Reklama

Obřízka

Tina (So, 25. 6. 2016 - 15:06)

Nech si udělat úplnou obřízku, ne jen částečnou. Úplná je nejhezčí, nejvíc sexy. Ženy tě budou milovat.

Zdenek (So, 25. 6. 2016 - 06:06)

Souhlas rodičů není problém je to moje rozhodnutí jako byla kerka. Jaký styl vybrat. Na to jsem se ptal poradite nekdo??

Tony (St, 22. 6. 2016 - 08:06)

K tomu musíš mít souhlas rodičů.

Jednomu takovému odpověděli na mojepuberta, jak má tu odpověď formulovat.

"Tatinku a maminko, já bych chtěl mít kratší penis a chtěl bych, aby jeho citlivost klesla na pouhou čtvrtinu, proto chci obřízku, protože se to prý holkám líbí."

a pak napsali:

"Rodiče takovéto tvé prosbě jistě vyhoví.

zdenek (St, 22. 6. 2016 - 08:06)

ahoj je mi 15 a chci se nechat obřezat jaký styl obřízky vybrat nevyznam se v tom dik za radu. holky jak se vám to nejvíce líbí

Steve (Út, 21. 6. 2016 - 14:06)

Na jiném místě, přikazuje snad Pavel aby se jedlo vyloženě krvavé jídlo? Nikoliv ... opět hovoří že se může požívat a že na tom víra vůbec nestojí. (píše, kor kdybyste se měli kvůli tomu jakkoliv trápit) Dříve to brali vážně a jako faktický zákaz. (tak jak tomu věří dodnes Jehovisti, myslím že i jiné víry)

Tony (Út, 21. 6. 2016 - 10:06)

Tak mne MUDr Sokol nezklamal, všechny mé příspěvky vymazal. Přece si tam neponechá příspěvky, které by mohly ohrozit jeho business.

21.6. (Út, 21. 6. 2016 - 09:06)

Židi nežidi, v Bibli o tom...Dobře Steve jdu do toho.Mrázik byl letos věčně nalitej...

Steve (Út, 21. 6. 2016 - 02:06)

Ano rozumím, však jo ... že obřízka nijak nesouvisí na vztahu s Bohem a že na tom víra vůbec nestojí. To je to co tím chtěl říct. Dříve bohužel si mysleli že stojí, židé si to možná myslí taky. Že by zakazoval obřezaní z důvodu zdravotního či praktického ovšem nikde nevidím.

Pouze kritizuje obřezávače za vidinou významu víry ... Ano, to dnes přeci víme že je to nesmysl. Nikde ale nehovoří o zákazu. Bavíme s tu přeci o zákazu. Nezakazuje nic ... krom toho církevního obřezávače. (ve významu Křest'anské víry) Ano, znám výraz "špinavý pes" - to používají přeci islamisti. Nechápou že se všichni s tím štěkajícím prasátkem tak kamarádí, mazlej, a ještě si to tahaj mnohdy i do postele.

"Apoštol Pavel píše, že obřízka těla je škodlivá" ... a to píše Pavel kde?

Tony (Po, 20. 6. 2016 - 23:06)

To, že znáš Bibli prachbídně a to i NZ jsem zmerčil už dávno. Já tu dal i mnoho veršů, které jsou v NZ proti obřízce. Apoštol Pavel píše, že obřízka těla je škodlivá, protože vede k duchovnímu nadýmání. Znovu tu všechny verše dávat nebudu, dám tu pouze jeden s komentářem od Laury Ježkové.

Filipanům 3; 2 - 3

2) Dávejte si pozor na psy! Dávejte si pozor na zlé dělníky! Dávejte si pozor na klamně zmrzačené! 3) Neboť obřezaní jsme my, kdo konáme bohoslužbu podle Božího Ducha, a svou slávu máme od Krista Ježíše, místo toho, abycho se spoléhali na tělo.

Pavel tu hned říká tři věci o těch, kdo ještě praktikují rutinní obřízku po vyhlášení Nové smlouvy a konečné Oběti ze strany Krista. Za prvé je nazývá psy a to byla v té době jedna z nejhorších nadávek. Psi tenkrát ještě nebyli takovými domácími mazlíčky jako dnes ale běhali polodivoce ve volné přírodě, žrali odpadky a byli spíše jako dobytek. Na druhé straně je nazývá zlými dělníky. Písmo to vyjadřuje jasně: mrzačení jednotlivce mimo přímý rozkaz Boha je zlé a morálně nepřijatelné. Za třetí - Pavel nazývá obřízku tím, čím vlastně je - zmrzačením. Je to podruhé, co Pavel používá tento termín. Je zajímavé, že ti, kdo v tomto smyslu mluví o dnešních obřezávaných dětech, jsou označováni za "extrémisty", když použijí stejné slovo.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/co-bible-doopravdy-rika-o-rutinni-kojenecke-obrizce/

Zu nejde o nudapláž, ale v poslední větě vystihl ten kněz MUDr.Sokola přesně:

A pochopte konecne ze toto vsetko je len byznys pana Sokola ktory perfekne dokaze zarabat na ludskej hluposti.

Steve, tebe chápu. I tento příspěvek mi potvrzuje, že evidentně trpíš SYNDROMEM POPŘENÍ ZTRÁTY.

Steve (Po, 20. 6. 2016 - 23:06)

Židi nežidi, v Bibli o tom je, je to tam vychvalováno téměř všude až málem do konce, nikde zakazováno ... tak o co vlastně jde? A u Židů je to jako špatně?

Děvče taky nikde nepíše že se ukájela ... naopak napsala že se tam dostala téměř nedopatřením, spíš chyba rodičů že tam zabloudili ... (zda to chyba byla či nebyla necht' si posoudí sami rodiče - je to jejich věc a zodpovědnost)

Dost hloupě odpověděl kněz pokud to vůbec byl kněz ...

Tony (Po, 20. 6. 2016 - 19:06)

Jenom odtamtud okopčím příspěvek účastníka pod nickem "katolický kněz", který v odpovědi na příspěvek jakési Veroniky vystihl smysl činnosti MUDr Sokola přesně:

katolicky kňaz
02. 04. 2012 - 16:43
pôvodný príspevok (od Veronika):
Ked som mala 11 rokov bola som s rodicmi po prvykrat na nudistickej plazi v Koversade v Chorvatsku a tam som po prvykrat uvidela obrezany penis. Pametam si ze uz vtedy sa mi pacil. Ked som si neskorsie precitala ake vyhody v sexe prinasa prave obriezka, stala som sa velkou stupenkynou muzskej obriezky. Zial musim povedat ze hoci od mojej prvej skusenosti s obrezanym penisom uplynulo uz vyse 10 rokov, nikdy som nemala to stastie natrafit na takeho muza tu na Slovensku. Verim vsak ze sa v tomto smere veci zmenia k lepsiemu.

Odpověď toho kněze:
sodoma gomora, co uz sa len robi s dnesnym svetom? 11 rocne dievca sa ma doma hrat s babikami a nie sa ukajat na nudistickej plazi pohladom na obrezane penisy !!! Kam toto vsetko speje. A druha vec,vari sme zidia aby sme sa obrezavali? Viac ako tristvrte slovakov je katolikov, uvedomte sa. A pochopte konecne ze toto vsetko je len byznys pana Sokola ktory perfekne dokaze zarabat na ludskej hluposti.

Tony (Po, 20. 6. 2016 - 19:06)

Nic tam už štourat nebudu.

Steve (Po, 20. 6. 2016 - 18:06)

Noo, tak co ted' s tím? ;-)

Tony (Po, 20. 6. 2016 - 16:06)

Tak mi MUDr Sokol odepsal, že žádné obřízky dětí neprovádí. Takže buďto tu lhal Aha nebo mi lže MUDr Sokol.

Tony (Po, 20. 6. 2016 - 01:06)

Výhoda skinbackingu (nošení předkožky trvale vzadu) oproti obřízce! Je to vratné!

Karel (Ne, 19. 6. 2016 - 21:06)

Zjistil jsem, že když se věnuju předkožce, tak nejsou problémy. Před 2 roky jsem měl bolestivý styk - zkrácenou uzdičku a bolest při přetahováni předkožky. Pak jsem začal chodit s přetaženou předkožnou za žaludem, jemně protahovat uzdičku při masturbaci, hlídat při sexu, aby to pěkně klouzalo (stačí přimáznout slinami) a taky jsem zpomalil při milování - podvědomě jsem cítil, že to chcu udělat - zpomalit a uživat si v klidu sebe i partnerku. Nedávno jsem zjistil, že když dlouho chodím s obnaženým žaludem, tak znecitliví a méně si sex užívám, a navíc občas byl trochu problém s erekci. Tak jsem začal schovávat žalud do předkožky a za pár týdnů vše ok. Navíc masturbace je úžasně jednoduchá, když mám předkožku.

19.6. (Ne, 19. 6. 2016 - 19:06)

Romane,jedno židovské přísloví praví:

Člověk se do naha odkope,když jde o peníze,když se vzteká a když je opilý-čím si domysli sám...

Tony (Ne, 19. 6. 2016 - 17:06)

Tu je dlouhodobě mrtvo, tak jsem se dnes vyřádil na stránkách jednoho z největších obřízkových křižáků ve střední Evropě, MUDr Romana Sokola z Trenčína. Na štěstí u nás v ČR obřízkového křižáka jeho kalibru vůbec nemáme. Jsem zvědav, zda mi mé příspěvky smaže. Kór, když jsem mu tam napsal, že je jedním z největších obřízkových křižáků ve střední Evropě.

Bobina (Ne, 19. 6. 2016 - 10:06)

Obřízku jen ze zdravotních důvodů, nebo pokud se v dospělosti rozhodne, že to tak sám chce. Paušálně obřezávat malé kluky mi přijde hrozné. Pak jsou americké weby plné nářku, že se necítí být celým mužem a že mají problémy s vyvrcholením. Hygienickou stránku neberu, žijeme v podmínkách, kdy není problém si ho umýt po každém vyčurání. Nám ženám taky nikdo nic kvůli hygieně neuřezává a že jsme na tom díky anatomii hůř.

Tony (St, 15. 6. 2016 - 23:06)

jestli jsi dobře četl tak...To nehraje roli, toto zákony ČR

Reklama

Přidat komentář