Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kluk (Út, 8. 9. 2020 - 21:09)

Já nechci aby Klárka měla trápení, já ji miluju a je jediná v mém srdci a nechci zítřek vůbec prožívat v nelásce. mně to nejde a nevím jak to zvládnu.

Jarda Kv. (Út, 8. 9. 2020 - 22:09)

Hele zavolej mi nebo ti zavolám zítra já, zajdeme na pivo?

Šišmiš (Út, 8. 9. 2020 - 18:09)

To teda!

Mike (Út, 8. 9. 2020 - 18:09)

Moc hezký jste obě čůraly. Tak si to dnes a zítra oslav podle nejlepších pocitů a vítej do party plnoletých! Od zítřka už nám bude čůrat dospělá Klárka...

Klára (Út, 8. 9. 2020 - 14:09)

Vyčůrala jsme se s kamarádkou jako minule já tam u nádraží za skladem. Já to měla plný v pipince dost, ale ona se trápila víc a pospíchala s rukou pod sukní až na pipince,aby to nepustila dřív a stihla to a ani si nedřepla ,hned to šlo a tak čůrala víc z výšky a já to udělala stejně a taky jsem měla pěkný proud a velkou loužičku pod sebou. Já jsem měla kalhotky suchý, ona si přece jen trochu pustila dřív,ale jen maličko. Asi byla hodně napitá. Většinou čůrám já rychleji a ona se přidá, nebo je nastydlá. Dnes ji pozvu domů a ještě pár blízkých lidí, nechceme jít nikam ven kvůli tomu bacilu a oslavíme v poklidu moje narozky. Bude mi tu chybět Miška, ještě jsem občas smutná a stýská se mi,ale dáme odpoledne hovor. Sice je mám ty narozky až zítra, ale to chce Libor mít jen se mnou a vyzvedne mně ve škole a pojedeme na tajný výlet. Na to se těším.

Robin (Út, 8. 9. 2020 - 15:09)

Klárko jaký má holka pocity když čůrá ,když musí takhle rychle a moc na záchod? Už vím čím holka čůrá, ale nevím,jaké to je u holky, když čůrá. A k narozeninám ti přeju od sebe všechno radostné. Já jsem to četl o tom, co se ti stalo, ale bál jsem se ti něco napsat, protože jsem tušil jak tě to bolí všechno.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

A tys nikdy nepotřeboval nutně na záchod? Tak asi podobně to vnímá i holka, ne? A když čůrá tak se jí uleví, když se zbaví nepříjemného pocitu, že musí a že už může.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 16:09)

A tys nikdy nepotřeboval nutně na záchod? Tak asi podobně to vnímá i holka, ne? A když čůrá tak se jí uleví, když se zbaví nepříjemného pocitu, že musí a že už může.

Lucka (Út, 8. 9. 2020 - 13:09)

Normální velká holka nepůjde čůrat s cizím klukem a ani se známým, jedině s partnerem a to kdoví jestli.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 12:09)

Touho, Libor zareagoval. Nebrání se setkání koncem měsíce. Trochu mně to zaskočilo, uvážím to. Na druhou stranu je to ale výzva .

Touha (Út, 8. 9. 2020 - 15:09)

Tak to je fajn. Dejte si někde třeba dvojku vína a ozvi se. Pozdravuji vás oba.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 19:09)

Tak jasně, ozvu se. Máme to ve středu 16. září, ale místo po dohodě nebudu uvádět.

Puluj (Út, 8. 9. 2020 - 19:09)

Neobvyklé. Pokud bude možné alespoň lehce diskrétně přiblížit osobu z pohledu Vašeho, velmi bych požádal o osobní dojmy a informace. Děkuji.

Návštěvník (Út, 8. 9. 2020 - 20:09)

Tak bude- li to možné ,o dojmy se ráda podělím. Myslím, že Libor zde je dost komunikativní a vstřícný. Ale něco jiného je Libor na diskuzi a jiný může být ve skutečnosti a to přestože vím o koho se jedná.

Matlák (Út, 8. 9. 2020 - 11:09)

Já mám vyteklý moc jsem pnutí jak by holki dali čuriníá nedala moc já dal čuriníá na videó jak mi tady rikal a jak holky moc čurináji tam ja musel u hned jak ta blondyn dala čůrání za strom moc z pipinky bylo blízko teklo moc krasny čuriníá já taky byl uhonil se

Brácha (Út, 8. 9. 2020 - 09:09)

Ségra mi zase ráno ukázala svý čůrání . Na bobku to pustila v koupelně a prstem si jí toztáhla a hned jí to stříkalo proudemkousek víc a dál dál. Bylo to ranní chcaní jako ,že toho bylo hodně a já jsem to pak pustil taky na bobku z pinďoura a čůral jsem a ona z toho měla prču,že prý chčiju jak koroptev,protože jsem byl plnej po ránu taky. Tak jsem jí schválně pochcal obě nohy dole, ale pak jsme se umyli a bylo to ok.

Luky (St, 9. 9. 2020 - 12:09)

Čůrání se sestrou je super.

! (Út, 8. 9. 2020 - 10:09)

A nějakou jinou cizí holku si nezkoušel?

Brácha (Út, 8. 9. 2020 - 13:09)

To se stydím ji oslovit. Mám strach že odmítne a ještě mně promluví. Ale sbiram možná odvahu.

Mike (Út, 8. 9. 2020 - 07:09)

Klárko dobré ráno. Těším se na tvé čůrání, třeba pod viaduktem nebo za rohem u nádraží. Asi už jsi ve škole....

Reklama

Přidat komentář