Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Klid,klid Rádí.To se nějak...Ja te tak potrebuju

Ja se taky nechtel hadat

Ja si chci s tebou povidat a treba nekam na veceri

Tak zavolej brzy tatovi jsem uz u nej

budu cekat

Davej na sebe pozor zlaticko

Alice (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Jéé jsi tady

jsi v...Klid,klid Rádí.To se nějak vyřeší.Hlavně žádný hádky.Teď to nech být.Já se pak domluvím co a jak.Jo a jsem v kamionu.Chvíli pauzuju a musím jet do 23h abych si najela kus do Německa a zítra už dojela zbytek.Já jsem byla až ve Španělsku víš.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Dost kluci přestaňte!!!!...Jéé jsi tady

jsi v kamionu?

Ja te moc potrebuju a taky videt i brachu

Jirka je hnusnej
uz vzdycky mi bude nesnaset

cetla jsi co pise?

ze by mne nepujcil pry ani malou pochovat

je mi z toho na nic

Alice (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Dost kluci přestaňte!!!! Nehádejte se.Prosím!! Ráďo já si pak popovídám doma s Jirkou co a jak.Ale nepiš mu nic tady,pochop ho.Vymyslíme něco jinýho.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Ja myslel normalni setkani

jeho chyba,ze to nechape

fakt Karle pomoch bys mi?

Mia (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Tak jsi vezmi Radku na pomoc...ale ten "trouba " taky může zavolat policii. V Radkově případě by to asi nebyla moc velká legrace po tom všem, co se stalo.

no (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Tak jsi vezmi Radku na pomoc...tak tys zde chyběl. Chceš Alici nablít za postel, prase?

Karel (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Tak jsi vezmi Radku na pomoc mně;-) A navštívíme tvojí mamku spolu.Ten trouba ti v tom nemůže bránit.

Mia (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Ja uz nevim co s nim delat!...to se ti nedivím, to musíš mít nervy v pr....Člověk by řekl, stalo se, prostě udělali chybu, dalo by se to snad i pochopit. Ale čumím jak puk jak si mladej vynucuje další setkání. Není v něm troška pokory a o studu ani nemluvím. Mysli hlavně na děti, co Anetka?

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ja uz nevim co s nim delat!...Tak nekam na vikend odjed a videt mne nemusis

se te doprosovat nebudu

Jirka (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ja uz nevim co s nim delat! Ale z toho co vim jsem pochopil,ze za to nemohla jen ona.On sam si to taky pral a delal vsechno proto aby v ni neco takovyho vyvolal probudil nebo jak to rict!!! A pak uz v tom litali oba.Vyuzil,kdyz byla v prdeli a smutna tak utesoval trochu vic nez je pro syna zdravo a pral si at ona udela to co udelala!! Takhle jsi se nejak pry priznal ty padouchu!!! Takze ta uchylnost je i v tobe!!!! A i kdyby jsi se podelal ja te tady nechci videt a nicim mi nepresvedcis!!!! Mio ja jsem z neho na nervy.No tyvole!

Mia (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Kdokoliv by byl na mim miste...koukám, že máš zase starosti, nezávidím ti je.
A kdepak máme Milču .

no (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Tak na to do prdele uz...asi nejde jen o mamku, asi toho máš na svědomí víc, nejspíš samý levárny.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Tak na to do prdele uz zapomen!!!

Co se stalo-se stalo

Kdyz jsem ti k zbliti tak to pak,ale musi byt ti k zbliti i mamka

Sam jsi se ted prozradil tak doufam,ze si to mamka precte

Jirka (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ale ja nelzu!!!

Ty mne...Kdokoliv by byl na mim miste tak nikdo by te nesnes!! Tvuj tata mi toho o tobe napovidal dost!!! Je z tebe nestastnej a ja te tady nebudu trpet.Jsi mi leda k zbliti.

moc (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ale ja nelzu!!!

Ty mne...nevyskakuj úchyláku.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ale ja nelzu!!!

Ty mne nebudes branit v kontaktu!!!!!!

chybi mi i bracha

Jirka (Čt, 5. 10. 2017 - 18:10)

Jirko, prosím tě, mohl...Vis at napise cokoliv,ja ho tady nechci.Mohlo by to dopadnout moc spatne.Jen at tam je.Jeste pred par dny tu Alcu nazyval krestnim jmenem a ted si mysli,ze kdyz napise za mamkou tak ze mu na to skocim! Nic! Ani malou bych mu nenechal pochovat.

co takhle (Čt, 5. 10. 2017 - 18:10)

Psal jsem Prosim!!

ty kdyz...Jirko, prosím tě, mohl bych? nebo chtěl bych, nebo rád bych.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 18:10)

slušně požádat, poprosit,...Psal jsem Prosim!!

ty kdyz neco chces tak vyslovujes o sobe ON CHCE??
asi ne co!!

Ty jsi ten samej kdo to psal i Milce

Reklama

Přidat komentář