Reklama

Pás cudnosti

.. (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

Pochop že zamknout se a nechat si klíčky smysl nemá. Partnerka pro to pochopení taky nemá

bára (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

Proč ho tedy nenosíš?

.. (St, 19. 8. 2009 - 13:08)

Někdo to nosí a nechtěl by, ale třeba mu hrozí rozvod nebo rozchod a tohle je poslední šance. No a někdo po tom strašně touží, a nemůže proože partnerka ho nezamkne prostě. Já osobně bych to rád nosil abych si znovu prožil obrovskou touhu.

bára (St, 19. 8. 2009 - 13:08)

Kluci,není mi jasné,proč to vlastně nosíte a trápíte se.Poučte starou 30-nici.Díkes

.. (St, 19. 8. 2009 - 13:08)

nějak málo holkek sempíše teď. Domčo co ty?

Martin (Út, 18. 8. 2009 - 21:08)

Pro upřesnění
Latowski nemá výplň umělohmotnou, ale je to matroš, z jakýho se většinou dělají uměláci. Je to silikonová guma s povrchem skoro jak kůže. Je to poměrně měkká hmota. Je pravda, že větrání není silná stránka, ale není to problém. Jsou tam kanálky, kudy se tam dostává voda při umývání a funguje to jak sprcha. Chlazení taky není silná stránka. Zatím ale žádný problém. Doporučil bych po týdnu přerušit zamčení na generální hygienu, jinak se dá nosit jakkoliv dlouho.

znovunarozeny (Út, 18. 8. 2009 - 16:08)

> a k nasazování z vlastní zkušenosti - šnůrka, ze které uděláš smyčku..
to se zda taky dobrej napad, stejne jako silonova ponozka.

> Chlapi,můžete mi říct,jak se myjete,když to máte nasazené?To se nemyjete?
s CB x000 se da sprchovat nebo koupat normalne.

> Jen v případě, že by fixační kroužky byly tak těsné, že by poškozovaly tlakem tkáně, mohlo by z toho něco nepříjemného vzniknout.
ja myslim, ze ten nejvetsi krouzek neni zas tak moc uplne tesny, ale sundat se to rozhodne neda. Budu videt casem, nekdy to trochu boli,
pri chuzi do kopce, nekdy v leze na boku, no uplne stoprocentni to neni, mensi krouzky radsi zkouset nebudu.
Na Neosteel zatim nemam, Latowski je jeste drazsi a navic ta umelohmotna vypln si myslim, ze to zase nechladi, to by taky nebylo dobry.
Kde planujete ten sraz?

petr (Út, 18. 8. 2009 - 15:08)

nevím, jak je to u jiných modelů, ale já mám u Neosteel tzv. klimatizované pouzdro. otvory po stranách se dá buď sprchovat (sušení fénem), vlezu do vany nebo po malé straně používám bidetu nebo za pomoci injekční stříkačky si penis oplachuji. samozřejmě, že se musí dbát úzkostlivě na hygienu.

bára (Út, 18. 8. 2009 - 13:08)

Chlapi,můžete mi říct,jak se myjete,když to máte nasazené?To se nemyjete?

petr (Út, 18. 8. 2009 - 13:08)

znovuzrozenému: mohu tě uklidnit, Nerosteel nic nelisuje, je to jen těsný tak, jak má být. pokud jsi vše ovšem správně měřil. a k nasazování z vlastní zkušenosti - šnůrka, ze které uděláš smyčku, nasadíš za hranu žaluda (proto je i lepší tuhle partii namazat), vtáhneš až úplně na dno pouzdra - je ostatně lepší, když je penis dokonale vtlačený do pouzdra

(Út, 18. 8. 2009 - 12:08)

Znovunarozený: Zeptal jsem se ne tenhle problém známého sexuologa, nechci tu uvádět jeho jméno, ale odpověď ano...
Nezdá se, že by jeho používání bylo spojeno se zdravotními riziky. Jen v případě, že by fixační kroužky byly tak těsné, že by poškozovaly tlakem tkáně, mohlo by z toho něco nepříjemného vzniknout. Takový efekt by však byl spojen se silnými bolestmi. O ty se zřejmě nejedná, když to nosíte bez subjektivních potíží.

Návštěvník (Út, 18. 8. 2009 - 11:08)

Mám na prodej CB 6000 máte ještě zájem.Kolik dáte? K.Klempár"seznam.cz

Falcon (Po, 17. 8. 2009 - 22:08)

Znovuzrozený: CB-3000 jsem nosil nejdéle bez sundání 20 dní a k naprosté spokojenosti, žádné otlaky, varlata OK. První zkušeební dny jsem měl 4. největší kroužek, pak jsem se přešel k prostřednímu. Nic jsem nemazal, bylo mi to nějak proti srsti a taky jsem nijak neprožíval chlupy, nevadily.

znovunarozeny (Po, 17. 8. 2009 - 18:08)

> Znovunarozený: Zkus to s punčochou nebo ponožkou... Bez mazání,
Ahoj, to neni spatnej napad. Urcite vyzkousim. Zatim mne jenom napadlo to tam dostat, pod studenou sprchou, tubu vevnitr vymazu gelem
"Ty & Já" (koupila nekde moje manzelka, nevim kde). A da se to nasadit, ale takovou hrubsi silou. Manzelka mne to nakonec sama nasazovat nechce,
protoze se boji, ze to je narocny a tesny. Taky tomu hodne prekazi chlupy. Tak si to nasadim sam a pak me jenom nakonec zamce, ja uz vlastne klice
nemam :-( jsem to tenkrat musel odevzdat hned prvni den, klicky byly tri, jeden je zasitej nekde doma, druhej ma v praci a treti je, nevim kde..
Ted nas spis trapi jina vec a kolem toho jsou dalsi otazky. Co varlata? Pouzivam nejvetsi krouzek, ale i tak mam strach, abych si je neposkodil.
Je to skriply a trosku to pali, ale jinak neboli. Tohle se manzelce moc nelibi a ja nevim, zatim jsem to mel nejdyl dva dny a pak mne to sama
sundala a rekla, ze to trvale nejde. Jak to pouzivate Vy ostatni, treba 3 dny nebo 4 dny? Nebo vic? Ma to nejaky nasledky, muze
byt pak clovek treba z toho neplodny? Stalo se to uz nekomu? Taky se Vam vytvorily na nich takovy cerny drobny zilky?
Z toho mam trochu obavy...
kdyz jsem se dival na Neosteel obrazky, tak mne to pripada velikostne takovy stejny, ale nic se tam zase neskrti, o to vic asi lisuje.
Nejlepsi by byl pas takovy, jako je treba suspenzor pro hokejisty, to je pohodlny, tomu se podoba pas Latowski, ten je za 1000 Euro a kdovikde v
Nemecku. Jak to mate s tim cb-ckem ostatni?

Zuzka (Po, 17. 8. 2009 - 16:08)

Domčo, nějak sem nic nepíšeš, moc nás tady zajímá tvuj příběh

(Po, 17. 8. 2009 - 07:08)

Znovunarozený: Zkus to s punčochou nebo ponožkou... Bez mazání, než se úplně postaví. Navlékneš slabou ponožku do klícky špičkou, druhý konec navlékneš na žaluda, opatrně žaluda na kraj klícky a zatažením špičky ponožky ho vtáhneš do klece. Zkuste to a dejte vědět. Je to hygieničtější než mazání vazelínou. Mažu jen jednou denně pod kroužkem, jinak to pálí.

Martin paní B (Ne, 16. 8. 2009 - 02:08)

Ani trochu by Vám nezvedlo náladu kdyby jste u sebe měla klíče od mého CB? :) Možná bych opravdu potřeboval dohled když je manželka pryč a určitě by byla spokojená i majitelka klíčů. :)

Masterpiece (Pá, 14. 8. 2009 - 14:08)

jo, jo, než jsem našel grif na zacvaknutí zámku, tak mi taky zamykání trvalo možná i pár desítek minut. Mám bokový sportovní, tam se sezením není takový problém, ale vytvarovat ten poctivý kus železa, jakým je masterpiece, to chtělo čas a sílu, občas i hrubší...

mrdák (Čt, 13. 8. 2009 - 23:08)

tak vás zdravim prasata!jste zamčený?a rve vám to kule?máte zapařený zadky?tak to je moc dobře!

petr (St, 12. 8. 2009 - 17:08)

pro Masterpiece: já měl největší problém se sezením, než se to pořádně zformovalo. mám model ergonomický totální. s nasazováním, když vše správně namažeš, nejlépe lékařskou vazelínou, problém není. ale úplně poprvé jsme se ženou měli trable s nasazením zámku a jeho zacvaknutím. to trvalo asi skoro hodinu. dnes mi celé kompletní nasazení a uzamčení netrvá déle než 10 minut. pás se zformuje podle těla včetně toho sedu.

Reklama

Přidat komentář