Reklama

Pás cudnosti

(Po, 17. 8. 2009 - 07:08)

Znovunarozený: Zkus to s punčochou nebo ponožkou... Bez mazání, než se úplně postaví. Navlékneš slabou ponožku do klícky špičkou, druhý konec navlékneš na žaluda, opatrně žaluda na kraj klícky a zatažením špičky ponožky ho vtáhneš do klece. Zkuste to a dejte vědět. Je to hygieničtější než mazání vazelínou. Mažu jen jednou denně pod kroužkem, jinak to pálí.

Martin paní B (Ne, 16. 8. 2009 - 02:08)

Ani trochu by Vám nezvedlo náladu kdyby jste u sebe měla klíče od mého CB? :) Možná bych opravdu potřeboval dohled když je manželka pryč a určitě by byla spokojená i majitelka klíčů. :)

Masterpiece (Pá, 14. 8. 2009 - 14:08)

jo, jo, než jsem našel grif na zacvaknutí zámku, tak mi taky zamykání trvalo možná i pár desítek minut. Mám bokový sportovní, tam se sezením není takový problém, ale vytvarovat ten poctivý kus železa, jakým je masterpiece, to chtělo čas a sílu, občas i hrubší...

mrdák (Čt, 13. 8. 2009 - 23:08)

tak vás zdravim prasata!jste zamčený?a rve vám to kule?máte zapařený zadky?tak to je moc dobře!

petr (St, 12. 8. 2009 - 17:08)

pro Masterpiece: já měl největší problém se sezením, než se to pořádně zformovalo. mám model ergonomický totální. s nasazováním, když vše správně namažeš, nejlépe lékařskou vazelínou, problém není. ale úplně poprvé jsme se ženou měli trable s nasazením zámku a jeho zacvaknutím. to trvalo asi skoro hodinu. dnes mi celé kompletní nasazení a uzamčení netrvá déle než 10 minut. pás se zformuje podle těla včetně toho sedu.

radiani (St, 12. 8. 2009 - 11:08)

Dobrý tip jak nasadit CB je na www.petrsms.com :-)

Návštěvník (St, 12. 8. 2009 - 05:08)

Nejhorsi na tom je, ze si myslis, ze ses vtipna...

Yossarian (Út, 11. 8. 2009 - 23:08)

Můj manžel je ještě úspěšnější, je to megamanažer ! CB nosil ten prasák 20 let a furt to nepomáhalo a byl pro všechny ženy nepřekonatelně atraktivní ! Tak jsem koupila plachový kýbl a vyřezala do něj otvory pro oči, nos a uši a ráno mu ho řetězem přimknu k hlavě a spojím s plechovým CB a sedne do svý A8 a jede ředitelovat. Když má jednání tak si na ten kýbl dá decentní pokrývku hlavy a motýlka. Už nám to funguje 26 let a jsme nejšťastnější z celé planety !!

Falcon (Út, 11. 8. 2009 - 23:08)

Problémy s prvním nasazením jsem měl úplně stejné a také jsem měl stejné zklamání. Pak jsem si na to našel grif, že jsem se maximálně uklidnil, natáhl se na kanape a četl noviny (nejlépe politika, to je zcela asexuální :-). Klícku jsem velmi pomalu a "nanápadně" malou silou zlačil na penis až tam vcelu klidně zalezl. Hlavně jsem na to nemyslel. Pak jsem odložil noviny a rychle uzavřel kroužek, trny (CB-3000) a zámek. A penis se mohl zbláznit, ale to je jeho věc :-)))
Pak jsem zažíval pár dní pocity blaha a bolestí zároveň. Penis jsem měl "neznatelně" ztopořený až do do doby, kdy jsem po cca týdnu udělal v práci pěkný průser a najednou jsem zjistil, kolik je v kleci místa :-). Hlavně PC nesundávat, po pár dnech se vše urovná.
Jinak pro sraz bych určitě byl i když jsem momentálně bez PC. Ten první mi nevyšel, ale PC mě stále "baví".

Masterpiece (Út, 11. 8. 2009 - 19:08)

Ja na tom byl taky nejak podobne - sice jsem ihned odsoudil CB 2-6000 jako hracky a poridil si Neosteel Masterpiece, ale i kdyz je na miru, tak mi trvalo par mesicu, nez se mi dostatecne prizpusobil. Taky jsem si pri prvnim nasazeni nadaval, ze jsem zbytecne vyhodil prachy, ale nyni je to uz vcelku "pohodlne". Jinak pro sraz jsem taky, sice jsem jiz Latowskeho videl (opravdu pekne Martine), ale proc opet nepokecat s lidmi podobne zalozenymi ;-)

znovunarozeny (Út, 11. 8. 2009 - 16:08)

zdarte,
vzdycky jsem touzil byt zavreny v pasu, aby me nejaka baba zavrela, ale jen ta, ktera me bude mit opravdu rada. Zenaty jsem tri roky, menzelka neni ani fetisistka, ani masochistka jako ja, ale tento napad se ji jaksi zalibil (o dalsich napadech zde psat radeji nebudu).
O CB 2000 - 6000 jsem mel jen jakesi male tuseni, myslele jsem si spis, ze je to hracka. Na Neosteel, MySteel, Latowski prachy zatim nemam, tak jsem si koupil cb6000, vcera to doslo, ale bylo z toho velike zklamani.
Vyrobek je perfektni, ale jaksi maly. Nechci tady rikat, ze bych to mel nejaky nadprumerny, ne normalni, ale ta tuba (3,5cm prumer) je strasne tenka! At mne to ta moje zamza mazala gelem jak chtela, nedostali jsme to tam.
Co se tyka krouzku na varlata, no s bidou jedine ten nejvetsi, na co proboha jsou ty maly prumery, to je pro nejaky decka?
Nakonec z toho vcera vecer nebylo nic a byli jsme z toho mrzuti, znate to, zbytecne vyhozeny 3 litry :-(
Dnes rano jsem si rekl, ze to musim proste nejak narvat, no podarilo se asi po hodine.
Chci se zeptat vas ostatnich, to jste na tom vsichni tak stejne? Nebo vam to slo jednoduse?
Ten pocit je z toho dvoji, vzruseni - samozrejme, ale jinak paleni a tlaceni, klicky jsem si radsi vzal sebou do prace, pro jistotu. Je to vubec zdravy tohle nosit trvale, treba kazdy den nebo obden?
Co by na to rekli doktori?
Napiste mne nekdo svoje nazory a hlavne zkusenosti.
-znovunarozeny-

petr (Út, 11. 8. 2009 - 10:08)

nebo Neosteel, Steelworxx...

XS (Út, 11. 8. 2009 - 00:08)

Jo,dík.

MartIn (Út, 11. 8. 2009 - 00:08)

Jestli jinej než ty znamená divnej, pak jsem na to hrdej.

Ženských pásů je plnej internet. Zkus Latowski.

pro mareu honib (Út, 11. 8. 2009 - 00:08)

no jak říkám jsi divnej.

XS (Út, 11. 8. 2009 - 00:08)

Nevíte,prosím,kde se dá koupit ženský pás cudnosti?

Martin (Út, 11. 8. 2009 - 00:08)

Teď vidím, jak uvažuješ. Já jsem jinej.

pro marťu honib (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

já vím že honíš a chceš si máknout na šulínka,ale to se ti holenku nepovede!

Martin (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

Sám jseš divnej. I tvůj dědek byl.

miguel (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

víš na tebe se vykašlem jsi dost divnej

Reklama

Přidat komentář