Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

. (Čt, 8. 6. 2017 - 14:06)

Kdo je trapný je jen...Trapný je to Miluně psát pořád dokola

to je (Čt, 8. 6. 2017 - 13:06)

Kdo je trapný je jen...Je trapnej či trapná.

Není trapnej (Čt, 8. 6. 2017 - 12:06)

Kdo je trapný je jen Miluna,ta tady má jen já chci,já potřebuju,já chci nutně,já já já.

. (Čt, 8. 6. 2017 - 12:06)

já já jáUž jsi s tim trapnej s tim já já jak to píšeš trapně pořád dokola.

(Čt, 8. 6. 2017 - 11:06)

Tak co mam dělat? Jak...já já já

Miluna (Čt, 8. 6. 2017 - 11:06)

a až tě pozná víc, bude...Tak co mam dělat? Jak navázat řeč a udržet jí do takové pozice aby se chtěla kamarádit a aby si začla semnou psát a pozvala mi:-(( já jí potřebuju,nutně potřebuju náhradu a ona to splňuje,je i ve věku Aličky.

no (Čt, 8. 6. 2017 - 09:06)

Jo vy pronajímáte kamion i...a až tě pozná víc, bude se ti obloukem vyhýbat.

Miluna (Čt, 8. 6. 2017 - 09:06)

To vše je možné, trh je...Jo vy pronajímáte kamion i se ženskou? To mi nabízíte abych měla pocit že je to Alice i s tim kamionem? Měla bych jen 1500 na hodinu,na dvě hodiny už nemam.Ale stejně sama nevim když mam představu rozvedené která by mi chtěla sama bez peněz.Možná mam jednu vyhlídlou ale blbý je že je to známá mamky.Ale Alinku má ve výrazu a blondýnka je to taky.Ale jak na ní? Jak si jí získat aby semnou začla třeba jen zatim kamarádit? Jen mi zdraví nebo jen řekne větu o počasí a jde dál.

nojo (St, 7. 6. 2017 - 23:06)

To vše je možné, trh je...ona Miluna má svoje nároky, ale platit? Z čeho a proč? Ona je zvyklá jen brát, brát, brát.

to je sranda (St, 7. 6. 2017 - 23:06)

To vše je možné, trh je...už vidím Milunu v pronajatým kamionu.
Jooo holka, život je boj.

no (St, 7. 6. 2017 - 23:06)

Tak nafukovačku vylučuju,to...To vše je možné, trh je široký. Opět opakuji, záleží, kolik jste schopna investovat. Jeden den s takovou Vás může přijít na 26tis, Dvě hodiny na 3tis. Vyplatí se zaplatit měsíční službu, tam by byla cena kolem 150tis. Vyzcházím z Vaší poptávky, pokud byste požadovala i jízdu autem, dotyčná bude mít řidičský průkaz a pokud vy nemáte auto, můžete si vybrat z našeho vozového parku, případný kamion pronajmeme. Cena opět odpovídá kvalitě

a zase (St, 7. 6. 2017 - 22:06)

S ženskou je to něčim tak...já já já bezohledný sobec.

nene (St, 7. 6. 2017 - 22:06)

Spíš myslim že mi sama...pronásledovala jsi ji, špehovala, nedala jí chvíli pokoj, kdo by tohle vydržel. Šatila tě, živila, byt opatřila a vy dva s Jirkem jste ji měli jen za kus masa, které se nechá opracovat kdykoliv vy dva budete chtít.
Tak ona by měla živit a šatit dvě malé děti a k tomu mít ještě na krku blázna?

Miluna (St, 7. 6. 2017 - 22:06)

S ženskou je to něčim tak krásný a jak vim co kde jak cítí tim je to podtrhnutý a silnější.Když vemu chlapa za perko tak nevim jak to cítí a to mi tam chybí ten pocit.

Miluna (St, 7. 6. 2017 - 22:06)

Spíš myslim že mi sama přestala milovat a to moje žárlení byla jen poslední kapka.Kdyby mi opravdu milovala tak mi takhle neodhodí a naopak by mi dokázala lásku a na Anetku bysme byly obě:-(( ale tohle co udělala je strašný,to bolí víc než od chlapa a moje smůla že už mi jen chlap nestačí:-((

Miluno (St, 7. 6. 2017 - 22:06)

Život je o tom, že nemůžeme mít vše, co chceme.

tohle (St, 7. 6. 2017 - 21:06)

Tak nafukovačku vylučuju,to...všechno jsi měla a svou hloupostí o to přišla.

Miluna (St, 7. 6. 2017 - 21:06)

Tak nafukovačku vylučuju,to by nepomohlo a jinak teda myslíš že si mam jít nějakou zaplatit? Já ale nevim co když mi bude vadit že je po hodně chlapech? A nevim jestli mi to pomůže na bolest srdce.Já mam v hlavě svojí jasnou představu co bych chtěla,nějakou osamělou opuštěnou kopii Aličky která by byla třeba rozvedená a neměla by náladu na chlapy a byla by ráda že má mě,přichystala by mi vždycky pěknej večer jako Alička,třeba obložený talíř se šampaňskym a dělala by na mě krásný pohledy a jazýčkem si olýzla rty a pak by přišla na řadu společná koupel a já bych si jí užívala,myla jí,hladila,líbala jí něžně na krčku a její rtíky,hezky bych si jí hýčkala a ona by vypadala jako Alička i by se tak smála a hrála by nám k tomu Samantha Fox True Devotion.

no (St, 7. 6. 2017 - 20:06)

Co do jakých balíren já se...vzít těžko, ale koupit se dá všechno. Záleží na tvých financích, kočko

tak (St, 7. 6. 2017 - 19:06)

Co do jakých balíren já se...si kup nafukovací.

Reklama

Přidat komentář