Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Xxx (So, 12. 9. 2020 - 15:09)

Ty vole to je zase tady dnes parta ujeťàků. To mi mozek nebere!

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 11:09)

Blbý, no. Proč z tý ženský postavy dělá takovýho retarda?

Jája (So, 12. 9. 2020 - 12:09)

Ty si nedáš pokoj, hlavně že jsi nejchytřejší.......retard.....

Todd (So, 12. 9. 2020 - 11:09)

Já mám taky Matláku. Vůbec se nedivím,že se ten jura pro Klárku tak trápí. Klárko zravím, ty houby vám závidím, ja se dostanu na ně až nejdřív v úterý.

Matlák (So, 12. 9. 2020 - 10:09)

Uhonil do vyteklý mám ja moc bylo jak myslel na to holký

Klára (So, 12. 9. 2020 - 10:09)

Už jsme zpátky a každá s vrchovatě plným košem hub a to bychom tam mohly jít sbírat znovu! Krásný hřiby. Počůraly jsme lesík, ale až když jsme se vracely. Já to měla po kafi rychlý a hned. Niki se vyčůrala spíš normálně a pak říkala, že se jí chce i to druhý, ale že vydrží, a už si oblékla kalhotky, ale já jí přesvědčila ať to udělá taky, protože nikde nikdo nebyl a tak se nakonec hned i vykakala a bylo ji líp. Libor nám bude pomáhat čistit houby a mamča řekla ,že můžeme ještě nasbírat zítra než pojedeme domů. Dnes sjedeme do Schandau se vykoupat a vysaunit. Máme ještě mnoho vstupů a tak to chceme využít.

Brácha (So, 12. 9. 2020 - 10:09)

Rozhod jsem se. Vypiju ségřino čůrání. Ne přímo z její píčky, to nechce, ale vychčije se mi do sklenice a pak to zkusím. Nabídl jsem jí i svoje,dle to taky nechce. Asi za chvilku to zkusím,protože čůrala ráno sama na WC a od té doby nebyla a to už by se jí mohlo chtít znovu.

KLára (So, 12. 9. 2020 - 08:09)

Půjdeme na houbičky, jsme po snídaní a i krásně a hodně vyčůrané. Já musela velmi nutně ráno a když jsem odemykala tak už už bych se počůrara,ale druhou ruku na pipince jsem měla a tlačila si na ní a jen jsem zaběhla k prvnímu rohu už jsem tam skončila na bobečku a čůrala jsem okamžitě a spíš mi to šlo dlouho a normálně , ne moc prudce ,ale měla jsem hodně plný bříško. Niki přišla za chvilku a taky se vyčůrala skoro hned za dveřma a z pipinky jí proudilo hodně vody a dost širokým prouděm víc než mně. Libor ještě chrní a včera jsme cestou z hospůdky se taky vyčůrali, ale až doma, když jsme počkali až ségra bude uvnitř a nakonec jsme se tam i pipinkovali a Libor byl tak natěšený, že prostě musel tam a já to chtěla taky a moc to bylo krásný. Mamča už je vzhůru a těší se co přineseme za houby. Tak půjdeme zase někam pod Tanečnici.

Mike (So, 12. 9. 2020 - 09:09)

Krásný ráno. Udělejte v lese pěkný čůrání a ukažte pipinky a čůrejte.

M (So, 12. 9. 2020 - 05:09)

Je to myšlené jinak, jin by zneužil a špehovla jí jak se dá. Jinak i nevidomé holky dokážou čůrat bez asistence. Jak si myslíš, že to dělám já to taky nevidim.

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Konopníková: „Tady máš ty adresy, a nezapomeň, napíšeš: Svatba se nekoná, žije se s bláznama. Rozumíš?”

Návštěvník 2 (Pá, 11. 9. 2020 - 22:09)

Škopkova : já blázen?! Na tu máš sežer si to! My od vás žádný krámy nepotřebujeme!

Věrča (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Teda tohle mne zdrblo a totálně dostalo, já snad budu brečet, jako to nejde se takhle trápit. Vole neblázni.

Kluk (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Já miluju nejvíc Klárku jako všechno. Já ji budu přát aby byla š%tastná jako ta nejštastnější duše a já ji mám tak rád,že na ni budu myslet celý život. Přišel ted, jsme domů a zapíjel jsem její svatbu aby byla šťastná. Já vím že nepůjde se mnou na kafe ani čůra t aůe já ji má m ve svém srdíčku po celý život a kdyby od ní libor někdy dešel já bych ji o ni pečoval jako o andílka a udělal pro ni vše na světě. Já s ní žiju kaýdý den a taky s níusímám aprobouzím se. Já se omlouvám Jardovi,že jsme se neozval a nešli jsme na pivo já nemůžu. Až se bide klárka vdávat já chci ten den umřít a probudit se až zítra až nebude svatb. Já ji miluju a jsem staršně neštastný ale nesmím ji vstoupit do života když má jinýhio-.

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 07:09)

Jdi někam. Už je to tak praštěný až to přestává být čtivý.

Návštěvník (So, 12. 9. 2020 - 08:09)

Proboha,tak to nečti a sem nelez. Já ho naopak chápu.

Dan (So, 12. 9. 2020 - 08:09)

Vůbec si nedokážeš představit, že někdo může mít takový stav,když je nešťastně zamilovaný. Já jsem tím prošel několik let a kdybych tu holku ještě dneska potkal,tak jsem zase v prdeli. Naštěstí má rodinu až někde na Moravě

K. (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

to není Liborovo, to je autentický, proboha, co blbneš!

Natalie (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Tak se trápila pro nešťastnou lásku můj nejlepší kamarád. A dopadlo to špatně, nemůžu o tom psát, ale bylo to i v tisku . Já tohle prožívám strašně do hloubky taky, všechno se mi vrací ,nebyl do mně zamilovaný, to ne, byla tam jiná holka. A mně se svěřoval. Nemohu to sdělit. Sorry.

Návštěvník (Pá, 11. 9. 2020 - 21:09)

Odkud jsi? Mohu ti nějak být prospěšná? Jsem holka od Semil 22 let. Nechceš se svěřit se vším, co tě bolí?

Reklama

Přidat komentář