čt, 21. 10. 2021 - 20:10)

Myslím si že penisy mají mít volnost, aby se řádně prokrvovaly a nebyly v budoucnu problémy s erekcemi. Nechci mít z manžela a syna impotenty.

Petr (Po, 30. 1. 2023 - 05:01)

Slipy anebo boxerky,mají svůj účel.Penis má také svůj účel.Nesudte dokud jej nemáte.

Hanka (Čt, 21. 10. 2021 - 19:10)

Můj syn nosí slipy. Mívá často erekci. Přirození si ukládá na stranu a když se mu postaví, je to vidět a má na boku bouli od přečnívajícího žaluda. Učitelka už mi ho kvůli tomu několikrát poslala z tělocviku domů, protože je to vidět obzvláště v teplácích a holky z toho mají senzaci. Zkoušeli jsme penis dávat nahoru, ale on mu přelézá gumu a pak nestydatě trčí. Mám bratra, který má podobný problém. Maminka mu ho poutala gumou ke stehnu, ale já syna takto trápit nechci. Manžel nosí trenky, tomu zas půl penisu kouká spodem. Velké přirození, velké komplikace.

Návštěvník (Pá, 22. 10. 2021 - 06:10)

dívčí kalhotky ty jsou nejlepší

Návštěvník (Čt, 21. 10. 2021 - 21:10)

na velký penis patří malá klícka.

Nina (Čt, 21. 10. 2021 - 20:10)

Manžel i syn to mají nacpané pevně v boxerkách a je pokoj. Udělejte to tak také. Když manželovi odeberete
pravěké trenky a dáte mu boxerky, ono to tak velké nebude, věřte mi!

Reklama

Přidat komentář