Reklama

Pás cudnosti

obřezany (Po, 24. 8. 2009 - 05:08)

dosahuju orgasmu jen draždenim prostaty ma žena mi zakazala mastrubovat proto jsem podstoupil obřizku

A.H. (So, 22. 8. 2009 - 21:08)

Mně by se to taky líbilo

petrs (So, 22. 8. 2009 - 16:08)

To Ondra-občas se stane,že to tady vezmou do ruky prasata.Já se od Tvého příspěvku distancuju.jsem zamčený od pondělka,a docela se mi to líbí.

Návštěvník (So, 22. 8. 2009 - 13:08)

a ještě takovýho sešitýho ptáka pomazat hovnem co?!?a je to dokonalý..........a zadek taky sešít a dát si klystýrek!.a prášíčky na spaní........

miguel (So, 22. 8. 2009 - 07:08)

Ondra-to uz ani nejde normalne cist,prosim uz dost o takovych praktikach.O tom to tady neni.A hlavne odradis spoustu lidi,co by sem chteli psat!

.. (Pá, 21. 8. 2009 - 10:08)

to už je úchylný ...

petr (Pá, 21. 8. 2009 - 10:08)

to, co tady popisuješ, tomu se říká infibulace. používalo se to hlavně u gladiátorů a otroků, aby se nevysilovali jinými činnostmi, než měli! pokud nemáš zdravotnické znalosti, připadá mi to hodně nebezpečné, přece jen to místo je hodně prokrvené... s tím cévkováním je to obdobné...

Ondra (Pá, 21. 8. 2009 - 09:08)

Jednoduchou náhradu za pás cudnosti znali už staří Římané: sešitá předkožka, která sice umožňuje čurat, ale ne obnažit žalud. Snadno se to udělá dutou sterilní jehlou, kterou se propíchne vydesinfikovaná předkožka (při slabší jehle to skoro nebolí a ani nekrvácí), jehlou se prostrčí nejlépe silonové vlákno nebo nerezový drátek, jehla se vytáhne a oba konce vlákna se svážou a domina si na ně třeba dá svou pečeť. Pokud je povolen čas od času sexuální styk a propíchnutí vám přijde bolestivé, stačí to udělat jen jednou dvěma malými kroužky na protilehlých stranách předkožky (ty jsou tam natrvalo) a svazovat je těsně k sobě v době bez sexu drátkem nebo vláknem, které se dá vždy nové. Pochopitelně vlákno i drátek jdou přestřihnout, ale za to pak musí následovat trest (v mém případě jsem dostal na několik dnů zavedenou cévku do močového měchýře). Masturbace se sešitou cévkou natož pak s cévkou se mi nikdy nepodařila.

(Pá, 21. 8. 2009 - 07:08)

Znovunarozený: S tou šňůrkou to taky není špatný nápad, zkusím to. Pálení okolo kroužku opravdu zmizí, když se pod ním namažeš.

A.H. (St, 19. 8. 2009 - 16:08)

Ahoj Domčo, je u Vás něco nového?
Ahoj Báro, teď v podstatě - výjímečně - souhlasím s "tečkounem". Mám hodně podobné pocity.

.. (St, 19. 8. 2009 - 15:08)

Vím že když začnu já tak má silnější orgasmus, je vzrušenější a vášnivější. No a já jsem dost "nenasytný" tak začínám často.

bára (St, 19. 8. 2009 - 15:08)

Tvoje partnerka nikdy nezačne sama?Chceš říct,že se nevzruší když nezačneš ty?Masturbování je někdy lepší jak soulož,ovšem společná masturbace je velmi vzrušující.

.. (St, 19. 8. 2009 - 15:08)

částečně si to můžu prožít když bjeden z nás není doma,ale to není ono. Jednak můžu masturbovat a jednak k té touze potřebuju cítit její doteky, vidět její tělo, cítit vůni, slyšet hlas

.. (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

v životě je dost dominantní, v posteli ale naopak, tam potřebuje cítit moji jasnou převahu, jinak se nevzruší. Normálně mi to vyhovuje obojí. Ale tohle bych rád zkusil.

.. (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

v životě je dost dominantní, v posteli ale naopak, tam potřebuje cítit moji jasnou převahu, jinak se nevzruší. Normálně mi to vyhovuje obojí. Ale tohle bych rád zkusil.

bára (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

Víš,že tě chápu?Ta touha je spalující že?Vlastně ta touha je možná ještě lepší než samotná soulož vid?Nechápu tvoji partnerku,proč nechce,nikomu se neubližuje tak proč ne že?

Zuzka (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

Báro, jsou tu některý kluci který za zamčení nabízeli dost peněz i

Zuzka (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

Báro, jsou tu některý kluci který za zamčení nabízeli dost peněz i

.. (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

Báro. Ano, mně jde o to toužit se pomilovat, toužit se pomilovat čímdál víc, snažit se partnerku vzrušovat a naladit tak, až mě nakonec odemkne, moje snaha by měla trvat několik dní (3-4) třeba, to nepokládám za trápení. Za trápení bych pokládal dlouhou dobu. Pokud mám touhu a pomiluju se, tak to tak mám doteď. Ale to ta touha není dostatečně silná, potřebuju jí několik dní stupňovat ale nemám k tomu vůli. Ale už vím že mi to "dopřáno" nikdy nebude.

bára (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

Moc nechápu tu touhu.Já když mám touhu,tak se prostě pomiluju.Myslíš jako touhu,že chceš a nemůžeš?Zase na druhou stranu to není touha,ale trápení a to se ti líbí?

Reklama

Přidat komentář