Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 10:05)

Osobní věci? Že je ženská a pipinkuje? Ha ha

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 10:05)

jak holky čůrali to bylo fakt boží každý den, Klára to uměla strašně hezky a denně

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 11:05)

Ty nemočíš denně?

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 11:05)

ale to je jasný že každej ale někomu holt dělalo dobře když se tu tím holky chlubily

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 11:05)

Jen si z tebe lidi dělají prdel

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 09:05)

Pražská psychoterapeutická fakulta, zakladatel doc. Skála. Divím se, že ti tyto informace unikly, ty jeden Hejtříku. Libor se opravdu o nich zmiňoval. Políbení pod třešní? Krásný lásky mžik, dodržujeme :))

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 10:05)

Probůh, co je to za kokotinu? Tyhle rádobyfakulty by měli zrušit. Kolik semestrů Vlasta má? Jeden? Nebo 3 měsíční kurzík? Fakt se tomu musím smát

Scarlett (Ne, 1. 5. 2022 - 10:05)

Ty jsi vystudoval co? Já jsem SŠ, potravinařský, obchodní akademie

Daniela (Ne, 1. 5. 2022 - 10:05)

4 roky studia různé psychologické směry + další roky výcvik. Měla jsem o to taky zájem, ale je to náročné. Libor to má

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

Myslíš jak se tam chodí o víkendech?

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

No a jak myslíš, že funguje dálkové studium? Protože všechno do pětadvaceti let nevystuduješ

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

Dálkové studium samozřejmě probíhá tu a tam o prodloužených víkendech. Ale Daniela to tady prezentuje tak, že by neznalý člověk si mohl myslet, že Libor chodil na denní studium a celý rok se cvičil. A výcvik, to je snad nějaký placený víkend. On je mi celkem jedno, pro mě to není člověk, kterému bych kohokoliv poslal. Je to pro mne člověk, kterému bych poslal fotku houby, zašel za ním popovídat do mykologické poradny, tomu očividně rozumí. Jako věštce ho neznám, jako kouče nic, jediná recenze. A jak se prezentuje tady, tak lidem vůbec nerozumí.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 12:05)

ČVUT 5 let studia, ukončeno titulem Ing. 4 roky studia...twl, já studuju od 14 let furt. Ale docela mě baví, jak bráníte Liborovo vzdělání. Ta jeho pseudoškola, co teda má za titul? Abych si někdy nespletl Mgr. a Mgr.? Ono tady něco páchne, protože on se chlubí každým papírem, tak je mi divný kdyby byl studovaný, že by se nepochlubil.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

To je bez titulu. To je v módě, že každej chce být kouč, pindat lidem do života, když sami sebe nezvládají, tak se přihlásí na nějaké rádobystudium, po kterém si pak dospělí lidi myslí, že jsou psycholog. Nejsou, jen je to zajímá, nejsou schopni se uživit užitečnou profesí jako třeba zde přítomná prodavačka, a pak to v ČR vypadá jak to vypadá. Samej psycholog, osobně uznávám jen ty z fildy UK, není špatná i Masarykova, a na dělnický profese nejsou lidi. Ale psychologů z leknutí máme hafo. Nejedu tím přímo do Libora, ale spíš do těch, co se tady za psychology vydávají a pro ty, co lhali, že Libor je psycholog.

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 13:05)

Nejsi Lala? Protože tohle psala ona jen jinými slovy.

Pavkol (Ne, 1. 5. 2022 - 08:05)

diskuze o houbách je pro mě diskuze na houby já jednou nasbíral košík babek a museli jsme to vyhodit protože to byli hoŘČÁCI. já nejsem pravej houbař já bych se ještě otrávil

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

ne neboj mě je jasný že si musím najít holku s kterou budu chodit na klasický rande tam jí líbt hladit záda a ňadra a když jí to bude málo tak i ty dvě místa dole a teprve až se budme něajakej čas znát tak až mi řekne musím se jít vyčůrat tak se opatrně zeptat jestli se můžu dívat. to se neboj. Jen tak k někomu z budharma jsem si to dovoilil před 13 lety. sice jsme se nerozešli ale řekněme že k tomuhle nesprávnému zážitku došlo 6.4. a další rande bylo až v půlce května takže jsem si uvědomil jak velkou sem udělal "botu". ano jsem to já ale po dehnonestaci na jiném vlákně budu teď nějaký čas radši jen "návštěvníkem"

Markéta (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

Neodepsala jsem se, pardon. Ty Břežany jdou kousek u Znojma

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

jo a markéto upozorňuji že tu předchozí otázku jsem nepsal celou dobu se s tebou bavím jen o znamení a o Břežanech

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 07:05)

takže přece jen ty pannenské? to je někde u Slaného že jo jezdil jsem jeden čas na Srbeč a od tamtud to bylo kousek

Reklama

Přidat komentář