Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Jitka (Po, 2. 5. 2022 - 18:05)

Myslím, že to bude opět precizní.

Pavlína (Po, 2. 5. 2022 - 18:05)

Je to krásné klid, když nikdo neprovokuje. Jsem zvědavá jaké přiveze obor zprávy z cest

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 14:05)

Už to taky sleduju, ale má dost krátké recenze,on to bere po svém, chtělo by to rozvést o fakta, ale fotky super. Mnoho míst vůbec neznám

Scarlett (Po, 2. 5. 2022 - 14:05)

Jsem zvědavá na nové kostely a kaple od Libora. Fakticky je to zajímavé, moc hezké fotografie

Daniela (Po, 2. 5. 2022 - 12:05)

Ok, ale je to zbytečné takto provokovat. Dokáže to člověka otrávit a diskuzi nabourat

Návštěvník (Út, 3. 5. 2022 - 05:05)

Mě taky vadí a otravuje, že Lalla a jenom Lalla a pak jenom Libor a Libor, ti dva musí být nadlidi, je to až fanatické vyzdvihování, Libor se tady víkend neukáže a už se určitě zhroutil, nejste už normální, neumíte normálně diskutovat, jen v každém příspěvku vyvolávat dvě jména.

Mirek (Po, 2. 5. 2022 - 10:05)

Souhlas, Jessica to rozsekla!

Radka (Po, 2. 5. 2022 - 08:05)

Čápi jsou skvělá zpráva. Hele, a tak nebuď zlej. Vždyť je lepší dávat lásku a pozitivitu. Libore, budou nějaký kostely na mapách z Krušnych hor?

Miro (Po, 2. 5. 2022 - 07:05)

At si hejtři hejtří, Jesica to nastavila a je to tak

Miro (Po, 2. 5. 2022 - 07:05)

At si hejtři hejtří, Jesica to nastavila a je to tak

Hejtr (Ne, 1. 5. 2022 - 21:05)

Pro normální lidi mám překrásnou novinku. V Lindheimu se vyklubal třetí dráček. Je to velice unikátní, že v jeden den se vyklubala hned tři čápátka. Prvomájová.

☮✌ dřevěnej (Ne, 1. 5. 2022 - 21:05)

Dřevěnej má radost. Poslové lásky! Pokud jsou Holubice poslové míru, tak čápy lásky!

Hejtr (Ne, 1. 5. 2022 - 22:05)

Upřímně ti řeknu, že jsme si při tak výjimečné situaci říkali, že bychom rádi, kdyby to byli poslové míru a klidu na Zemi. Mám z toho taky velkou radost.

Jessica (Ne, 1. 5. 2022 - 20:05)

Berte to jako hru na opozici. Každému je jasné, kdo jsou Libor.T. a Lalla. Ale aby z těch kladů nezpychli, je potřeba je trochu zneklidňovat. Osobně si obou velmi cením za jejich názory a přehled, ale nepřeceňujte hejtry, oni sami vědí, že je to jen hra a pokud vás vytočí tak mají uloveno:))

Hejtr (Ne, 1. 5. 2022 - 21:05)

Lalla tady, na rozdíl od Libora, psala i to, jaké má ona zápory. Jinak vůbec netuším kdo to je, jen vím, že se tady už nějaký rok pohybuje. Kdo je Libor všichni vědí, někomu je sympatickej, druhýmu ne. Naprosto normální. Ale to umělé šílenství tady, které už proniklo na FB :), to člověku nedá, aby si nezahejtil.

Hejtr (Ne, 1. 5. 2022 - 22:05)

Jinak mě mrzí, že jsem se nechal strhnout "Hra na Lallu". Ale celý den mi zněla hláška z nějaký diskuse tady "Svatá Lallo, a ty to vidíš", tak jsem neodolal. Ale zase si říkám, že vám to mohlo nastavit zrcadlo :). Pořád se ohánět jejím jménem není normální. Asi to tady už zaznělo.

Markéta (Po, 2. 5. 2022 - 07:05)

Za ry čápy jsrm ráda. Krásný nový život. A Jessica to napsala suprově. Nemyslim si o tobě, že jsi zlý člověk, jen hejtíš a baví tě to. Tak si hraj, buď ten zlý,vždyť je to hra

Hejtr (Út, 3. 5. 2022 - 09:05)

Už delší dobu tě sleduji, Markéto. Připadáš mi že jsi mysli tupé, rozumu mdlého, navíc nudná jak stádo teplých sodovek. Taková ta typická žena středního věku, co se nudí, nemá chlapa a moc by chtěla. Měla by jsi se nad sebou zamyslet

Hejtr I (Út, 3. 5. 2022 - 10:05)

Od totoho příspěvku se distancuju.

☮✌ dřevěnej (Út, 3. 5. 2022 - 11:05)

Tady se trollují i hejtři...

Reklama

Přidat komentář