Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

pozorující (Po, 24. 7. 2017 - 11:07)

A teď komu budete anonymové...No to by mne taky zajímalo.

dotaz (Po, 24. 7. 2017 - 11:07)

A teď komu budete anonymové a prudiči nadávat a slušné lidi urážet? To pro vás bude těžké nemít koho napadat.

:-D (Po, 24. 7. 2017 - 11:07)

Vy jste fakt závisláci. A...Teď jsem jim to chtěl přesně napsat co když pujde sedět stejně budou mít po tak ať jsi radši zvykaji.

:-)) (Po, 24. 7. 2017 - 11:07)

Vy jste fakt závisláci. A co když Alici zabásnou?

. (Po, 24. 7. 2017 - 11:07)

A koukám, že ani blbečci...Právě no,blbečci zůstávaji a máš to pak hned.Stačila jedna aktivnější osoba co nabídla psaní v soukromí a zůstaneme tady jen s blbečkama.

Digi (Po, 24. 7. 2017 - 11:07)

Digitálko neboj se,Alice i...A koukám, že ani blbečci nekončí.

zavislej na Ali (Po, 24. 7. 2017 - 11:07)

Digitálko neboj se,Alice i...No to vidim,Alice už tu neni 17h :-(

. (Po, 24. 7. 2017 - 10:07)

Ještěže sem dal někdo...Když budou o sobě psát dál nebo aspoň s někym nebo mezi sebou tady psát tak konec nikdy diskuze nebude.Ale abysme nebyli nakonec rádi aspoň za Jirku.

chichi (Po, 24. 7. 2017 - 10:07)

Ještěže sem dal někdo...Digitálko neboj se,Alice i Sany potřebují mít publikum,diskuze rozhodně nekončí.

Digi (Po, 24. 7. 2017 - 10:07)

No tak doufam,že Alice...Ještěže sem dal někdo návod na archiv, přečtu si historii zatím.
Taky mě to zajímá - začátek i konec.

smutnej (Po, 24. 7. 2017 - 10:07)

Hele nesonduj, ať si...No tak doufam,že Alice nebude už jen sedět na emailu.Přece nemůžem psát všichni na email? Alice zajímáš mně,máš tady i svoje fanoušky,nezapomínej.

:-)) (Po, 24. 7. 2017 - 10:07)

Hele nesonduj, ať si píšou. Obě se potřebují vykecat. Alice postěžovat, Sany radit, radit, radit. Na meilu maj na to klid.

. (Po, 24. 7. 2017 - 10:07)

No panejo, to se to tu...To jo,tou Sany jestli už jsi píšou.

Digi (Po, 24. 7. 2017 - 08:07)

No panejo, to se to tu posunulo zase.

. (Ne, 23. 7. 2017 - 21:07)

Tak co Sany napsala ti Alice?

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Naprostý souhlas.

Pak je...Lallo, vim.I to uz jsem nedavno Jirkovi psala.Vubec mu jeho situaci nezavidim. Ja chapu, ze Milunu asi miluje, ale bere si tim na sebe neskutecny zavazek a starosti.
Nevim, nemam tuseni, do jake miry se daji Milci problemy udrzet pod kontrolou a na uzde. I ji je mi opravdu lito, ona si to nevybrala.

... (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Kdyby chtela mohla je...Ano, Jirka jí nechce, ale jak píšu budou ještě tahanice o Anetku a jestli vztah Miluna a Jirka bude přetrvávat, bude Milunu Alice stahovat. Ze msty a taky z žárlivosti. Žárlivosti né z lásky ale z toho soužití. Ale možná dopadne vše jinak a né jak my píšeme. Jsou zde velké obraty. Neskutečné.

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Lallo, Miluna ma povahu...Naprostý souhlas.

Pak je ovšem otázka, do jaké míry nebo jak dlouho má Jirka čekat. Aby nakonec tou obětí nebyl on a jeho děti. Víš jak to myslím

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Tomu nevěřím, už z pomsty...Kdyby chtela mohla je rozdelit jeste dost dlouho potom, co od nich odesla a bylo jasne, ze Jirka uz ji nechce zpet. Milca po ni dlouho tesknila.

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

Špatný vliv ano, ale co s...Lallo, Miluna ma povahu ditete. Nekdy bezelstneho, nekdy ale vypocitaveho, stacilo, jak se priznala, kdyz Alici , trochu nesikovne lakala, aby s ni a s Jirkou a s Radkem sla do ctyrky nebo co to melo byt. A to s tou opravdouvou laskou, tak s tim se da kalkulovat u lidi, kteri se chovaji tzv. standardne (nechci psat normalne). Ale ne u Milci. Ona Jirku urcite rada ma, je mu vdecna, do te miry, jak je toho schopna. Alezda tento vztah k Jirkovi dokaze prebit to, co se ji odehrava v hlave, v dusi, v srdci a i jinde ;), to nevim nevim.....

Reklama

Přidat komentář