Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 19:07)

A das nam Sany aspon vedet...Jirko, nevim, ale neco mi rika, ze Alice sem mozna neprestane psat. Ale mozna se mylim, kdovi.
Pokud mi Alice neco napise, tak zalezi na tom, co to bude,ale to se nedela, tady neco vypisovat.
Ja doufam, ze vy dva se i pres to preze vsechno dokazete nejak domluvit, asi to lehke nebude, ale uz kvuli te malinke byste se meli snazit.A hlavne nemyslete prosim na sebe, na zadne vzajemne vycitky, pomsty atd., ale na Anetku. Jak ji zajistit co nejklidnejsi zivot a nejhezci. Ona si to uz jen kvuli tomu nestastnemu startu do zivota zaslouzi.

Jirka (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Jirko, kdyby to bylo tak, jak...A das nam Sany aspon vedet jak to dopadlo? Vazne mi stve,ze kvuli nejakymu rejpalovi druhy ktery te maji radi a zajima je to a me tuplem,kdyz s ni mam nejspis dceru jestli vyjdou testy.Ona ti to nemusi psat hned,ale casem se muze projevit.

Jirka (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Jirko,drž se a říkej si,...Diky Lallo doufam,ze nejak jo a budu verit jak psala Mia,ze ty z uzavrenyho jse taky zlepsily.Budu cekat.

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Sany nechci ti do toho...Jirko, kdyby to bylo tak, jak pises, tak neni nic snazsiho, nez to proste ukoncit.:)Tuto adresu jsem vytvorila specialne pro Alici,tak ji zase zrusim a je to.
Nevim, mozna jsem naivni, ale myslim si, ze to se nestane.

Jirka (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Sany nechci ti do toho kecat,ale jsi si jista,ze ji chces mit v soukromi v emailu? Ja uz ji neverim.Muze te tam otravovat,protoze nema nikoho a taky muzes obdrzovat sexualni psani,fotky a muze te nalakavat na sex,co se tak da asi od ni cekat jinyho.Ona nechce slyset,ze ma jit k psychiatrovi nebo psychologovi,ta bude chtit slyset tak jestli se s ni nepomazlis:-( Vim dobre co pisu.

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

škoda, že sem Sany nebude...Ano, mas pravdu, psala jsem to. Ale asi jsem se precenila, mam nejakou svou hranici a muzu si stokrat rikat, ze se nemam toho, co ten jeden (myslim, ze to je jen jeden) tady porad postekava, vsimat, ale proste to vadi. Jsem taky jen clovek a nechodim si sem pro zhorseni nalady. Pisu vzdy, co momentalne citim, nemam problem napsat kritiku, i uznat chybu,jsem vzdy ochotna slusne diskutovat, snazim se neublizit. Ale na to, abych se dohadovala s nekym,kdo ocividne nema spetku urovne ( a prehlizet to take vecne nedokazu), je mi opravdu lito meho casu.
PS: pokud sem Jarin opravdu prestal chodit kvuli mne, cemuz se mi nechce verit, protoze jsem nikterak nebyla vuci nemu osobni, pouze vuci jeho profesi jsem mela vyhrady, pam mne to mrzi, ale nic s tim nenadelam.

Lalla (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Jirko,drž se a říkej si, teď s tím stejně nemohu nic dělat, pomáhat jí a být jí oporou budeš moci až ji pustí z léčebny. Ber, to, že nejlepší, co teď můžeš udělat je být tu pro své kluky a asi i Zdenku. Neboj, zvládneš to a Miluna taky

tak (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Ali,je to na Tobe. Snad se...není mě jasný, kdo by ti tak chtěl psát.

? (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

No jo ale když mi nikdo...Alice, to je sice pravda, ale ruku na srdce, Sany píše ve skutčnosti to, co tady další lidi. Jen ti nepíše jdi do léčebny, ale musíš se z toho dostat. Co ti psala? zajdi za psychologem nebo psychiatrem a to je totéž co ti každý druhý tady píš.

s tím (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Jak ničemu nepomohlo?...se dá jen souhlasit.

... (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Jak ničemu nepomohlo? Zavřít až zčerná! Však jí to sečtou. Tak Alici piš Sany to co chce slyšet.

sany1 (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

No já přemýšlím si...Ali,je to na Tobe. Snad se Tve obavy nenaplni, protoze by to stejne nicemu nepomohlo.
Budes-li chtit,tady je kontakt, snad mi tam nejaky chudak nebude psat, kdyz sem tu adresu dam.

[email protected]

Archiv (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

No vidíš, taky nepoznáme...Otazníku já jsem tu tak krátce že je pro mě vyloučeno se vůbec k něčemu vyjadřovat.
Teprve se hrabu v archivu a je tam spousta figur ale otazník žádnej.
K nadávání nemám důvod po tak krátké době.

to je (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

No já přemýšlím si...škoda, že sem Sany nebude přispívat. Myslím, že psala, že ji nenávistné příspěvky nezajímají, ale asi i na ni to bylo moc. Ještě jak ji někteří obvinili, že urážela Jarina. Není to pravda, každý hájil svoje. Sany umí projevit lidství, ať se to libí nebo ne. Vždy, když se tu objevil někdo se soucitem, štěkači byli akčnější, chce to na ně nereagovat, nehájit se ( nejsou ti rovni, Sany ) a diskuze mezi Alicí a Sany by mohla jít dál

Alice (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Alice, možná by bylo...No jo ale když mi nikdo nebere taková jaká jsem a pořád mi posílají na léčení nebo mi nadávají tak já už pak nemám s kým psát a už mi to pak nebaví.Prostě se takovým psaním neuklidním.

Alice (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Já právě myslím že jí Jirka moc nepomáhá prostě ona ho nemiluje takže Jirko nemáš nic jistý a já bych tě už taky nechtěla takže je to vzájemný.

? (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

No já přemýšlím si...Alice, možná by bylo lepší psát tady dál. Můžeš tu psát s více lidma a se Sany si taky za chvilku nebudeš vědět co psát. Myslím si, že se tu víc odreaguješ, to je jen na tobě.

Archiv (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Ja nevim ja se o ni bojim.Ja...Jirko chápu jak ti je ale právě v takových chvílích se pozná jak je vztah pevný. Tak ji hlavně neopouštěj a jestli to jde tak ji navštěvuj. Když bude vědět že na ní někdo čeká rychlej se uzdraví.

Mia (Ne, 23. 7. 2017 - 18:07)

Mio priznam se,ze jsem na tom...Jirko neztrácej hlavu. Já jsem na tom "neklidu"viděla děsný případy, pak jsem byla převelena o patro výš, tam už byl volnej režim a za nějakou dobu tam přišly i pacientky, které byla přikurtovány a byly to úplně jiné ženské. Pořád je naděje, že to bude dobrý,

Alice (Ne, 23. 7. 2017 - 17:07)

No já přemýšlím si vyměnit se Sany teda nějaký kontakt.Jen Sany nevím jestli teď nebo až se dozvím jak mi to dopadne.Bojím se teď si na tebe víc zvykat.Protože jestli mi zavřou tak tu stejně nebudu.Tak co myslíš Sany jak to uděláme? Mám tě moc ráda.

Reklama

Přidat komentář