Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

a už sis ověřil, jestli...Hele overil,mam velky duvod verit.Znate nekdo Family Locator? Tak my jsme tohle zacli s Alici pouzivat a vidime se online kde prave jsme a ted jsem na ni kouknul a vidim,ze jede uz z te nakladky,je tak 70km od hranic takze muze stihat vykon i nemusi,ale jde o to,ze vidim,ze jede a ze tam fakt byla.Doporucuju vam pouzivat taky pro vase partnery nebo deti a budete je mit pod kontrolou.

jo (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Nedávno vypisoval Radkovi,...a nikdo jí do toho nebude kecat.

:-) (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Nedávno vypisoval Radkovi, jaká je jeho matka, jak mu za zády mrká na mladíky a teď ty mladíky bude sbírat cestou.:-)

žádnej strach (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

To fakt jak ty chces,ale ji...Alice si najde jinou, jinýho, jiné, to není problém.

je ti jasný (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Jo tak ze zacatku to bylo...že při první příležitosti zase skočí po mladým ?

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Jo to je taky pravda jak to...To fakt jak ty chces,ale ji budes chybet.Asi zkusim hledat u kamionaku i u cizich treba polaku slovaku madaru nemcu rumunu jestli bys chtela? Nejakyho 25-45? Prvni zkusim cesky a kdyby nic tak cizi.Chci ti nahradit sebe,protoze mne to fakt taky mrzi.Nejsi mi ukradena,ale proste neni tohle jednoduchy.Pristi tyden jedu s kamionem ja tak hned zacnu.

Jiříku (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

až je mi tě líto. Alici...a už sis ověřil, jestli té nakládce navíc není 17?

Jiříku (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Ne mliko si od ni ucucavam...až je mi tě líto. Alici neznáš, víš komu se říká tichá voda? Nic se jako neděje, nic není vidět a najednou buum - černoška

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Ne mliko si od ni ucucavam...Jo to je taky pravda jak to bylo,hele jak mi radí lidi zkusim to nechat být a nebudu se s váma trápit když ani stejně navim jak vám to bude fungovat.A to myslíš vážně že bys mi nějakýho chtěl hledat? Opravdu by ses mi snažil aspoň v tomhle pomoct? A máš nějaký nápad kde???

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

že mu u Alice nevadí že v...Jo tak ze zacatku to bylo tezky a proto jsem pil a byl zlej,protoze i tyhle myslenky jsem mel jako ty,ale nejak jsem to prekonal a je to tim jak je pro mne krasna a vi jak se mnou co mam rad tak se snazim na to nemyslet,ale je to ve mne jako strasak nebudu kecat.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

Ne mliko si od ni ucucavam sam je to bozi.To ta moje byvala zena nemela,protoze mela vpaceny bradavky tak ani nekojila tak si to uzivam s Alcou.Radka mi nepripominejte prosim.Treba to bylo nejaky selhani z jeji strany proste a ted uz by to neudelala.Kdyz si uvedomim,ze to udelala prave,kdyz jsem s ni nebyl urcite proto,ze byla nestastna.A srac nejsem proste slozity vztahy a ja v tu chvili Milco veril sam sobe,ze te miluju.Opravdu ver mi v tu chvili jsem to vnimal jinak a chtel ti proste pomoct.Vzdyt vsechno vzniklo jak jsme zustali bez ni a utesovali jsme se.To je blby ten Rachid teda,ja jen premyslim jak ti najit nejakyho.Udelam proto neco a pokusim se abys vedela,ze nejsem zadnej srac a fakt te mam rad.

ale (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

že mu u Alice nevadí že v té pi.i byl i její syn. Mi by nestál, měl bych pořád před sebou toho kluka a další mladé masa.

Miluna (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

Aha tak to vypisování vidim že je k něčemu dobrý a dobře funguje teď se přiznal sám.Tak já sem byla teda jen náhrada.Takže bych si tě vzala a byla bych jen náhrada.Tak to je dobrýýý!!!! To sem fakt šťastná.Skvělý zjištění,komu by pak nehrabalo když ví že znamená pro všechny jen hovno,náhradní papír s kterym si vytřete prdel a pak ho zahodíte a spláchnete protože už ho nepotřebujete!!! a jak se ptáš na Rachida tak na toho sem se vysrala sama protože i pro něj sem byla jen náhrada,on má na moravě už svojí bílou blonďatou manželku!! A navíc já už na tyhle přistěhovaný zmrdy seru už jim nevěřim,stačí co dělaji v Itálii,Německu,tak už je nechci.

xv (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

Kdyz jsem na Alcu byl...a pomazala tě svým mlíkem jako při souloži svého syna?

Jirko (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

Kdyz jsem na Alcu byl...jsi zaslepený, procitnutí bude hodně bolestivý, Alice ti zase ublíží.

a (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

A taková to byla láska.Ve...tihle lidé zažijí během půl roku tolik veletočů, kolik obyčejný člověk nezažije za celý život. Je to zvláštní a hodně plytké

Miluno (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

Zapamatuj si pro příště, pro toho sráče jsi byla NÁHRADA. Tak jako budeš NÁHRADA i pro Alici.

Pro Jirku.
Ten cit dala v posteli i vlastnímu synovi. A taky Miluně. Ale půjde si za svým, tomu věř a brzy. Prozatím má chůvu.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

A taková to byla láska.Ve...Kdyz jsem na Alcu byl nasranej,kdyz nas nechala tak kvuli tomu mi Miluna prisla lepsi a v tom jak se vic sveruje.Ale Alice je Alice a proto jsem si tady nasel prvni ji a kdyz jsme se chvili rozesli proto jsem ji tady prosil a skemral a pil,protoze ja neumim zit bez Alice a Milunu jsem bral jako nahradu a spal s ni,protoze mi na sobe nezalezelo kvuli Alici.Ja vim je to blby vysvetlovani a mozna slozity na chapani,ale Alice je ta moje nej.Ja chci aby to porad bylo tak jako tu posledni noc nez odjela,dala mi to co jsem potreboval a to je CIT.Lezela na mne celim telem,polozenou tvar v me tvari a ja ji mackal na sebe,mozna pul hodiny,nevim.Bylo tam takovy to krasny souzneni co ja potrebuju,kdy vnimas toho cloveka celou bytosti jestli to taky znate.Proste krasny.Ona je ta zena miho zivota.A jestli mne ublizi tak ja uz to nezvladnu a ani zadna nahrada uz by nepomohla.Chci fakt normalni rodinu.

Jirko (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

A taková to byla láska.Ve všem byla lepší než Alice.A to jsi malou viděl a chtěl sis Milunu vzít i s HIVEM.Ty nové pocity míváte všichni tři :) a často.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 16:09)

To tak neni,to je moje rozhodnuti Miluno.Alice mi vubec nic nerikala abych s tebou nic nemel.Naopak ona tebe taky potrebuje,vzdyt ti to psala.Asi musis mit z toho hlavu jak dve hlavy,kdyz ti nekdo radi at na nas kasles.Ja jsem s tebou,ale kamarad chtel byt tak se musis rozhodnout sama co chces.A prave nebudu lhat toho hiv se taky bojim je to asi tim,kdyz vidim dceru tak mam v sobe novy pocity a prevladli nad sexem ve trojkach natoz abych ted sel s tebou jen sam to uz proste nejde,nechci dopadnout jak debil kterej od tebe odchazi se zvadlim ocasem,kdyz to tak napisu! Kde je ten tvuj Rachid jak mel taky hiv? Jo Mio presne Roman na ni zarli a dela fakt na schvaly pred chvili jsem mu strihnul protoze hodil schvalne tesne vedle ni hracku.

Reklama

Přidat komentář