Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

hm (Pá, 9. 6. 2017 - 16:06)

Máš nedospělý rozum. Prostě magor. Co druhá rodina nežije spolu, ale děti si dovedou rozumně vyřešit. Jak to víš, že ti ji bere?
Utíká s ní někam, zakázala ti tam zajet? Výmluvy. Souhlasím s tím jak tu psal o těch alimentech, přeji ti, abys je měl co nejvyšší.

Jirka (Pá, 9. 6. 2017 - 16:06)

Jo ale ona mi ji bere,kdyz chce zit bez nas tak to je co? Jak to mam brat ja? Sam uvidim jak je malinka na tom az tam pristi tyden pojedu.A Miluno to mi taky stve jak jsi to napsala,celou dobu jsi byla na chlapy a ted takhle blbnes tak to uz taky nechapu.

Miluna (Pá, 9. 6. 2017 - 11:06)

Ta černovlasá je jí 42,bydlí tady vedle ve vchodě a když mi s Alicí viděla se pusinkovat tak se mi ptala jestli jsme v registrovanym partnerství a minule se mi ptala kde mam Alici tak sem jí řekla pravdu a ona že by si semnou nechala říct když sem sama a chtěla fb a od tý doby mi tam posílá obrázky,začla mi lézt na nervy,vůbec se mi nelíbí jsou mi protivný ty černě obarvený vlasy a celá ona i když je to škoda když se mi nabízí ale já necítim nic,trichu k ní odpor přitom mi nic neudělala.Nevim čim to je že by na mě naopak černé vlasy a hnědý oči u ženský působyli antisexuálně nebo co já nevim.Příde mi že na ženskou kouknu a už podle vzhledu vytušim jakou má pipinu a u ní tušim tu co mi nepřitahuje nevim jak je to možný.

to bude (Pá, 9. 6. 2017 - 08:06)

Jirko, to sice tady Alice...lih a fet , takový koktejl

jarin origoš (Pá, 9. 6. 2017 - 08:06)

Jirko, to sice tady Alice obecně napsala, jak je to s malou, ale udivuje mne, že se víc neptáš ty, když je to (asi) tvoje dítě. Normální rodič by asi vyzvídal všechno do podrobností, jaká je přesná prognóza, co hrozí, jaké jsou šance, jaká rizika. Normální rodič by se ptal, jestli třeba často nepláče, jestli se něco nezkomplikovalo, jak teď vypadá, jak se tam o ní starají, jak dlouho tam Alice u malé bude, kdy asi bude možnost si jí odvézt domů a tak dále. Ty se spokojíš s jednou větou ke stavu malé, ale není ti líto ptát se Miluny, jestli si nechá byt, co to bylo za ženskou, která po Miluně pokukovala, jak to myslí s těmi chlapy... to teď řešíš víc než svého potomka, který teď bojuje o život.
A koukám, Miluna zase v lihu...

Miluna (Pá, 9. 6. 2017 - 02:06)

Jirko je mi to jedno co teb byt stej3 u mě to už netáleží víš už nezáleží,pro mě vez ženský už to nemá snysl co já nevin co to semniu je ale mi chlap už tak nebere to ber tak že mluviin o tobě,jajo žw to plati i na tebe.Už f platí na tebe ,dělej si xco chces alw já tě nějak zas tak často nepotřebuhu.hh7 h tak já budu knj

Co (Čt, 8. 6. 2017 - 22:06)

Co si má užít?Jsi magor?To...by se milej Jirka ptal na toto dítě, když má další dvě, o které se nestará. Vzpomeňte, jak sem začal chodit a dolejzal za Alici tak, až se k němu nastěhovala. Poprve i podruhé. To je prostě chlápek, kterýho zajímá Alice jen kvůli tomu jak vypadá. Cit žádnej jako u Miluny. Jestli není úplně blbej, tak mu musí být jasné, že s ním Alice začala spát jen až teď za tu Audinu. A protože jiná bloncka, kterých jsou mraky, by si o něj neopřela kolo jakje jednoduchej, suchej a pomatenej...tak kolem sebe teď kope To Alice aspoň nikdy netvrdila, jak ho miluje a neponižovala se . Já osobně přeju Jírovi, ať mu soud napálí pořádné alimenty, už třetí vpořadí. Jen lituji jeho rodiče

hm (Čt, 8. 6. 2017 - 22:06)

Co si má užít?Jsi magor?To že se neptáš na své dítě?To svědčí o tobě samém.Šmejd jsi ty.Bože a tohle nám jezdí za volantem!

Jirka (Čt, 8. 6. 2017 - 22:06)

Jsi nechutný.Tátové se...Hele po pravde Alice se zachovala jako smejd a nemam chut jsi s ni nejak vypisovat natoz volat,chce byt sama,nas pry uz nepotrebuje tak at jsi to uzije do sytosti!

hm (Čt, 8. 6. 2017 - 22:06)

Ale vzdyt jsi to sama psala...Jsi nechutný.Tátové se ptají i na jiné věci,ale tobě stačí dvě věty.Hlavně tě zajímá byt a nadržená Miluna.Hnus.

Jirka (Čt, 8. 6. 2017 - 21:06)

Ale vzdyt jsi to sama psala Alice o malinkej Jarinovi.Milco ja bych ten byt nepoustel tak ja ho zatim budu platit je to dost levnejsi najem nez byl v Budejovicich tak by se to melo zvladnout.Ja chci mit kam vypadnout nebavi mi to byt jen u rodicu.A ja nemyslel jiny chlapy,ale sebe.A jaka cernovlaska?

Lalla (Čt, 8. 6. 2017 - 21:06)

Bohužel ještě nezeptal:(To nic, Alice, stejně jsi již poznala, že to není člověk pro tebe. Moc držím tobě i holčičce palce

Alice (Čt, 8. 6. 2017 - 20:06)

Jirko,jestlipak ses Alice...Bohužel ještě nezeptal:(

Jirko (Čt, 8. 6. 2017 - 18:06)

Co ted Milco delas? Ja vaznu...tak si nech udělat na břicho pipinu a Miluna bude spokojená

Jana (Čt, 8. 6. 2017 - 16:06)

Miluno a co práce tu nehledáš?
A kde budeš bydlet když pustíš byt?

Miluna (Čt, 8. 6. 2017 - 16:06)

Co ted Milco delas? Ja vaznu...Přemýšlim co ten byt jestli ho pustit nebo ne? No už mi chlap nestačí,ty krásný kluky/chlapy stejně nejde tak získat a nabízí se jen ty obyčejný nebo ošklivý a já nevim nějak už mi moc nebaví chlapi.Ale zjistila sem že jde po mě jedna černovlasá ale ta mi nepřitahuje tak asi nic no.

. (Čt, 8. 6. 2017 - 16:06)

Co ted Milco delas? Ja vaznu...Jirko,jestlipak ses Alice ptal taky na malou. Nebo tě zajímá jen Miluna?

Jirka (Čt, 8. 6. 2017 - 15:06)

Co ted Milco delas? Ja vaznu na nakladce,je na me rada az tak za 3h.Docela je skoda,ze ti nestaci jen chlap,kdyz jsem nad tim premyslel bylo by to pro nas jednodusi.

Proč? (Čt, 8. 6. 2017 - 14:06)

Trapný je to Miluně psát...je to trapný. Ona to stejně nepochopí , i kdybys to napsal milionkrát

Proč? (Čt, 8. 6. 2017 - 14:06)

Trapný je to Miluně psát...je to trapný. Ona to stejně nepochopí , i kdybys to napsal milionkrát

Reklama

Přidat komentář