Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

však (Pá, 6. 10. 2017 - 16:10)

Jak myslis,ze si nabiju hubu?ti to tady píšeme pořád dokola.nechápeš

Jirka (Pá, 6. 10. 2017 - 16:10)

jejímu ex se vůbec...Jak myslis,ze si nabiju hubu?

tomu (Pá, 6. 10. 2017 - 15:10)

Ja nikdy zadnou tolik...jejímu ex se vůbec nedivím. Člověku je z ní na blití. A tebe je mě líto, mám obavu, že si hodně nabiješ hubu, protože za dobrotu na žebrotu.

Jirka (Pá, 6. 10. 2017 - 14:10)

Ja nikdy zadnou tolik nemiloval jako ji,je pro mne vsechno.Tomu ex vadi strasne i ze mela cikany,ale ja sam mam cikanskyho dedu.Jenze ty jeji cikani nebyli normalni,kdyz delali prostituty takze to vadilo i mne,ale ona sama si to uz uvedomuje,ze neco tak silenyho by ji bylo k zivotu uz k nicemu.Dal ji rozum prave hodne ten kamion a nepotrebuje to uz takovy hrozny lidi.Ale ex to neumi brat jako ja,rikal,ze je mu z ni spatne jen se na ni podiva.Vadi mu i,ze ma druhyho syna hnedyho.

Představa, (Pá, 6. 10. 2017 - 14:10)

že otec syna, jehož manželka matka toho syna sexuálně zneužila a nyní zasednou k jednomu stolu..

no (Pá, 6. 10. 2017 - 14:10)

No,ale ma to jeden hacek.On...Ono tě nechápe více lidí, já taky. Ale je to tvá volba a sám budeš hlavou bít do zdi. Ono žít pořád v nejistotě se nedá. A procitnutí bývá kruté.

A (Pá, 6. 10. 2017 - 14:10)

No,ale ma to jeden hacek.On...divíš se mu?

Jirka (Pá, 6. 10. 2017 - 13:10)

No,ale ma to jeden hacek.On uz ex neni ke mne takovej jak v dobe kdy se to stalo.Vadi mu,ze jsem s ni zustal a nechape mi,takze tohle neni jednoduchy i kdyz napad by to byl jinak dobrej.

jarin origoš (Pá, 6. 10. 2017 - 09:10)

Posloucham hudbu a boli mi...Ahoj Ráďo, tak se drž a hlavně žádné voloviny. Lidi tu mají pravdu, i když to podali způsobem, který ti nemusí být příjemný. Co děláš v obchodě, za kasou, nebo doplňuješ zboží, či na skladě? Baví tě to?

jarin origoš (Pá, 6. 10. 2017 - 09:10)

to zrovna není, ale vzhledem...Tak přesně tohle řešení mě také napadlo jako nejlepší, vidím, že to někdo vidí stejně!!!

jarin origoš (Pá, 6. 10. 2017 - 09:10)

Dobry vecer vespolek....Že je to na blití :-(

% (Čt, 5. 10. 2017 - 22:10)

byla by to taková normální...pohoda klídek a tabáček

normální (Čt, 5. 10. 2017 - 22:10)

byla by to taková normální...to zrovna není, ale vzhledem k neklidu, který setkání Radka s Alicí vyvolává, by tohle řešení mohlo fungovat. Radek by viděl mámu i sourozence a jeho táta, který si s Jirkou rozumí, by byl v klidu. Myslím, že Alice taky nechce žádný konflikt

sany1 (Čt, 5. 10. 2017 - 22:10)

Dobry vecer vespolek.

https://www.novinky.cz/krimi/451098-tajni-policiste-se-zbrani-napadli-ridice-ktery-je-upozornil-na-agresivni-jizdu.html
Co tomu rikas,Jarine?

no (Čt, 5. 10. 2017 - 22:10)

byla by to taková normální rodinná návštěva

Mia (Čt, 5. 10. 2017 - 21:10)

a nešlo by se domluvit s...tak to je moc dobrý nápad.

ty (Čt, 5. 10. 2017 - 21:10)

a nešlo by se domluvit s...se díváš často na zamilovaný filmy, co?

Jirko (Čt, 5. 10. 2017 - 21:10)

Mio jde o to,ze tohle uz ve...a nešlo by se domluvit s Radkovým tátou, že byste i s dětma jeli k nim na návštěvu? Ty si s jeho tátou rozumíš, Radek psal, že Alice má tátovi dát vědět ... oni dva by se viděli a ty bys vše měl pod kontrolou

Mia (Čt, 5. 10. 2017 - 21:10)

Mio jde o to,ze tohle uz ve...tak ty to vnímáš jinak, to je jasný. Mě se to až tak nedotýká, ale tvá situace a pohled na to, co se stalo je jiný. Já jsem jen cizí člověk z diskuse, můžu to komentovat, čílit se, ale ty to máš mnohem horší.
Já se mám docela fajn. Odpoledne vylezlo sluníčko, tak jsem vyrazila do přírody. Taky jsem musela zabezpečit zahradu kvůli tomu velkýmu větru. Ted louskám ořechy aby uschnuly a nezplesnivěly, ono jich letos moc není.
Milča je asi unavená z práce, taky počasí nic moc, tak asi odpočívá.

Jirka (Čt, 5. 10. 2017 - 21:10)

Mio jde o to,ze tohle uz ve mne zustane porad.Kdybych mu to sem dovolil tak bych musel porad hlidat jakym zpusobem na ni kouka,kazdej jeho delsi pohled by byl v podezreni,nebo kdybych na chvili opustil mistnost a ten pocit,ze tam jsou sami to uz proste nejde:-( tohle je neresitelny.A budu mit i blbej pocit az Anetce bude treba 16 a jemu bude jako mne ted.Ted se snazim uspat Romana a Anetka uz spinka.Ali az zaparkujes tak mi zavolej.Jak se mas ty Mio? No a koukam,ze Milcu tu nejak nemas.

Reklama

Přidat komentář