Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Út, 3. 5. 2022 - 08:05)

No vidíte a je tady zde hned zdárnej příklad o čem se psalo, ale je fakt, ze Markéta byla první, že jí odepsal, zvítězila, budeme jí závidět? Asi ne, budeme si o ní myslet úplně něco jiného jako o uražené právničce Scarlett:)

☮✌ dřevěnej (Út, 3. 5. 2022 - 08:05)

Lidská společnost potřebuje výrazné osobnosti. Pokud je poptávka, tak je i produkce.

Miro (Út, 3. 5. 2022 - 07:05)

Ok

Jessica (Út, 3. 5. 2022 - 06:05)

Libor přece byl v lázních a na horách fotografovat kaple a kostely. Tak on napíše až se vrátí. Buďte v klidu

Návštěvník (Út, 3. 5. 2022 - 05:05)

Teď píšete precizní, ale vzápětí se budete ptát, kde je, že nepíše, že se musel zhroutit a jestli jede na chalupu a pořád dokola, jak u blbejch.

Martina 2 (Po, 2. 5. 2022 - 21:05)

Ahoj všem. Teď to bude dlouhý než se vykecám, kdo nechce, ať nečte. Četla jsem tady co jste psali, hejtři i nehejtři. Částečně souhlasím s hejtry, myslím, že i díky nim Libor částečně kašle na tuto diskusi a žije svůj reálný život. Ty dotazy, jestli jede na chlupu, jak se má, přání hezkého rána /slušný člověk by měl odpovědět a popřát - proč ho nutíte tady furt být?/, dumání jestli je ok nebo ne,.....k čemu by to dál bylo? Že by tady Libor pořád odpovídal na kraviny. Libor už je v pořádku, nemá za potřebí tady furt být. A myslím, že i proto nepíše. Hejtíci tomu pomohli. Jinak by se tady holky dokola ptaly na blbosti a Libor by ze slušnosti odpovídal. A Abeceda zdraví se očividně nechytla. Lepší být anonym, že ano? Ale v tom případě respektujme vysírače.
A teď hlavně proč píšu. Našla jsem si v TV - Prima Show /uterý nebo středa, teď nevím/, to co tady někdo kritizuje. Nevím, jestli lidi viděli to, co bylo v telece. Nebo viděli jen ukázku?
Mě to hrozně bavilo. Sice nevím, jak Libor přišel na Princ - Táta, ale to ví jen on. Jinak to nemělo chybu, byla jsem nadšená. Tam to bubnování bylo supr, sama jsem si bubnovala do stehen. A u toho jsem si zatančila. :-)

Jsem z rodu 'kartářek', tak jsem sama zkoušela, co karty ty říkají....a Libor mi to potvrdil. Bylo to skvělý, mlaďoši museli být nadšení. Jestli někdo pochybuje o brýlaté dívce, ať jí věnuje pozornost po výkladu. Všichni se po výkladu baví, ok skoro, samozřejmě pro všechny toto není, ale dívka se jediná nebaví, je zaražená a přemýšlí. Libor se musel trefit. Libore, díky za tu dívku, má o čem dumat. Vysvobození....
Nelezu tady nikomu někam. Lalla, dávno před tím Liborovým výkladem !!! ví, že karty mne zajímají. Babi i máma vykládají. Někdy i já. Takže prosím bez keců. Hezký večer.

Hejtr (Út, 3. 5. 2022 - 13:05)

Ještěs napsala jednu hezkou věc. Že Libora lidi zdravili, přáli mu dobré ráno, ptali se co bude dělat, jestli jede na chalupu, jestli jde do hospody, jestli, co, kde, kam, kdy, jak, s kým. A souhlasím s tím, že je vychovaný člověk, takže vám odpovídal. Na tak trochu jalové dotazy. Jenomže tohle se dlouhodobě nedá, vynucujete si pozornost za každou cenu. Co bylo, bylo, terazky je dobře. Kdybych tady komunikoval, tak napíšu co jsem dělal a zeptal se vás, co jste dělali vy. Když se připojí Lalla nebo Libor, jedině dobře. Když píše Lalla nebo ty, je vidět jak Libor volně odpovídá. Vypadá to jakoby byste se znali dlouhou dobu. Četl jsem na Houbách, příjemné příspěvky. Trolit nebudu, slibuju. A ty mé kopie mě štvou stejně jako vás. Markéto, to jsem nepsal, nedovolil bych si to.

Věra (Út, 3. 5. 2022 - 12:05)

To by měli pochopit ti co tady na Lallu a Libora útočí. Asi je štve, že jsou to lidi na úrovni

Návštěvník (Út, 3. 5. 2022 - 13:05)

Prosim tě neblbni, měla bys pochopit, že to, co se tady děje je hlavně kvůli tobě a podobným, podívej se na Márkétu, co zase napsala, xkrát vám to tady řeknou, ale jste jak fanatici, Libor vam to rekl xkrát a stejně jste chluchý.

☮✌ dřevěnej (Út, 3. 5. 2022 - 12:05)

Opozice. Mělo by to bráno normálně, protože demokrace.

Návštěvník (Út, 3. 5. 2022 - 12:05)

Demokracie je hlavně slušnost , ne pomluvy a vyhrožování

Majja (Út, 3. 5. 2022 - 08:05)

Martino, já jsem s Liborem v kontaktu a velmi mi pomohl. Proto na něj nedám dopustit, ale na Doktorku už píšu minimálně, ale čtu ji. Tvůj komentář vše přesně vystihuje. On, aniž bych mu cokoliv řekla, udělal práci za mně a otevřel bolest a pracoval se mnou. Byla jsem tam třikrát a něco jsme pak ještě řešili po telefonu. Cítím se konečně lépe a v klidu a to i proto, že jsem to nakonec řešila takto a ne zde, před čím mne i Lalla varovala a navedla mě na Libora

Hejtr (Út, 3. 5. 2022 - 08:05)

Tys ten pořad viděla, tak ti věřím. Protože jsi ho popsala a ne jen prázdné fáze. Jinak dík, že mě a mé jmenovce nevyháníš :)

Luci (Út, 3. 5. 2022 - 00:05)

Martino, skvělé ! Objektivní, a snad každý pochopí, že to,co psal o tom pořadu Libor, byla pravda. Normální člověk to okamžitě pozná

Ida (Po, 2. 5. 2022 - 22:05)

Krásné myšlenky a postřehy,Martino2. Tak tedy i já bez keců....za to vse si Libora vážím, protože vím, že je to kvalitní člověk. A tečka. Dobrou

☮✌ dřevěnej (Po, 2. 5. 2022 - 21:05)

Libor a Lalla? Když píšou, ok. Když nepíšou, píše x dalších lidí. Někteří odchází a další přichází. Proč Libor a Lalla odchází? To je záhada...pro mne záhada. Nějak tomu nerozumím. Ale je tu x dalších témat a lidí.

Návštěvník (Po, 2. 5. 2022 - 22:05)

Naštvali se a jsou asi definitivně pryč. Velká škoda. A ty jsi jako obvykle mimo. A kteří jsou ti lidi co píšou?

☮✌ dřevěnej (Út, 3. 5. 2022 - 08:05)

No, hejtři a pak mnoho dalších. Neznám je, ale píší.

Simona (Po, 2. 5. 2022 - 20:05)

To jsou nějaké lázně?

Markéta (Po, 2. 5. 2022 - 18:05)

My zase jezdíme do Laa, to je kousek za hranicemi v Rakousku a taky to je tam hezký. Ten Bad Elster dáme někdy až budeme cestovat tam nahoře u Chebu

Reklama

Přidat komentář