Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

? (Ne, 23. 7. 2017 - 17:07)

agresivnost některých tady...No vidíš, taky nepoznáme jestli nejsi zrovna jeden z aktérů. Mohl jsi klidně tady nadávat a nyní se prezentuješ jak slušný člověk. Jen proto abys nepřišel o diskuzi o Alici a Miluně.

Jirka (Ne, 23. 7. 2017 - 17:07)

Jirko já čtu do teď v...Ja nevim ja se o ni bojim.Ja mam jen piva ,ale mam co delat,abych nesahl po tvrdsim,ale kvuli synum se snazim vydrzet.A vis co je nejtrapnejsi,ze i ja k ni byl ze zacatku trochu zlej.Jenze,kdyz jsem ji poznal vic o samote tak jsem poznal,ze skutecnost je jinaci a zacal jsem ji chtit.A ted proste muzu rict na plno,ze ji hodne miluju a nevymenil bych ji a Alici bych uz nechtel.Milunka mi chybi hodne moc.Ja vim,ze by si pred lety prala aby ji takhle miloval cikan,ale to se ji nepovedlo.Jo bojim se aby mi jednou neutekla za Radkem,trochu obcas tohle mi napada.Ale budu verit,ze snad mi to neudela.

Archiv (Ne, 23. 7. 2017 - 17:07)

Mio priznam se,ze jsem na tom...Jirko já čtu do teď v archivu a vidím to tak že Miluna je nemocná už od začátku co sem píše takže nerozumím tomu proč tady ti co sou tu dlouho na ni byli tak zlí. Alice byla možná poslední kapka ale určitě né hlavní důvod.
Aspoň tak to vidím já.
A ty nepij to nikam nevede bylo by ti dobře jen chvíli. Oni tam Milunu sklidní a když bude brát léky tak to bude časem lepší.

Jirka (Ne, 23. 7. 2017 - 17:07)

Mio priznam se,ze jsem na tom stejne.Jen sedim a piju.Nejhorsi je,ze jsi porad opakuju co se ji v hlave mohlo takhle k ranu stat? Behala tam takhle zmatena kolem 4h.Neumim jse do toho vzit,takze vubec nechapu co mohla citit.A taky mi strasi jedna otazka jestli se nemohla treba nejak zblaznit trvale? Alice ji vubec nemela nalakavat zpatky! Lallo ja vubec nevim jestli budu schopnej s klukama na nejaky vylet.A to zitra je tady mam.A Zdena je u mamky a pry je taky ztrapena,protoze ji to zasahlo ona v tom stavu ji videla a neni to asi pekny pohled a navic ted s ni vychazela dobre takze Zdena to nese spatne.

Jo tohle je pra (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Necitlivou kritikou ste...agresivnost některých tady to všechno pohřbila.

... (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Ale mám tušení, že při první příležitosti uteče. Nebude to hned, ale zdrhne z léčby.

Tak tomu nerozu (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

sedím zde a slzy mě tešou....to jí museli přikurtovat abys jí přestala nadavat?

a (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Necitlivou kritikou ste...ty se vrať na pekárnu

Mia (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

sedím zde a slzy mě tešou. Je mě Milči moc líto, moc. Já to viděla v PL, když museli někoho přikurtovat, je to děsný. Bez možnosti pohybu, nemůže vůbec nic. Je to sice v některých případech nutný, ale je to děs a hrůza. Zase slyším ten nářek a mlácení postelí. Milušáčku moc ti přeji aby jsi tuhle etapu už měla za sebou, aby ses mohla volně pohybovat i když na uzavřeným odd., aby ti už bylo líp. Moc na tebe myslím a je mě to moc líto.

pozorovatelka (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

To nemůže bez nich...No a to holky se právě setkat chtěly,hledaly seznámení.Jak víme v reálu nemají moc přátel,takže to dopadlo jak to dopadlo,že si zůstaly nakonec samy sobě až na Jirku teda.Taky jsem přemýšlela,jak bych reagovala být na tvim místě a já bych se Miluny asi bála takhle osobně.

A-Z (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Necitlivou kritikou ste vyhnali dve hlavni, jeste hur pak ty co nemeli vas nazor – napr. Sany.
Tak ted si muzete psat akorat o tom co budete mit k veceri.

Asi (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Má hned káždý kvůli vám náladu psát.Jak jednou nenapíše už z toho máte trauma:-)

čtenář 2 (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Jestli holky ztratime,jsme si...To nemůže bez nich fungovat. Tak narušení jako ony nejsme a ani se nepouštíme do tak rizikových vztahů. Prostě nic zajímavýho pro diskuzi. A pokud by diskuze bez nich pokračovala, tak bychom se zase bavili o tom co tady v minulosti napáchaly.

Pozorovatelko, to já bych se bez nějakých větších důvodů s nikým z diskuzí nesetkával. Proto jsem už nereagoval.

:-( (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

se nebojím Alice potřebuje...Kdyz potrebuje publikum tak proc ted nepise?

toho (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

No stačí aby si Alice...se nebojím Alice potřebuje publikum.

pozorovatelka (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Je fakt, že Miluna v...Tak to si rozumíme;-) Taky mi dostalo jak tu Miluna nedávno psala,že kdybys byl blíž tak by za tebou jela:-) Už jsi jí sice neodepsal,ale pocítila jsem napětí jak by to bylo dál,kdyby tady proběhlo další seznámení.

Dotaz (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Jestli holky ztratime,jsme si vubec schopni zajistit aby diskuze nejak fungovala dal jen mezi sebou co tady jsme? Proste bysme vic o sobe psali jako pisou oni,Myslite,mohlo by to fungovat?

čtenář 2 (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Tebe tu Sany taky sjela,jenze...Je fakt, že Miluna v blázinci mě zajímá. O informace bych přijít nechtěl a taky mě zajímá jak to dopadne s Alicí, jestli bude soud a tak podobně.

Pozorovatelko, tak by to mělo vypadat, to je dobrá podpora a pobídka k jejich psaní:-)

. (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Už se na to vyser. Všichni...Tebe tu Sany taky sjela,jenze ty se bojis ji neco napsat.Drzis hubu,tak radsi se pustis do druhyho jen abys o neco tady neprisel.

pozorovatelka (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Tak já Sany ráda mam.Baví mi číst jejich psaní a jestli si začnou psát někde v soukromí tak mně například to naštve a bude mně to mrzet.Baví mi sledovat osoby které se něčim vymikají a tim jak se tady seznámili o to je to lepší a líbí se mi jak jsou otevřený. Nějaký nadávači ,který se najdou na každém vláknu mi nezajímaji.Zajímaji mi lidi který už tady čtu pár let.Zajímá mi i čtenář2,Jirka,Lalla,Mia a prostě lidi který tady potkávam a mam už představu tak trochu jaký jsou.

Reklama

Přidat komentář