Reklama

Obřízka

,,,,,,,,,,,,,, (Ne, 15. 5. 2016 - 22:05)

https://www.youtube.com/watch?v=WjQ69yI-9dQ

___________ (Ne, 15. 5. 2016 - 22:05)

https://www.youtube.com/watch?v=uz7rB3HnfDk

Tony (So, 14. 5. 2016 - 01:05)

.... už zase?Tuším, že vím s kým mám tu čest.

Steve (So, 14. 5. 2016 - 01:05)

.... už zase?

Tony (Pá, 13. 5. 2016 - 21:05)

To mne vůbec nepřekvapuje. Co Polák, to šmelinář, tak se vůbec nedivím, že se v Polsku vyskytují ve větší míře bezskrupolózní doktoři, kteří rejžují z oblbování lidí a následného mrzačení penisu amputací předkožky.

Mimoto v polštině jsou i cirkumfetišistické stránky, v češtině ne.

Fando, ten cirkumfetišismus z tebe čouhá jak sláma z bot. Někoho mi tu silně připomínáš.

Fanda (Pá, 13. 5. 2016 - 21:05)

Dostala se k mně informace a to od polského kamaráda, že i v Polsku je obřízka široce nabízena a prováděna ve všech svých podobách, teda i pro ty žijící u hranic je snad lepší využít služeb v Polsku: Tourmedica.co.uk Clinics Circumcision
Circumcision in Poland
Synonimy: high and tight circumcision, high and loose circumcision, low and tight circumcision, low and loose circumcision
Pro mnohé z nás je to jedině to správné rešení, ať pan quacker gin radí co chce radit, je to jeho problém.

Steve (Pá, 6. 5. 2016 - 15:05)

Správný lékař má léčit...Gine, Urologie není jenom čarování a mastičky ;-) Aly ty to víš, já vím že mě tady jenom dráždíš.

Tony (Pá, 6. 5. 2016 - 11:05)

Ti filantropové měli být v uvozovkách. Ve skutečnosti to jsou zločinci.

TonyV (Pá, 6. 5. 2016 - 10:05)

WHO recommends low&tight...Zkorumpovaná WHO ne základě cirkumfetišisty cinknutých studií? Nenech se vysmát. Je notoricky známé, že Bailey, Gray (USA) a Auvert (Francie) byli zavilými cirkumfetišisty dávno předtím, než ty studie začali dělat. Ke všemu to v praxi nefunguje. Například v Zambii se infekce virem HIV zvýšila mezi nověobřezanými o 30% oproti neobřezaným. Přesto vesměs obřezaní cirkumfetišisté sedící v čele WHO zarputile trvají na svém. A vše je dotováno bohatými obřezanými filantropy z USA. V USA už jim dávno pšenka nekvete, tak se vrhli na Afriku, kde jimi dotované nezizkovky mají z čeho profitovat.

WHO (Pá, 6. 5. 2016 - 09:05)

WHO recommends low&tight circumcisions / WHO empfiehlt low&tight Beschneidungen
The WHO recommends low&tight circumcisions as they help best against HIV infection

Die WHO empfiehlt low&tight Beschneidungen, da diese am besten gegen HIV Ansteckung helfen

WHO (Pá, 6. 5. 2016 - 09:05)

WHO recommends low&tight circumcisions / WHO empfiehlt low&tight Beschneidungen
The WHO recommends low&tight circumcisions as they help best against HIV infection

Die WHO empfiehlt low&tight Beschneidungen, da diese am besten gegen HIV Ansteckung helfen

Tony (Čt, 5. 5. 2016 - 17:05)

Lepší je BEZ, a pak...Správný lékař má léčit a ne amputovat. Jenže tam máte primáře z Etiopie a ten je dopředu nastaven vopižlávání. A ta vaše MUDr Buchlovská? Škoda mluvit, tu by asi nenechali vopižlat ani jezevčíka.

Steve (Čt, 5. 5. 2016 - 16:05)

Lepší je BEZ, a pak obzvláště když funguje špatně či špatně narostl. A s krátkou uzdičkou si užiješ problémů až až! Takže v takovém případě lepší vše pryč.

Tony (St, 4. 5. 2016 - 13:05)

myslela jsem si že to je...Nevýhod ti tu napíšu hafo. Je tu mrtvo, tak popichuju našeho psychouše když se ozve.

matrina (St, 4. 5. 2016 - 13:05)

myslela jsem si že to je nejaka diskuse o tom jake vyhody nevyhody zkusenosti ale memete tu jen same sracky

Tony (St, 4. 5. 2016 - 04:05)

"A ty si dej pozor na...Přece toho, co objel přes 800 vopižlanejch.

Steve (St, 4. 5. 2016 - 01:05)

.... tihleti snění jsou prostě problémový!

jediný co pomůže je trošku udržet je: Mlátit, mlátit a mlátit.

Tato rasa prostě musí mít diktátora, jinak konec a velikej problém.

Tony (St, 4. 5. 2016 - 01:05)

Hmmm, chápu .... dle tebe za...To nemám z mé hlavy. Dnes jse přeložil ten článek a zítra si ho přepíšu na své stránky.

A ty si dej pozor na toho Brémáka.

Steve (St, 4. 5. 2016 - 01:05)

.... to je výchovou, mentalitou rodiny a rasy, krví, národních zvyklostí atd. nejsem rasista, ale je to tak ... podívej se např. na cikány - taky to je v nich. Ani soudruhům se nepodařilo cikány dát do latě. (ted' myslím např. pracovně atd.) Kdepák! Dostali nové bydlení ... kdepák - baráky jsou vymlácený do mrtě .... a nemá to nic společného s obřízkou.

Steve (St, 4. 5. 2016 - 01:05)

Hmmm, chápu .... dle tebe za vše může obřezanej penis. :-DDD

Nebud' směšnej prosímtebe !!!

Reklama

Přidat komentář