Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ahoj miluno (So, 10. 6. 2017 - 18:06)

Že ty budeš ten -já já...tak co včera ta tvoje nová?

Miluna (So, 10. 6. 2017 - 18:06)

uš sou tadyŽe ty budeš ten -já já já- viď že jo? Nějakej dědek možná,co krmí holuby? Aličko tak co užíváš si samoty? Jirko to mi mrzí jak si šel do stanu,jsou to blbci když už vyhání řidiče s kamionů.Jirko je zajímavý že teď bych chuť na tebe měla,musíš si zvyknout jak se mi to střídá.

a (So, 10. 6. 2017 - 16:06)

ty jim asi taky nescházíš....uš sou tady

No, (So, 10. 6. 2017 - 15:06)

nechybí neschází.ty jim asi taky nescházíš. Asi nežijou jen touhle diskuzí - jako ty co si tu léčíš nějaký komplex.

gynda a pinda (So, 10. 6. 2017 - 15:06)

Co že tu tak dlouho nebyla...nechybí neschází.

. (So, 10. 6. 2017 - 13:06)

Co že tu tak dlouho nebyla Gina a Sany?

Alice (So, 10. 6. 2017 - 12:06)

Uz nemuzeme ani v Nemecku...Proč si tak vymýšlíš! Vždyť to není přece pravda že bych tě pak k malej nepustila,nic takovýho jsem neřekla.Naopak chci aby měla tátu a ne jako se mi to stalo u Romči.Už jsem v Čr.

Jirka (Pá, 9. 6. 2017 - 20:06)

To máš smůlu trojkoalice...Uz nemuzeme ani v Nemecku delat cely vikend pauzu v kamionu vyhani nas se nekam ubytovat.Ale ja jsem pobliz nic nenasel u ceho by se dalo zaparkovat.Normalne na to seru a jdu pod stan.Sila co? takhle sam jsem se zase nejakou dobu necitil.

Jana (Pá, 9. 6. 2017 - 20:06)

Ale,ja chci aby mi zustala...To máš smůlu trojkoalice se rozpadla.

Jana (Pá, 9. 6. 2017 - 19:06)

Miluno třeba není na holky tak ji neznásilni!

Jirka (Pá, 9. 6. 2017 - 19:06)

Ale,ja chci aby mi zustala aspon Miluna.Treba ji to prejde a zase zacne chtit chlapa.

nejsi (Pá, 9. 6. 2017 - 19:06)

Coze co to pises za hnoje?!...ani chápavej? Trojka se rozpadla, zachovej důstojnost a žij podle svého
Tady restart nebude

Miluna (Pá, 9. 6. 2017 - 19:06)

Coze co to pises za hnoje?!...To je právě ono,chlapi je jen takový holky uráží a co maj pak dělat? Taky chtěji sex a potřebujou někoho jako sem já kdo je pochopí a hezky pomazlí.Zatracený chlapi! Tak jí budu mít pro sebe když nechceš.Nevim prostě mi to sere jak maji sílu a pak machrujou .

Jirka (Pá, 9. 6. 2017 - 18:06)

Coze co to pises za hnoje?! Co proc by ti melo vadit,ze chlap ma vetsi silu?? Co je to za blbost?? A coze s tou holkou rekni,ze je to prdel! Ty chces mit sex s nejakou prasnici,coze!? To teda ja ne s takovou se mi nepostavi.No ted jsi mi teda dala,ze se snad pujdu vozrat,nejak ted ani tebe uz nechapu,nemam slov.

Miluna (Pá, 9. 6. 2017 - 18:06)

No asi tak jako ten zásun a tak je dobrý to se musí nechat ale si chlap pro mě neutrální ani krásnej ani ošklivej a nechci zas aby si mě měl kdykoliv ty chceš.Teď mam chvíle kdy chuť na perko a dotyky od chlapa nemam žádnou.Psychicky mi začíná dost srát že má chlap větší sílu než já a mě to při sexu začíná rušit.A tuhle holku neberu na lásku chci jí jen na sex.Klidně se rozdělim ale nepředstavuj si krásku.Našla sem jí spařenou v parku na lavičce a má přes 100kg ale asi sám chápeš jakou dá práci najít nějakou a u ní mi napadlo že o ní asi takovej zájem nebude a tak nebude namyšlená a třeba bude ráda za mě a třeba bude ráda až jí to pořádně udělam.Tlustý holky mi taky vzrušujou to už vim na sobě z videí.Nemůžu se jí dočkat.Působí plaše a nejistě a to mi na ní bere.Krásně ji chci udělat aby byla spokojená.

nejsi (Pá, 9. 6. 2017 - 18:06)

Tak to bych za ni snad...krásný, Miluna tě trpěla jen do trojky s Alicí, jen když zaplatíš nájem tak se překoná

Jirka (Pá, 9. 6. 2017 - 18:06)

Tak to bych za ni snad nechtel pristi vikend,kdybych nemel zajem! Miluno to je na prd jestli ti to tak nebavi to mi ani radsi nepriznavej abych mohl fungovat s tebou.A co jsi to nasla za kost,jak jsi ji poznala? Tak doufam,ze se podelis;-)?

Miluna (Pá, 9. 6. 2017 - 18:06)

A proc se do me tak seres?...Jirko dneska sem možna jednu zbalila,sem jí pozvala k nám domu má přijíd ve 20h.Ale neví že mam chutě na ženský,asi si myslí že jí chci jako kámošku ale já mam svuj plán jestli je to tak jak si myslim.Jo tak byt budem udržovat jestli chceš,já to tam trochu předělala aby mi to nepřipomínalo Alici.A jak si se ptal nemůžu za to že mi to s chlapem přestalo bavit a nevim proč asi tim že nemam žádnýho krásnýho a že už sem s nim omezená.

. (Pá, 9. 6. 2017 - 18:06)

Neubekuj tady. Odepsal jsi i malou, nemáš o ní zájem, jak píše Jarin.

Jirka (Pá, 9. 6. 2017 - 18:06)

Máš nedospělý rozum....A proc se do me tak seres? Nezakazala mi nic,ale uz tim jak nas odskrtla tak to mluvi za vse.Uplne se na nas vysrala!! Urcite bude delat co proto aby mi nemusela casto videt,protoze takhle se chova.Ty ji neslysis co mi rika v telefonu,takze nesud!

Reklama

Přidat komentář