Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Věrča (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Teda tohle mne zdrblo a totálně dostalo, já snad budu brečet, jako to nejde se takhle trápit. Vole neblázni.

Kluk (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Já miluju nejvíc Klárku jako všechno. Já ji budu přát aby byla š%tastná jako ta nejštastnější duše a já ji mám tak rád,že na ni budu myslet celý život. Přišel ted, jsme domů a zapíjel jsem její svatbu aby byla šťastná. Já vím že nepůjde se mnou na kafe ani čůra t aůe já ji má m ve svém srdíčku po celý život a kdyby od ní libor někdy dešel já bych ji o ni pečoval jako o andílka a udělal pro ni vše na světě. Já s ní žiju kaýdý den a taky s níusímám aprobouzím se. Já se omlouvám Jardovi,že jsme se neozval a nešli jsme na pivo já nemůžu. Až se bide klárka vdávat já chci ten den umřít a probudit se až zítra až nebude svatb. Já ji miluju a jsem staršně neštastný ale nesmím ji vstoupit do života když má jinýhio-.

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 07:09)

Jdi někam. Už je to tak praštěný až to přestává být čtivý.

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 08:09)

Proboha,tak to nečti a sem nelez. Já ho naopak chápu.

Dan (So, 12. 9. 2020 - 08:09)

Vůbec si nedokážeš představit, že někdo může mít takový stav,když je nešťastně zamilovaný. Já jsem tím prošel několik let a kdybych tu holku ještě dneska potkal,tak jsem zase v prdeli. Naštěstí má rodinu až někde na Moravě

K. (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

to není Liborovo, to je autentický, proboha, co blbneš!

Natalie (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Tak se trápila pro nešťastnou lásku můj nejlepší kamarád. A dopadlo to špatně, nemůžu o tom psát, ale bylo to i v tisku . Já tohle prožívám strašně do hloubky taky, všechno se mi vrací ,nebyl do mně zamilovaný, to ne, byla tam jiná holka. A mně se svěřoval. Nemohu to sdělit. Sorry.

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Odkud jsi? Mohu ti nějak být prospěšná? Jsem holka od Semil 22 let. Nechceš se svěřit se vším, co tě bolí?

Matlák (Pá, 11. 9. 2020 - 19:09)

Já moc bych Tak i klarku kdyby dala do svatby curiní taky chtěl jak libor taky.

Tak (Pá, 11. 9. 2020 - 17:09)

nějaká sebevraždička by to oživila. Třeba se dočkáme.

Klára (Pá, 11. 9. 2020 - 16:09)

Pozdrav z krásné sluníčkové chaloupky. Dojeli jsme bez čůrání až sem a pak jsme s Nikou pokropily u plotu trávu vydatným čůráním. Já jsem se přidala v Lípě u školy a domů jsem už nejela. Půjdeme večer do hospůdky, já teď se ségrou posekáme trávu a Libor řeže a šťípá dříví, co nám přivezli od Helenky z lesa. Na otázku jestli bych se stala ženou Libora odpovídám ano,ale až dokončím školu, tedy za rok,ale kdyby Libor moc chtěl dřív ,proč ne? Proč bych se měla řídit ostatnima, když chci poslouchat hlas toho jak to cítím já.

Mike (Pá, 11. 9. 2020 - 18:09)

Tak si to pěkně užívejte. Hele s tou svatbou ,já bych si tě vzal hned! Jsi skvělá. Moc skvělá!

Natalie (Pá, 11. 9. 2020 - 17:09)

Vím že to není tvůj první partner a tím líp. Proto bych na tvém místě se případnému sňatku nebránila, protože opravdu už žijete jako v rodině. Jen dítě bych zatím na tvém místě nemusela, v tomto věku je lepší být víc volný a užívat si radostí života .Příjemný víkend vám všem!

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 17:09)

No jestli si Klára nakonec Libora vezme tak ten Kluk,co sem píše ty utrápený vyznání,tak nevím jak to teda zvládne.

Maják (Pá, 11. 9. 2020 - 14:09)

Já sem přispěju z trochu jinou zkušeností. Jaký byste měli ,vy nadrženci , pocity ,kdybyste měli vztah s nevidomou holkou a hlavně v přírodě mimo WC ji museli asistovat při její potřebě? Mohu říci, že v tom nic sexuálního není, ikdyž ji miluji a jsme spolu. To je úplně jiný pocitový rozměr, protože ji musíš hlídat jak a kam čůrá ,aby si nepotřísnila kalhoty, boty a podobně, nehledě, že může nastat situace i s potřebou druhou. Proto se trochu zamyslete, než si ho tady vyhoníte u toho jak holky čůrají.

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 17:09)

To že je nevidomá, neznamená že musí být asexuální. Spojil bych příjemné s užitečným.

Brácha (Pá, 11. 9. 2020 - 12:09)

Teď bude volno tak vezmu ségru někam ven a budeme spolu chcát. Včera jsem s ní blbnul ve vaně a pochcala mi nohu a bylo to příjemně teplý a chcala krásně proudem až se mi postavil.

Matlák (Pá, 11. 9. 2020 - 12:09)

Já moc chci na holku mám pnutí aby šla dát čuriníá jako bych vyteklý uhonil do ní.

Bla bla bla (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Kdo se dneska v osmnácti vdává? Tohle je fakt příběh jak z doby před sto lety.

Simona (Pá, 11. 9. 2020 - 11:09)

Mám tři dospělé děti, 18, 22 a 25 let. Nejmladší dcera a prostřední jsou vdané. Najmladší měla osmnáct v únoru a svatbu v červenci. Prostřední se vdávala ve dvaceti. Nejstarší kluk ten se do toho moc nežene. Ono je to o něčem jiném než o společenské objednávce dnešní doby.

Reklama

Přidat komentář