Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (Čt, 5. 10. 2017 - 21:10)

Mio jde o to,ze tohle uz ve...tak ty to vnímáš jinak, to je jasný. Mě se to až tak nedotýká, ale tvá situace a pohled na to, co se stalo je jiný. Já jsem jen cizí člověk z diskuse, můžu to komentovat, čílit se, ale ty to máš mnohem horší.
Já se mám docela fajn. Odpoledne vylezlo sluníčko, tak jsem vyrazila do přírody. Taky jsem musela zabezpečit zahradu kvůli tomu velkýmu větru. Ted louskám ořechy aby uschnuly a nezplesnivěly, ono jich letos moc není.
Milča je asi unavená z práce, taky počasí nic moc, tak asi odpočívá.

Jirka (Čt, 5. 10. 2017 - 21:10)

Mio jde o to,ze tohle uz ve mne zustane porad.Kdybych mu to sem dovolil tak bych musel porad hlidat jakym zpusobem na ni kouka,kazdej jeho delsi pohled by byl v podezreni,nebo kdybych na chvili opustil mistnost a ten pocit,ze tam jsou sami to uz proste nejde:-( tohle je neresitelny.A budu mit i blbej pocit az Anetce bude treba 16 a jemu bude jako mne ted.Ted se snazim uspat Romana a Anetka uz spinka.Ali az zaparkujes tak mi zavolej.Jak se mas ty Mio? No a koukam,ze Milcu tu nejak nemas.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Klid,klid Rádí.To se nějak...Ja te tak potrebuju

Ja se taky nechtel hadat

Ja si chci s tebou povidat a treba nekam na veceri

Tak zavolej brzy tatovi jsem uz u nej

budu cekat

Davej na sebe pozor zlaticko

Alice (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Jéé jsi tady

jsi v...Klid,klid Rádí.To se nějak vyřeší.Hlavně žádný hádky.Teď to nech být.Já se pak domluvím co a jak.Jo a jsem v kamionu.Chvíli pauzuju a musím jet do 23h abych si najela kus do Německa a zítra už dojela zbytek.Já jsem byla až ve Španělsku víš.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Dost kluci přestaňte!!!!...Jéé jsi tady

jsi v kamionu?

Ja te moc potrebuju a taky videt i brachu

Jirka je hnusnej
uz vzdycky mi bude nesnaset

cetla jsi co pise?

ze by mne nepujcil pry ani malou pochovat

je mi z toho na nic

Alice (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Dost kluci přestaňte!!!! Nehádejte se.Prosím!! Ráďo já si pak popovídám doma s Jirkou co a jak.Ale nepiš mu nic tady,pochop ho.Vymyslíme něco jinýho.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Ja myslel normalni setkani

jeho chyba,ze to nechape

fakt Karle pomoch bys mi?

Mia (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Tak jsi vezmi Radku na pomoc...ale ten "trouba " taky může zavolat policii. V Radkově případě by to asi nebyla moc velká legrace po tom všem, co se stalo.

no (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Tak jsi vezmi Radku na pomoc...tak tys zde chyběl. Chceš Alici nablít za postel, prase?

Karel (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Tak jsi vezmi Radku na pomoc mně;-) A navštívíme tvojí mamku spolu.Ten trouba ti v tom nemůže bránit.

Mia (Čt, 5. 10. 2017 - 20:10)

Ja uz nevim co s nim delat!...to se ti nedivím, to musíš mít nervy v pr....Člověk by řekl, stalo se, prostě udělali chybu, dalo by se to snad i pochopit. Ale čumím jak puk jak si mladej vynucuje další setkání. Není v něm troška pokory a o studu ani nemluvím. Mysli hlavně na děti, co Anetka?

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ja uz nevim co s nim delat!...Tak nekam na vikend odjed a videt mne nemusis

se te doprosovat nebudu

Jirka (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ja uz nevim co s nim delat! Ale z toho co vim jsem pochopil,ze za to nemohla jen ona.On sam si to taky pral a delal vsechno proto aby v ni neco takovyho vyvolal probudil nebo jak to rict!!! A pak uz v tom litali oba.Vyuzil,kdyz byla v prdeli a smutna tak utesoval trochu vic nez je pro syna zdravo a pral si at ona udela to co udelala!! Takhle jsi se nejak pry priznal ty padouchu!!! Takze ta uchylnost je i v tobe!!!! A i kdyby jsi se podelal ja te tady nechci videt a nicim mi nepresvedcis!!!! Mio ja jsem z neho na nervy.No tyvole!

Mia (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Kdokoliv by byl na mim miste...koukám, že máš zase starosti, nezávidím ti je.
A kdepak máme Milču .

no (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Tak na to do prdele uz...asi nejde jen o mamku, asi toho máš na svědomí víc, nejspíš samý levárny.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Tak na to do prdele uz zapomen!!!

Co se stalo-se stalo

Kdyz jsem ti k zbliti tak to pak,ale musi byt ti k zbliti i mamka

Sam jsi se ted prozradil tak doufam,ze si to mamka precte

Jirka (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ale ja nelzu!!!

Ty mne...Kdokoliv by byl na mim miste tak nikdo by te nesnes!! Tvuj tata mi toho o tobe napovidal dost!!! Je z tebe nestastnej a ja te tady nebudu trpet.Jsi mi leda k zbliti.

moc (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ale ja nelzu!!!

Ty mne...nevyskakuj úchyláku.

Radek (Čt, 5. 10. 2017 - 19:10)

Ale ja nelzu!!!

Ty mne nebudes branit v kontaktu!!!!!!

chybi mi i bracha

Jirka (Čt, 5. 10. 2017 - 18:10)

Jirko, prosím tě, mohl...Vis at napise cokoliv,ja ho tady nechci.Mohlo by to dopadnout moc spatne.Jen at tam je.Jeste pred par dny tu Alcu nazyval krestnim jmenem a ted si mysli,ze kdyz napise za mamkou tak ze mu na to skocim! Nic! Ani malou bych mu nenechal pochovat.

Reklama

Přidat komentář