Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Preji dobry vecer. Koukam,...já hříšnou duši mám, můžeš zázrak udělat když mě budeš míti rád .... je to ono žejo-
Já si na tu písničku vzpomenu když uvidím dírku v ponožce.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Ty jo ted jsem koukl na Zatec a neco blondatyho v cerveny mikine jsem tam zahlid co by na ni sedelo:-) Ale jako mazec tech lidi.A Alice to stihla tak uz mi jede domu.A jinak diky,jak jste to napsali,jsem rad,ze jsem se takhle naucil s miminkem.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Jo mas pravdu je to fakt,taky...tak tam mohla Milča zorganizovat soutěž o největšího pindíka :)))) a hlavní cena mohla být vášnivá noc Milčou. Ted jen doufám, že se neurazí a pochopí to jako legraci.

sany1 (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Preji dobry vecer. Koukam, dneska se tu hezky vzpomina a nerypa, to je dobre.:)

Jirko, take te za to celkem obdivuji, ze to davas. Malinka je krasna a ma buclatoucke tvaricky, je to fakt zazrak, jakou ma vuli k zivotu.

Take jsem si zavzpominala na moje utle detstvi a hlavne na babicku, ktera pro mne mnoho znamenala.Akorat angrestu se u ni rikalo srstky.
A moji oblibenou pisnicku, coby batolete bude mozna znat jiz jen Mia. DOminiku Niku Niku ty jsi sam jak poustevnik...

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Jo Pilsnerko Alice mi to...Jirko, ale stejně tě musí člověk obdivovat. Když se před devíti lety narodil jeden z vnuků a my byli na návštěvě v nemocnici, tak jsem dostala za úkol jít s malým ob dva pokoje, vysvléci ho, nechat zkontrolovat nožičky a zase se obléknout. Snacha měla těžký porod a ještě nemohla chodit, tak to padlo na mě. Ruce se mě třásly a měla jsem strach abych mu neublížila.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

derete peří nebo jak?...Ha ha tak tohle mě pobavilo!! Fakt jsem se zasmála. .-)
Jirko taky před tebou smekám protože tohle s dětmi dokáže málokterej chlap.
Jarine a tvoje žena je dobrá matka. To se pozná. Určitě jseš rád že ji máš.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

To fakt klobouk dolů, starat...Jo mas pravdu je to fakt,taky jsem se bal to prvni koupani.Clovek nevi jak to poradne chytnout,ale uz si zvykam.Akorat to mam slozitejsi Romcou.Nevim jak to delaji ty co maji takhle malych deti jeste vic.Jo anonymko Any to je lepsi:-) Pilsnerko snad tam na webce neuvidim nekoho merit:-))

Any (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Jo Pilsnerko Alice mi to...To tě nemusí štvát. Třeba nemají co o sobě psát. A někdy to možná není ani rýpaní, ale názor nebo pohled na situaci. Dokud je to ještě v rámci slušnosti tak to ještě jde.

vy tady (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

S tím senem se mi vždy...derete peří nebo jak? :-D

Ale jo, hezké čtení.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Jo Pilsnerko Alice mi to naucila co a jak a jak ji koupat.A kg ted presne nevim kolik ma to by vedela Ali.Jo Mio urcite tam Miluna nekde je,kdyz nepise taky jdu kouknout na tu webku:-) Anonymko nemel bych nic,ale stvou mi,kdyz rypou a sami o sobe nic nenapisou jako psala Mia,Pilsnerka a Jarin.To je pak diskuze daleko lepsi.

jarin origoš (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

Jirko a ty umíš malou i...To fakt klobouk dolů, starat se o děti je 24 hodinová směna a člověk má strach, aby tomu něco neudělal. Já jsem koupal jen párkrát, měl jsem z toho bobky a malí už drkotali zuby, jak to na ně bylo dlouhé. Žena to zvládala levou zadní, šup šup a bylo hotovo, obdivoval jsem tu zručnost. A to je Jirko fakt, že děti ty emoce vycítí. A je to i naopak, alespoň u ženských, když na kluky něco lezlo, nebo měli nějaké trápení, ani nemuseli nic říc a hned věděla. Já to poznal až když jim třeba teklo z nosu a měli teplotu, ale ona už třeba den před tím, než řekli, že je něco bolí, věděla, že něco není OK. Ty vazby tam jsou. My "velcí" chlapi tak vnímaví nejsme, ale děti a ženské- matky ano.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 21:09)

asi to bylo myšleno na...Ano přesně. Myslela jsem na rejpaly.
Mio webkou je vidět leccos ale člověk by musel mít trpělivost. Zas tak malé město to není a je tam hodně lidí asi.

anonymka Any (Pá, 1. 9. 2017 - 20:09)

Asi. Ale dobře píšete, asi si dám nějaký nick. Třeba Any.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 20:09)

Co máš proti anonymům? :-)asi to bylo myšleno na anonymy - rejpaly

anonymka (Pá, 1. 9. 2017 - 20:09)

Jirko a ty umíš malou i...Co máš proti anonymům? :-)

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 20:09)

Jarine nemas tu depku jak se...koukla jsem na webku na Žatec, jestli neuvidím Milču pobíhat s měřítkem. No je tam moc lidí tak jsem neměla šanci ji uvidět.

Pilsnerka (Pá, 1. 9. 2017 - 20:09)

Jarine nemas tu depku jak se...Jirko a ty umíš malou i vykoupat? A jak je už velká? Myslím kolik váží?
Anonymy nevolej ale je škoda že Milča odešla.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 20:09)

S tím senem se mi vždy...Ja bohuzel babicku nezazil zadnou,obe umrely brzy.Poznal jsem jen jedinyho dedu do 10let.Takze te chapu.

Mia (Pá, 1. 9. 2017 - 20:09)

Mio na venkově voní skoro...věk moc neřeším. Nemám žádné zdravotní problémy, nic mě vcelku až tak nebolí, jen občas někde píchne nebo loupne. Jsem ráda že zvládám i dlouhé prochajdy, sice pomaleji než dřív, ale zvládám, na zahradu taky stačím no a když jsem unavená tak si lehnu a neřeším to.
Všechno špatný už je z mnou, to máš pravdu, žádný kostlivec ve skříni, tak jsem spokojená.
Na první lásky taky ráda vzpomínám, když šel on, já zčervenala a začla se mě třást kolen a na první pusu nikdy nezapomenu.

Jirka (Pá, 1. 9. 2017 - 20:09)

Jarine nemas tu depku jak se zmenilo pocasi? No Pilsnerko ja docela v pohode jsem,ale zabrecel jsem si u toho o cem pisem.Ale dcerka hned zacala brecet taky,ty deti to fakt vyciti.No Mio koukam kde jsou vsichni ty anonymove,proc taky nenapisou jejich myslenky a vzpominky.A Miluna uz nepise,je mozny,ze sla ven,kdyz tam maji slavnosti.

Reklama

Přidat komentář