Reklama

Pás cudnosti

dáda (Po, 24. 8. 2009 - 16:08)

a co takhle si šulína přelepit izolepou? není to tak finančně náročný ne?!?

Návštěvník (Po, 24. 8. 2009 - 16:08)

no já mám pro změnu na čuráku pupínky? čím to asi je?

Tomáa (Po, 24. 8. 2009 - 15:08)

Moje přítelkyně mě má zamčenýho už 10dní bez výstřiku.Můžu si za to sám protože by mě už dávno odemkla, ale to bych nesměl před pár dny na ní zařvat a jít do hospody.Už bych se docela rád zase udělal.Takhle rudý koule jsem ještě neměl,a přitom musím ještě svou přítelkyni uspokojovat orálně.Hodně mě to vzrušuje,ale pak mě to dost bolí.

milan (Po, 24. 8. 2009 - 10:08)

taky prosim at nas nechaji radoby pomocnici na pokoji.Dik za vsechny

.. (Po, 24. 8. 2009 - 10:08)

za všechny prosím o příspěvky "k věci"

obřezany (Po, 24. 8. 2009 - 05:08)

dosahuju orgasmu jen draždenim prostaty ma žena mi zakazala mastrubovat proto jsem podstoupil obřizku

A.H. (So, 22. 8. 2009 - 21:08)

Mně by se to taky líbilo

petrs (So, 22. 8. 2009 - 16:08)

To Ondra-občas se stane,že to tady vezmou do ruky prasata.Já se od Tvého příspěvku distancuju.jsem zamčený od pondělka,a docela se mi to líbí.

Návštěvník (So, 22. 8. 2009 - 13:08)

a ještě takovýho sešitýho ptáka pomazat hovnem co?!?a je to dokonalý..........a zadek taky sešít a dát si klystýrek!.a prášíčky na spaní........

miguel (So, 22. 8. 2009 - 07:08)

Ondra-to uz ani nejde normalne cist,prosim uz dost o takovych praktikach.O tom to tady neni.A hlavne odradis spoustu lidi,co by sem chteli psat!

.. (Pá, 21. 8. 2009 - 10:08)

to už je úchylný ...

petr (Pá, 21. 8. 2009 - 10:08)

to, co tady popisuješ, tomu se říká infibulace. používalo se to hlavně u gladiátorů a otroků, aby se nevysilovali jinými činnostmi, než měli! pokud nemáš zdravotnické znalosti, připadá mi to hodně nebezpečné, přece jen to místo je hodně prokrvené... s tím cévkováním je to obdobné...

Ondra (Pá, 21. 8. 2009 - 09:08)

Jednoduchou náhradu za pás cudnosti znali už staří Římané: sešitá předkožka, která sice umožňuje čurat, ale ne obnažit žalud. Snadno se to udělá dutou sterilní jehlou, kterou se propíchne vydesinfikovaná předkožka (při slabší jehle to skoro nebolí a ani nekrvácí), jehlou se prostrčí nejlépe silonové vlákno nebo nerezový drátek, jehla se vytáhne a oba konce vlákna se svážou a domina si na ně třeba dá svou pečeť. Pokud je povolen čas od času sexuální styk a propíchnutí vám přijde bolestivé, stačí to udělat jen jednou dvěma malými kroužky na protilehlých stranách předkožky (ty jsou tam natrvalo) a svazovat je těsně k sobě v době bez sexu drátkem nebo vláknem, které se dá vždy nové. Pochopitelně vlákno i drátek jdou přestřihnout, ale za to pak musí následovat trest (v mém případě jsem dostal na několik dnů zavedenou cévku do močového měchýře). Masturbace se sešitou cévkou natož pak s cévkou se mi nikdy nepodařila.

(Pá, 21. 8. 2009 - 07:08)

Znovunarozený: S tou šňůrkou to taky není špatný nápad, zkusím to. Pálení okolo kroužku opravdu zmizí, když se pod ním namažeš.

A.H. (St, 19. 8. 2009 - 16:08)

Ahoj Domčo, je u Vás něco nového?
Ahoj Báro, teď v podstatě - výjímečně - souhlasím s "tečkounem". Mám hodně podobné pocity.

.. (St, 19. 8. 2009 - 15:08)

Vím že když začnu já tak má silnější orgasmus, je vzrušenější a vášnivější. No a já jsem dost "nenasytný" tak začínám často.

bára (St, 19. 8. 2009 - 15:08)

Tvoje partnerka nikdy nezačne sama?Chceš říct,že se nevzruší když nezačneš ty?Masturbování je někdy lepší jak soulož,ovšem společná masturbace je velmi vzrušující.

.. (St, 19. 8. 2009 - 15:08)

částečně si to můžu prožít když bjeden z nás není doma,ale to není ono. Jednak můžu masturbovat a jednak k té touze potřebuju cítit její doteky, vidět její tělo, cítit vůni, slyšet hlas

.. (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

v životě je dost dominantní, v posteli ale naopak, tam potřebuje cítit moji jasnou převahu, jinak se nevzruší. Normálně mi to vyhovuje obojí. Ale tohle bych rád zkusil.

.. (St, 19. 8. 2009 - 14:08)

v životě je dost dominantní, v posteli ale naopak, tam potřebuje cítit moji jasnou převahu, jinak se nevzruší. Normálně mi to vyhovuje obojí. Ale tohle bych rád zkusil.

Reklama

Přidat komentář