Reklama

spodní prádlo u chlapců

Návštěvník (So, 30. 10. 2021 - 12:10)

Tak oni řeší kde co a nakecají toho taky dost. Holkám se toho nemá moc co rýsovat, ale kluci musí buď na ostro a nebo tanga.

Návštěvník (Pá, 29. 10. 2021 - 06:10)

Mám letitý problém. Jsem hodně vzrušivý a při erekcích mi z penisu vytéká velké množství preejakulační tekutiny. Mám věčně mokré slipy. Už jako kluk jsem měl problémy s maminkou, která si myslela, že neodpovědně do trenek vypouštím semeno po svých masturbačních ejakulacích. Musel jsem jí ukázat jak to ze mě teče, aby mi uvěřila, že to není semeno. Manželku to také irituje a chce abych si měnil spodní prádlo několikrát denně, nebo nosil vložky, ale penis není vagína, není na jednom místě, mění svou velikost a tak vložka je neúčinná. Je něco, čím by se dal tento problém věčného mokra v rozkroku odstranit? Děkuji za odpovědi.

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 03:10)

Tak jsi zkuste plenkové kalhotky já jsem to tak vyřešil a mám po problému

Návštěvník (Ne, 31. 10. 2021 - 06:10)

Děkuji za radu. Zkusím plenkové kalhotky i za cenu toho, že se mi manželka bude smát.

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 14:10)

Za mých mladých let nebylo na výběr. Byly jen trenýrky a tak jsme to měli jednoduché. Jednou jsem si na kole v trenýrkách rozedrel rozkrok a tak jsem musel, než se to zahojilo, nosit máminy kalhotky, které byly mnohem pohodlnější. Později jsem si je brával i na kolo, pd trenýrky. Na plavání byly adamky. Když se u nich tozvázala, nebo přetrhla šňůrka, byli jste za nudistu, než se našly, nebo taky nenašly.

Markéta (St, 27. 10. 2021 - 15:10)

Můj táta vypráví našemu klukovi o nošení trenýrek jako o nejhrdinštějším prádle pro chlapce. Že byly jako spodky, jako plavky, dokonce i v létě na ven či na sport a to bez jakéhokoli spodního prádla! Pro syna je to nemyslitelné a ani by ho to nenapadlo, takhle vyjít mezi lidi. Když si kluk natahoval jednou tanga před ním, tak mu řekl: vy jste, hoši, dopadli v tom jednadvacátém století !

Nina (St, 27. 10. 2021 - 16:10)

To se před dědou nestydí v takových kalhotkách? To je děsný, jak ho vychováváte!

Káťa (Čt, 28. 10. 2021 - 19:10)

Víte, když to kluk nosí už delší dobu, ani si to neuvědomí. A je to prádlo, není nahý, tak snad se nebude stydět v rodině. Co je na tom nevýchovné?

Káťa (Čt, 28. 10. 2021 - 19:10)

Víte, když to kluk nosí už delší dobu, ani si to neuvědomí. A je to prádlo, není nahý, tak snad se nebude stydět v rodině. Co je na tom nevýchovné?

Návštěvník (St, 27. 10. 2021 - 17:10)

Proč by se měl stydět? Já nosím ségřiny string tanga a několik mi jich dala i moje holka a drama z toho nikdo nedělá. Když se mi postaví, tak vyskočí mimo a je připraven.

Nina (St, 27. 10. 2021 - 20:10)

Tady se nejedná o hrátky s přítelkyní, ale o chlapecké prádlo!

Romana (St, 27. 10. 2021 - 15:10)

Ještě dnes se najdou kluci, kteří používají trenýrky i jako spodní prádlo. Ale zdá se mi to stejně zoufalé, jako dát klukovi tanga. Mému synovi je 13.let, je sportovně založený a jako spodní prádlo má slipy, ponejvíce ty s nízkým pasem. Ono to bude na sport to nejlepší. No a letos se mu stalo, že se u známých koupal ve slipech a pak šel domů jen v trenýrkách naostro, a byl teda pořádně nesvůj, že nemá svoje nádobíčko ve svém pelíšku.

Alex (Út, 26. 10. 2021 - 20:10)

To se stydím říct, že bych bral třeba tanga, nebo to, co má Jarda. Že se mi líbí takový zařízlý prádlo. Peču na to, kdoví jak by máti reagovala!

Markéta (St, 27. 10. 2021 - 13:10)

V tvém věku nemáš ještě nárok nosit, co chceš. O tom rozhoduje maminka. Náš kluk v tvém věku tanga měl, nikdo se ho neptal, jestli chce nebo ne.

Káťa (Út, 26. 10. 2021 - 18:10)

To je ti 14? No to snad už dokážeš mámě povědět, co chceš. Jen se nestydět.

Káťa (Út, 26. 10. 2021 - 15:10)

Tak je to taky správné, jen hlupáci se smějí někomu za prádlo, které používá. Do jaké třídy chodíte? Jaké máš prádlo ty? Vybíráš si sám, nebo bereš to, co máma dá?

Alex (Út, 26. 10. 2021 - 16:10)

Teďka chodíme do tercie osmiletého gymplu, ale ten spolužák má takový sexy prádlo už od primy. Popravdě se mi to líbí, taky bych to rád nosil, ale jak to říct mámě? Normálně mám boxerky a ani jedny značkové! Tak jak máma koupí.

Havran (Po, 25. 10. 2021 - 18:10)

Mámy, které rvou svoje syny do těsných spoďárů nejsou zjevně duševně v pořádku.

Chcete mít vnoučata?

Tak jim nervěte spoďáry o dvě čísla menší.

Mladých chlapů, kteří mají problémy s erekcí a plodností není málo, tak to prosím nezhoršujte.

Andrea (Po, 25. 10. 2021 - 18:10)

Havrane, tanga nejsou sprostý slovo, takže se nemusíte uchylovat k opisu "těsný spoďáry"!!!
A tanga není potřeba kupovat o dvě čísla menší. To by byla úchylnost.

Koupit synovi vždy správnou velikost tang je vizitkou dobré a duševně svěží mámy:-)!

Nina (Po, 25. 10. 2021 - 19:10)

Můžete mi říct, jak na vaše svěží nákupy chlapeckých tanga slipů reaguje sám jejich nositel?

Reklama

Přidat komentář