Reklama

Obřízka

honza (St, 15. 6. 2016 - 23:06)

jestli jsi dobře četl tak mi bylo 13 let nezpůsobilý k právním ukonům a rozhodovali za mne rodiče.

Otazník (St, 15. 6. 2016 - 22:06)

Kolik tváří má ú.... gin? Teď i lekař, který prý dává rady na stránkách pro kluky.

Honza (St, 15. 6. 2016 - 08:06)

Já byl na obřízce asi ve třinácti. Měl jsem zánět slepého střeva a akutně mne operovali. Když jsem se probudil měl.jsem zafacivanyho i pindoura. Nechápal jsem proč a mama mi řekla že mi to nechala udělat při jednom. Dneska jsem za to rád a nelituju. Holkam se to vždycky líbilo. Mám tu jizvicku těsně za žaludem a když mi nestojí vypadá jak ohrnutej s krátkou předkožkou. Nikdo.nic nepozná na první pohled.

Honza (St, 15. 6. 2016 - 08:06)

Já byl na obřízce asi ve třinácti. Měl jsem zánět slepého střeva a akutně mne operovali. Když jsem se probudil měl.jsem zafacivanyho i pindoura. Nechápal jsem proč a mama mi řekla že mi to nechala udělat při jednom. Dneska jsem za to rád a nelituju. Holkam se to vždycky líbilo. Mám tu jizvicku těsně za žaludem a když mi nestojí vypadá jak ohrnutej s krátkou předkožkou. Nikdo.nic nepozná na první pohled.

Karel (St, 8. 6. 2016 - 13:06)

Jarmilo, na Slovensku doporučuji obřízku na http://www.plasticka-chirurgia.eu/o-zariadeni.php
MUDr. Roman Prídavka

Pepa (St, 8. 6. 2016 - 13:06)

Asi se opakuji ale, když tu vyloučíme kvaky jakého si úchyla gina, je to tu docela pěkná diskuse.
Vyjma něho tu vesměs většina bere obřízku jako normální a dobrou věc, buď ji máš nebo nemáš, je to každého věc. U nás ve famílii se rodíme s nějakejma špatnejma předkožkama, takže máme většina chlapů obřízku, staří, mladí. Většinou, když dojde na pubertu, tak se to operuje. Mohu Vám říci, že pitomosti typu necitlivost nebo neustálé ejakulace se u nás naprosto nevyskytují, všechno funguje jak má, né-li líp a ženský jsou spokojeny :-) A jsem starej chlap.
Mohu Vám též říci, že mastičky, cvičení roztahování a podobné hovadiny nefungují a každého akorát vystresují. Nejde stáhnout ? Pak šup na obřízku, za týden zahojeno a vyřešeno. Takže původci těchto žvástů, kteří se s obřízkou osobně vůbec nesetkali, tak jděte do prde... akorát neznalým kazíte život.
A já jsem rád, že obřízku mám, a doporučuji !

Luke (Ne, 5. 6. 2016 - 06:06)

Kolik ti je? Jsi puberťák?...Tak já to zkusím tam , děkuji

Tony (So, 4. 6. 2016 - 12:06)

Kolik ti je? Jsi puberťák? Pokud ano, tak zadej dotaz na www.strankyprokluky.cz a tam ti pan doktor odpoví, jak je onanie "škodlivá".

Luke (So, 4. 6. 2016 - 11:06)

To, že obřízka zabrání...A jak tedy ? Jsou na to prášky? Třeba?

Tony (So, 4. 6. 2016 - 10:06)

Jak zabráím tomu abych...To, že obřízka zabrání onanii se prokázalo jako píčovina. Někteří obřezaní onanují mnohem více než neobřezaní, jen k tomu potřebují mazivo. Pokud obřízka pokazí sex, tak více klasický pohlavní styk než schopnost onanie.

Luke (So, 4. 6. 2016 - 07:06)

Jak zabráím tomu abych masturbovat ? docela mi to vadí ale prostě bez toho to nejde :-(
díky za rady

Tony (So, 4. 6. 2016 - 06:06)

Teď už vím, od koho pochází termín "obřízkový křižák", který se mi tak zalíbil. Od Australana Roberta Darbyho.

Martin (Pá, 3. 6. 2016 - 21:06)

Zajímavé. Jedna Jarmila...A ještě si k tomu hraje nejspíš na mě :D

aspon že si moje jméno tak dobře pamatuje :D

já mám však tady login, a podepisuju se s velkým písmenem :D :D

x (Út, 31. 5. 2016 - 02:05)

Mýty a mylné představy o penisu

Čtyři mýty o penisu, které nemají žádné skutečné opodstatnění:

Penis bez předkožky je lepší

Z hlediska funkce jsou obřezané i neobřezané penisy vysoce vzrušivé. Muži zažívají velkou dávku citlivosti v oblasti penisu, ať už předkožku mají či nikoliv. Předkožka však obsahuje bohatší škálu a větší koncentraci speciálních nervových receptorů než jakákoli jiná část penisu, proto má mnoho mužů pocit, že byli neprávem zbaveni svého plného milostného potenciálu. (Poznámka: Protože je předkožka tak citlivá, měli by si partneři určit, jestli má muž raději, když během milostného dráždění předkožka klouže po žaludu, nebo má raději, když je stažená dozadu. Bude to pravděpodobně záležet na tom, jakým sexuálním hrátkám se zrovna bude oddávat.)

Hodnocení penisu z hlediska estetiky, jak je přitažlivý podle toho, jestli předkožku má či nikoliv, je pouze otázkou osobní volby a záleží na tom, na co jsou lidé zvyklí. Hlavní roli v tom, co je jak pro ženy, tak pro muže vizuálně přitažlivé, hrají různé faktory - jestli daná kultura obřezává novorozence (většina světa to nedělá), nebo jestli ilustrace a fotografie zobrazují obřezané nebo neobřezané penisy (v USA je tendence prezentovat spíše obřezané).

martin (Út, 24. 5. 2016 - 11:05)

Ahoj obrizka je super mam jizvi tesne za zaludem a zadny znevitiveni nic nepozoruju stoji mi tak 6x denne a vydrzim ho honit treba hodinu. doporucuju co nejradikalnejsi obrizku

Jarmila (Po, 23. 5. 2016 - 13:05)

No aj na Slovensku to frčí o vela viac, nechapem prečo tato diskuzia je taká nemastná?Na záver
Ako ste sa mali možnosť presvedčiť, nie sú známe nijaké negatíva, ktoré by obriezka spôsobovala. V každom smere zlepšuje kondíciu penisu a Váš sexuálny život. Ak sa pre ňu rozhodujete a nemáte zdravotné problémy, poisťovne ju nehradia. V súčasnosti sa cena zákroku pohybuje okolo 200,- € a to v závislosti od kliniky, ktorú si vyberiete. Ak však trpíte zdravotnými problémami s úzkou predkožkou, poisťovne Vám vyjdú v ústrety. Penis by mal byť zahojený a schopný bežného používania po 4 až 6 týždňoch od zákroku. Informujte sa však u svojho lekára.
Kdo má zkušenosti s obřízkou partnera na Slovensku? Poraďte

Jarmila (Po, 23. 5. 2016 - 13:05)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8c/Circumcision_jpg3.JPG

Jarmila (Po, 23. 5. 2016 - 13:05)

Můj přítel se konečně rozhodl k obřízce. Jsem ráda a dost mi pomohla informace , že v Polsku , které považujeme stále za zastaralé je tento malý zákrok zcela běžný a levnější. Našla jsem tam zajímavější odkazy viz tento:images78.fotosik.pl/463/dcd58c859c560b 00med.jpg a přesně takto bude můj přítel vypadat po prázdninách. Myslím, že ženy, které to poznaly s obřezanými muži mi dají za pravdu? Už se těšíme na pořádný sex.

Steve (Pá, 20. 5. 2016 - 16:05)

Tady žádnej Richard není, trumpeto! Ale tobě je to asi marný říkat ...

20.5. (Pá, 20. 5. 2016 - 07:05)

Richarde,já nevím,kde Budha k vasektomi přišel,neporadila jsem mu to.Kromě toho svoje sadistické sklony kompenzuje v zaměstnání a může to souviset i s jeho náboženským přesvědčením i s tím,že v životě se střetává realita s egem,kde se odpor vůči sobě samému nachází blízko pod povrchem...

Reklama

Přidat komentář